Šta je novo?

Targo Telekom

Može da juri ovaj koji je bio kod mene u firmi.

Za biznis korisnike su oni mali samo sa mrežnim (ethernet) priključkom.

Međutim, mi smo dobili onaj veliki, za kućne korisnike, pošto on omogućava i kablovsku, pošto su trebali da nam puste i TV signal.

Ali do toga nije došlo pošto nikad nisu omogućili TV pravnim licima, a nama ostao taj veliki ONT do danas.

Tako da ako je do ONT-a, mi smo danas vratili jedan ispravan, može slobodno da juri ako može njega da dobije.
 
Stigao mi je (ponovo) racun za Avgust, kojeg sam platio naravno. Posto je call centar nemoguce dobiti, zanima me ako neko moze da mi kaze kako da ja sad platim usluge za Septembar... Nije mi problem da popunim uplatnicu, ali su do sada menjali vise puta 'poziv na broj' da vise nisam siguran da li bi moja uplatnica bila uopste validna...
 
Ako ti trepće lampica "internet" verivatno je ONT ok, treba sačekati "samo" još par dana :(
 
Jojjjj, prvo "nemogu" se pise odvojeno, drugo ponajmanje sam bot TT niti ih koristim licno niti sam zaposlen u TT niti me u tom smislu interusuju osim da prosire svoje usluge na delu BG gde ja zivim.
Ja pisem sa ljudske strane da treba da se placa ono sto se koristi. Na sta bi licilo i gde bi nas dovelo da svi udjemo u prodavnice i uzimamo sta zelimo a da ne platimo ili da koristimo bilo koju uslugu a da ne platimo. Bio bi haos a to vodi u anarhiju a to ti se svakako nebi svidelo.
Sam kazes da su ti rekli da ne mogu da umanje racun za TV i rekli ti posteno da mozes da raskines a ti nece a neces ni da placas uslugu, a neces da raskines zato sto ti odgovara net pa plati to_Oni ti lepo rekli da ne mogu da to urade znaci posteno sa njihove strane, pa su ti rekli otkazi ugovor opet posteno a na sve to ti neces i koristis i dalje usluge a nece da placas znaci neposteno sa tvoje strane.
Sta TT ima sa tim dal je narodu bajno oni nude uslugu za izvesnu sumu ti ako mozes da placas tu kintu pristajes i potpisujete ugovor, kakve veze ima TT sa time dal he bekom bajno? Jel ti imas vise od 11 godina?
A za taticu i sve to verovatno tebi placa ja decko imam svoj stan koji sam kupio imam svoju porodicu, i sam placa svoje troskove za stan za hranu....
Tako daaaa ne pisi ono sto ne znas...

auu trese se zemlja ako ja "nemogu" pisem zajedno,i ako kazem da necu redovno placati pretplatu,jer ste VI TO TRAZILI, nemislim:) ti licno, kao sto mislis da sam rekao TEBI da ti tatica placa pretplatu,Pazi batice oni koji imaju samo TT NET baz ih briga, ok radi dobro ,ali ja imam I TV I necu redovno da placam zato sto ne isporucuju kanale po dogovoru , sta mene briga drzava i Dulic,ja gledam sebe,jel razumes ili treba da ti ponovim.Nemoj da ih branis jer to nemoze da se brani ,nema kanala (GLAVNIH) I tacka, neka se vade kako znaju i umeju.
 
auu trese se zemlja ako ja "nemogu" pisem zajedno,i ako kazem da necu redovno placati pretplatu,jer ste VI TO TRAZILI, nemislim:) ti licno, kao sto mislis da sam rekao TEBI da ti tatica placa pretplatu,Pazi batice oni koji imaju samo TT NET baz ih briga, ok radi dobro ,ali ja imam I TV I necu redovno da placam zato sto ne isporucuju kanale po dogovoru , sta mene briga drzava i Dulic,ja gledam sebe,jel razumes ili treba da ti ponovim.Nemoj da ih branis jer to nemoze da se brani ,nema kanala (GLAVNIH) I tacka, neka se vade kako znaju i umeju.
"Nemislim" se pise pdvojeno, nauci da odvajas negaciju ja sam davno bio u OS ali mislim da se u 2 ili 3 razredu osnovne to uci, a sta ti se trese to ne znam niti me interesuje.
Ne moras da placas hebe se meni meni ni iz dzepa ni u dzep samo kazem da nije u redu da se nesto koristi da se ne placa.
Batice, RASKINI UGOVOR imas pravo koja od ove dve reci TEBI nije JASNA?
Neces imati muku raskines uznes kod nekog drugog tv i cao, sta je tu problem?
A ja znam sta je tebi problem, ti NECES da raskunes UO zato sto ti net radi a TV ne radi jel tako, e pa onda ili prihvati da to ne radi i cuti ili raskini i pljuj.
 
Може и овако да се ради...
Довлаче оптички кабл неког оператера до моје зграде (блок 45), раскопали на све стране али сачували Таргов кабл тако што су оставили „мостић“ на тротоару кроз који пролази.

dsc00128.jpg
 
Радници нису знали, један промрмљао нешто као Теленор али не бих на основу тога ништа закључивао. Ко год да је следећих дана ће убацити понуду у сандучиће или послати промотере.
Мени је важно да је Таргов кабл остао читав.:)
 
Posto je Energomontaza u pitanju onda su najverovatnije ili Telenor ili Telekom (rade i jednima i drugima)
 
Poslednja izmena:
Ja nisam ni rekao da nude, samo sam rekao za koje dve firme EM postavlja optiku.
 
Kakav wifi domet ima ONT ruter targo telekoma? Kupio bih android tv box pa me interesuje strimovanje youtube-a i filmova preko wifi. TV box bi bio udaljen oko 9m (tu je i jedan zid izmedju rutera i box-a). Da li bi konekcija i striming bili ok ili mozda vredi kupiti neki wifi repeater iliti extender za pojacavanje signala. Ili mozda ovaj ONT ruter salje dobar wifi signal pa nema potrebe za tim? Hvala unapred.
 
Targo je u stečaju, ne priključuje nove korisnike nekih 3-4 godine.
 
"Nemislim" se pise pdvojeno, nauci da odvajas negaciju ja sam davno bio u OS ali mislim da se u 2 ili 3 razredu osnovne to uci, a sta ti se trese to ne znam niti me interesuje.
Ne moras da placas hebe se meni meni ni iz dzepa ni u dzep samo kazem da nije u redu da se nesto koristi da se ne placa.
Batice, RASKINI UGOVOR imas pravo koja od ove dve reci TEBI nije JASNA?
Neces imati muku raskines uznes kod nekog drugog tv i cao, sta je tu problem?
A ja znam sta je tebi problem, ti NECES da raskunes UO zato sto ti net radi a TV ne radi jel tako, e pa onda ili prihvati da to ne radi i cuti ili raskini i pljuj.

Slusaj ne psuj preko sajta,malo kulture ti treba da te neko nauci,ako je tebi obicaj da pljujes ,ja ne pljujem nego kritikujem politiku TT-a,i nemoj ti da me ucis sta da radim ,ja cu uraditi kako meni najvise odgovara. Uostalom ko si ti da mi govoris sta da radim ,odakle tebi to pravo i osionost, i da nekog ucis pravopisu?I da vredjas ,kao , to se uci u drugom osnovne,ko si ti? -Stojanka majka knezopoljka?majka nacije?. Ponavljam nije poslovnost da se ukine pola TV kanala bez ikakvog obavestenja korisnika ,a na njihovom kanalu pise i dalje da postoje ti kanali,to nije uopste posteno ponasanje prema korisnicima njihovih usluga.A mi korisnici cemo uraditi kako mi mislimo da je dobro za nas,jer smo mi prevareni. Trebalo je bar lepo na racunu da pise-POSTO ZBOG OBJEKTIVNIH I SUBJEKTIVNIH OKOLNOSTI NISMO U MOGUCNOSTI DA VAM ISPORUCUJEMO SVE KANALE ZAGARANTOVANE UGOVOROM, NUDIMO VAM ALTERNATIVU ILI AKO VAM NE ODGOVARA POSALJITE ZAHTEV ZA RASKID TV USLUGE ITD. ne tu smisljati razne izgovore. Mene ovde batice farbaju preko pola veka i vrlo dobro znam kako funkcionisemo(funkcionisete),a ti pokusavas da branis ono sto nemoze:smash: da se brani,to je taj usud na ovim prostorima, kada neko svesno za belo kaze da je crno, i duboko je u to uveren da je u pravu.
 
Poslednja izmena:
@ pera124
POSTO ZBOG OBJEKTIVNIH I SUBJEKTIVNIH OKOLNOSTI NISMO U MOGUCNOSTI DA VAM ISPORUCUJEMO SVE KANALE ZAGARANTOVANE UGOVOROM, ...
Ни један канал није ти загарантован уговором. Провајдери имају право да мењају понуду ТВ канала. Да је фер није али тако је по закону.
Обавести се мало пре но што нешто критикујеш.

И да, колега корисниче pera124, немаш појма о правопису језика на коме пишеш.
 
Postoji tema o pravopisu.Nemojte spamovati ovu temu.
 
Prelistavam strane ali ne mogu da nadjem informaciju...moze li targov ONT ruter da prima wifi signale? Povezao bi na njega wifi extender pa zato pitam.
 
@ pera124

Ни један канал није ти загарантован уговором. Провајдери имају право да мењају понуду ТВ канала. Да је фер није али тако је по закону.
Обавести се мало пре но што нешто критикујеш.

И да, колега корисниче pera124, немаш појма о правопису језика на коме пишеш.

Druze u pravu si sto se tice da mogu da MENJAJU kanale ali ne i da ih ukinu oni garnatuju ugovorom da ce biti 80 kanala ili koliko vec.
I ne pravi se pametan sto se tice pravopisa svi ste veliki Srbi, knjizevnici i grmaticari po forumima. :p
 
Poslednja izmena:
Да ли си корисник Таргоа? Прегледао сам канале и аналогни су попуњени а дигиталних, по мом рачуну, има 93 (нисам радио претрагу тако да их је можда и више). Ово значи да их је више него у почетку. Е сад, то што нема неких занимљивих а има гомиле Пинкових које, чини се, нико не гледа, друга је ствар.


Што се правописа тиче, твоја реченица може се схватити и као увредљива (нити сам великосрбин, нити књижевник (откада је лоше бити књижевник???), нити граматичар (а и ово није лоше бити)).
Поштовање правописа ствар је образовања, самопоштовања и пристојности. Ако некоме скренем пажњу на грешку пружам му прилику да се исправи и да себе боље и јасније представља на форумима.
На теме о правопису иду, на жалост, само они који га углавном знају тако остаје само да овако скрећемо пажњу на грешке.

Уосталом, шта ме брига ако неко баш жели да покаже колико не зна. Од воље вам да пишете како хоћете, нема закона против тога.:d НећЕМ више да загађујем тему.
 
Poslednja izmena:
O cemu vi pricate pa to nema nigde!

Zar nije neko pominjao bio da sredinom novembra treba da bude odluka o stecaju?

Btw meni racuni uglavnom stizu oko 25tog u mesecu a net mi trenutno da kucnem u drvo radi odlicno cak se nije ni resetovao zadnjih tipa 10 dana uopste!
 
Da jesam korisnik Targa. Covek je u pravu mesec dana ili vise nije bilo dosta kanala sto sad nije slucaj.
Nisam imao nameru da te vredjam, ali si ti taj koji je vredjao pa nisam ostao imun na to " И да, колега корисниче pera124, немаш појма о правопису језика на коме пишеш."
Tvoj komentar i nije bio bas skretanje paznje ;).
 
Poslednja izmena:
Zar nije neko pominjao bio da sredinom novembra treba da bude odluka o stecaju?

Kada sam bio kod njih da raskinem ugovor za firmu, popričao sam malo sa njima oko toga do kada misle da bi ovakva situacija mogla da bude pošto sam i privatno na TT, rekoše mi kao da imaju neke sporove, stečajni postupak, plan za restruktuiranje i sl. i da bi trebalo da se to do marta reši. Jedino nisam pitao marta koje godine :D
 
Nazad
Vrh Dno