Šta je novo?

Targo Telekom

Zanimljivo je šta si napisao.
Znači problem je SBB koji posluje po zakonima, a Targo koji je dogovoren u teretani između Dulića I Tomažića, bez tendera postavljajući optiku po Srbiji, je kako ti kažeš, nešto bolje i više.
Ovo je veoma neozbiljno.

A znaš šta je najveća ironija, upravo to da ti koji su jelte muljali dulić i kompanija Targo su
prema svojim korisnicima u Srbiji kada su krenuli sa radom bili i najkorektniji.

Prvi su ponudili ftth, pravi ftth a ne neke kombinacija tipa fttb a od prizemlja utp kablom ili koaksijalcem.

Taj isti SBB se od Targa u samom startu uplašio toliko da je krenuo sa onom akcijom fiber power i čim se
Targo sapleo gle čuda i SBB je stao sa širenjem optike.
 
A znaš šta je najveća ironija, upravo to da ti koji su jelte muljali dulić i kompanija Targo su
prema svojim korisnicima u Srbiji kada su krenuli sa radom bili i najkorektniji.

Prvi su ponudili ftth, pravi ftth a ne neke kombinacija tipa fttb a od prizemlja utp kablom ili koaksijalcem.

Taj isti SBB se od Targa u samom startu uplašio toliko da je krenuo sa onom akcijom fiber power i čim se
Targo sapleo gle čuda i SBB je stao sa širenjem optike.

Mogu samo da se složim sa tobom
Prvih godinu, godinu i po bio sam veoma zadovoljan Targom.
 
Baš me interesuje kakvu će ponudu imati MTS sa optikom, o čemu se priča naveliko
 
Blok 2 vec dva dana nema internet. Da li je jos kod nekog problem sa internetom ili je to nesto lokalno?
Hvala unapred!
 
Blok 45 takođe već dva dana.
 
Ima li neko još osim @gordan335 da im plaća punu cenu,i ako neta malo malo pa nema?
Mada čovek kaže da nije tako,ali vi ga ovde demantujete svakim novim postom.
Ljudi,uvek treba da tražite umanjenje računa za onoliko koliko ga nije bilo.Nije vam Targo iz oka ispao pa da ga žalite...
 
Ima li neko još osim @gordan335 da im plaća punu cenu,i ako neta malo malo pa nema?
Mada čovek kaže da nije tako,ali vi ga ovde demantujete svakim novim postom.
Ljudi,uvek treba da tražite umanjenje računa za onoliko koliko ga nije bilo.Nije vam Targo iz oka ispao pa da ga žalite...

Ne znam sto se ti toliko interesujes, kada nisi u Targu nego u nekoj drugoj prici :D
Njihov problem da li ce placati ili nece, cak i njihov problem da li ce biti u Targu ili negde drugde.
 
Ne znam sto se ti toliko interesujes, kada nisi u Targu nego u nekoj drugoj prici :D
Njihov problem da li ce placati ili nece, cak i njihov problem da li ce biti u Targu ili negde drugde.

Nije bitno u kojoj sam priči,ali nije normalno da bilo ko plaća nešto što ne dobija.
A vidim da se često ljudi žale da nemaju net i to po nekoliko dana,a gde će da budu to me još manje zanima,njihov izbor,ali ne razumem da neko plaća punu cenu a za uzvrat ne dobija to što plaća,to nije normalno,a to važi za sve što plaćaju-kupuju.
Npr,kad nešto kupiš i primetiš da ne valja logično da ćeš da reklamiraš i na osnovu toga će ti umanjiti račun,popraviti ili vratiti novac,zavisi šta želiš,ali da plaćaš nešto punu cenu a da ne dobijaš to što plaćaš, jer ti žao Targa ili neki drugi razlog,to nije normalno.
Ja da imam ovakve probleme itekako bih svaki put tražio umajenje računa ili bih promenio provajdera,veoma prosto,ali nikako da im plaćam punu cenu za nešto što ne dobijam.;)
 
Imaju umanjen racun, ali opet, mogu samo da se zale upravi vodovoda posto placaju na neke druge racune (firmini racuni zamrznuti). To im je sto im je.
Opet, dok im radi radi 100%, dok ne radi, prekrste se i cekaju da opet da dodje. Vecina njih je i otisla sa Targa, ali opet, ima i njih koji ne zele da odu. Imaju pravo da koriste tu uslugu.
 
Imaju umanjen racun, ali opet, mogu samo da se zale upravi vodovoda posto placaju na neke druge racune (firmini racuni zamrznuti). To im je sto im je.
Opet, dok im radi radi 100%, dok ne radi, prekrste se i cekaju da opet da dodje. Vecina njih je i otisla sa Targa, ali opet, ima i njih koji ne zele da odu. Imaju pravo da koriste tu uslugu.

Ma niko im ne brani da koriste,to je stvar izbora,nije to bila poenta.
Samo sve je to jedno veliko maltretiranje i gledanje u pasulj hoće li i do kada da radi,i tako u krug.
 
Dobro, oni znaju da je firma pod stecajem, i da imaju problem sa dostupnoscu usluge. Ali opet - ako to njima ne smeta, ne treba ni nama da smeta.
Neka cepaju, verujem da ce neko otkupiti Targo, i da ce nastaviti poslovanje. A opet mi bagra - mozemo samo da se nadamo optici kada se lelekom smiluje, a valjda ce uskoro.
 
Dobro, oni znaju da je firma pod stecajem, i da imaju problem sa dostupnoscu usluge. Ali opet - ako to njima ne smeta, ne treba ni nama da smeta.
Neka cepaju, verujem da ce neko otkupiti Targo, i da ce nastaviti poslovanje. A opet mi bagra - mozemo samo da se nadamo optici kada se lelekom smiluje, a valjda ce uskoro.

Ne bih rekao da nikom ne smeta da malo malo pa nema neta na po nekoliko dana,svi žele stabilnu uslugu.
Ja sam se na početku isto nadao Targu,kada su počeli sa radom,ali nažalost desilo se šta se desilo i ostadoh na raspalom IKOM-u sve do pre 20-ak dana.
 
Kada je Targo poceo sa radom (ne mogu da se setim koje tacno godine) brze bolje u centru je Orion ponudio optiku. O od optike nismo videli, te smo cekali da telekom uskoci.
Telekom nije ni cuo sta je to optika za krajnjeg korisnika. Dalje sam gajio nade da ce targo da prebaci preko mosta ka centru, ali oces malo sutra. Ostao na telekomu, pa na ikomu.
Sada jedva cekam da izdejstvuje telekom nesto, da mogu da odem sa ikoma koji mi bode oci.
 
Sve te razumem.:)
 
Nije bitno u kojoj sam priči,ali nije normalno da bilo ko plaća nešto što ne dobija.
A vidim da se često ljudi žale da nemaju net i to po nekoliko dana,a gde će da budu to me još manje zanima,njihov izbor,ali ne razumem da neko plaća punu cenu a za uzvrat ne dobija to što plaća,to nije normalno,a to važi za sve što plaćaju-kupuju.
Npr,kad nešto kupiš i primetiš da ne valja logično da ćeš da reklamiraš i na osnovu toga će ti umanjiti račun,popraviti ili vratiti novac,zavisi šta želiš,ali da plaćaš nešto punu cenu a da ne dobijaš to što plaćaš, jer ti žao Targa ili neki drugi razlog,to nije normalno.
Ja da imam ovakve probleme itekako bih svaki put tražio umajenje računa ili bih promenio provajdera,veoma prosto,ali nikako da im plaćam punu cenu za nešto što ne dobijam.;)
Ja bih se izjasnio samo u svoje ime (vec jesam) radim specifican posao i potreban mi je veci i siguran upload i isplati mi se i da mi 10 dana u mesecu ne radi targo tj nemam net za te pare. U kanc imamo sbb neki business paket i k**c je u odnosu na targo kad radi a skuplji je nekoliko puta. Nosim kuci (gde imam targo)zovem klijente i radim.
Dakle kad ti treba upload targo i beogrid ( ne znam sad) su ubedljivo MENI najbolji. Milion da mi daju download ne treba mi ako je up ******.
Ostali nek se izjasne zasto tolerisu odnosno sta je u pitanju.

sent from SPACE
 
Ја баш и не разумем онај детаљ око недозвољавања неком провајдеру да уђе у зграду. Јел траже да се остали избаце? Јел траже било шта што може да угрози остале или станаре? А можда неко има дил са постојећим па неће да изгуби?

Код мене одувек постоји СББ, плус АДСЛ у неком од облика, пре неколико година је ехе-нет увео бежични интернет уз IPTV у неке станове и када су на крају понудили и оптику, ја сам био тај који је средио да уђу у зграду. Ако се појави још неко, сви ће да добију дозволу да уведу то што нуде па нека се потруде да станари узму баш од њих а не од неких других. А није да их нема, по цео дан по целом граду видим екипе неколико "оптичара" како развлаче оптику. Бар 3-4 различитих и то по целом граду. Надам се да ускоро добијем још неку понуду па да видим има ли бољих од ових. ;)

То што су Дулић и компанија испали коректни ... није им било тешко пошто нису платили на мосту а када је дошао ред да на ћуприји плате оно што нису на мосту, одустали су од приче. Као када би неко рекао ... ено, они шверцери (технике, цигарета, аутомобила, мобилних ...) имају коректније цене од званичних увозника.
 
Ја баш и не разумем онај детаљ око недозвољавања неком провајдеру да уђе у зграду. Јел траже да се остали избаце? Јел траже било шта што може да угрози остале или станаре? А можда неко има дил са постојећим па неће да изгуби?

Код мене одувек постоји СББ, плус АДСЛ у неком од облика, пре неколико година је ехе-нет увео бежични интернет уз IPTV у неке станове и када су на крају понудили и оптику, ја сам био тај који је средио да уђу у зграду. Ако се појави још неко, сви ће да добију дозволу да уведу то што нуде па нека се потруде да станари узму баш од њих а не од неких других. А није да их нема, по цео дан по целом граду видим екипе неколико "оптичара" како развлаче оптику. Бар 3-4 различитих и то по целом граду. Надам се да ускоро добијем још неку понуду па да видим има ли бољих од ових. ;)

То што су Дулић и компанија испали коректни ... није им било тешко пошто нису платили на мосту а када је дошао ред да на ћуприји плате оно што нису на мосту, одустали су од приче. Као када би неко рекао ... ено, они шверцери (технике, цигарета, аутомобила, мобилних ...) имају коректније цене од званичних увозника.
Nemoj pogresno da me shvatis ali mi smo se dogovorili da ne damo ulazak ako ne daju bolje nego sto vec imamo, valjda cemo ih jednom naterati da moraju da dignu kvalitet usluge i da vuku jedan drugog.Sto je neko napisao ovde da je iz zlobe ili osecaja moci nema veze.

sent from SPACE
 
Meni je upload isto izuzetno bitan zbog posla. Prekide nemam ali drzim bekap 4G telenor u ruteru za svaki slučaj. Dok postoji TT, kod njih sam ukoliko ne dobijem alternativu. Za sada imam RV ili adsl, a to nije alternativa.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nemoj pogresno da me shvatis ali mi smo se dogovorili da ne damo ulazak ako ne daju bolje nego sto vec imamo, valjda cemo ih jednom naterati da moraju da dignu kvalitet usluge i da vuku jedan drugog.
Не схватам погрешно него не схватам никако. Ко је одлучио шта је боља понуда? Интернет 2:1 и ништа више? Шта са комшијама којима је интернет полубитан и потребан им је колико да нешто ситно одраде али би зато врло радо увели дигиталну телевизију са гомилом канала, са 72ч, са D3go, са Unifi/Unifon услугама, можда и телефонију? Шта од овога нуди ТТ? Зашто мислиш да понуда СББ-а није боља од интернета 24/12 који понекад не ради?
Да сте пустили СББ (или било кога) па виде да немају много успеха са продајом, можда би и понудили неке повластице или бољу услугу.

Шта са комшијама који немају ТТ а ови више не прикључују нове кориснике?
 
99% nas u cetri ulaza ima rvektor tv koji je odlican i kako ti kazes ima gomila kanala (koliko cujem sbb nema neke sportske kanale)
sto se tice neta neko ima rvektor neki paket za 500/600 + dinara ne znam tacno, neki adsl i mi koji imamo tt.

sbb kad je dosao i nudio, nudio je manje, bar po flejerima koje je neka starija gospodja delila i odlucimo da ih ne pustamo dok ne ponude bolje/vise.
(za optiku se prijavis i cekas, koliko, ne zna se)

ne vidim nacin kako da ih nateramo na bolju uslugu osim da im ne damo dok ne budu bolji


p.s.
ja imam sbb u kanc (biznis paket) i nezadovoljan sam
 
99% nas u cetri ulaza ima rvektor tv koji je odlican i kako ti kazes ima gomila kanala (koliko cujem sbb nema neke sportske kanale)
sto se tice neta neko ima rvektor neki paket za 500/600 + dinara ne znam tacno, neki adsl i mi koji imamo tt.

sbb kad je dosao i nudio, nudio je manje, bar po flejerima koje je neka starija gospodja delila i odlucimo da ih ne pustamo dok ne ponude bolje/vise.
(za optiku se prijavis i cekas, koliko, ne zna se)

ne vidim nacin kako da ih nateramo na bolju uslugu osim da im ne damo dok ne budu bolji


p.s.
ja imam sbb u kanc (biznis paket) i nezadovoljan sam

Pa neka udju,ali ako su toliko lošiji sa ponudom niko neće uzeti njihove usluge i tu je kraj priče.
 
Problem je sto ne ulaze (primer Orion) jer nemaju nikoga da je zainteresovan a dobili su saglasnost...

Nego ko ima problema sa komsijama koje nece da daju saglasnost ili se bune, neka ode i poprica sa njima, neka im ode u stan, zdravo komsija ... imao bi da sa vama popricam nesto... mogu li da udjem... a onda im uz kaficu ili sokic objasnite prednsoti konkurencije, objasnite ima kako ce im stanovi vise vredeti jer mladi ljudi zele i traze stanove u kojima ima internet i zgrade (ulaze) u kojima ima vise operatera jer zele da izaberu onog koji im najvise odgovara...
Stariji vole paznju, vole kada ima se malo da na vaznosti, vole kada "ih se pita za misljenje"... ;)
 
Ima li neko još osim @gordan335 da im plaća punu cenu,i ako neta malo malo pa nema?
Mada čovek kaže da nije tako,ali vi ga ovde demantujete svakim novim postom.
Ljudi,uvek treba da tražite umanjenje računa za onoliko koliko ga nije bilo.Nije vam Targo iz oka ispao pa da ga žalite...

Što volim pametne ljude što brinu o mom finansijskom stanju. Moj problem što plaćam, ima se može se. Ništa meni ne znači umanjenje računa za 2-3 dana na celokupan iznos. Imam 3 računa neplaćena a to je 90 dana korišćenja interneta a da nisam platio i koje mogu na kraju saradnje i da ne platim.Verovatno ću na kraju i to platiti jer preganjanje na sudu nije vredno tog iznosa. Hvala ti što brineš i učiš druge korisnike kako da se ponašaju. Svi mi koji smo i dalje na Targu znamo da je to najbolji internet protok i da je tek sad Orion počeo da uvodi optiku u stan korisnika. Jedino bi mali Alek mogao na konferenciji za štampu da pomene uvođenje optike, pa da Orion udje u moj ulaz. Koristiću Targo i plaćati račune dok ne dodje neki drugi provajder sa istom ili boljom uslugom ili prekidi budu kao što kažu pametni na ovom foruma , a ne koriste Targo uslugu.
 
Što volim pametne ljude što brinu o mom finansijskom stanju. Moj problem što plaćam, ima se može se. Ništa meni ne znači umanjenje računa za 2-3 dana na celokupan iznos. Imam 3 računa neplaćena a to je 90 dana korišćenja interneta a da nisam platio i koje mogu na kraju saradnje i da ne platim.Verovatno ću na kraju i to platiti jer preganjanje na sudu nije vredno tog iznosa. Hvala ti što brineš i učiš druge korisnike kako da se ponašaju. Svi mi koji smo i dalje na Targu znamo da je to najbolji internet protok i da je tek sad Orion počeo da uvodi optiku u stan korisnika. Jedino bi mali Alek mogao na konferenciji za štampu da pomene uvođenje optike, pa da Orion udje u moj ulaz. Koristiću Targo i plaćati račune dok ne dodje neki drugi provajder sa istom ili boljom uslugom ili prekidi budu kao što kažu pametni na ovom foruma , a ne koriste Targo uslugu.
Mislim da neki ne shvataju da targo koristimo iskljucivo zbog neta, tv mi je na drugom provajderu konkretno rvektor, to da li ima unifi,nekakav go ili hd meni nista ne znaci i ne treba mi. Trebaju mi sportski kanali arena i sva tri sk + dobar net.

sent from SPACE
 
Blok 33!

Nemam Internet od petka oko 15.30h. Nestao i na ONT-u svetle samo Power i WLAN lampice. Pisao Targu i pokušavam da dobijem korisnički servis.
Da li još neko ima ovakvih problema?
 
Blok 33!

Nemam Internet od petka oko 15.30h. Nestao i na ONT-u svetle samo Power i WLAN lampice. Pisao Targu i pokušavam da dobijem korisnički servis.
Da li još neko ima ovakvih problema?

Baci pogled na zadnje dve strane, više blokova od petka nema internet.
 
Baci pogled na zadnje dve strane, više blokova od petka nema internet.

Video sam, samo ne znam da li nemaju Internet ili ne uspostavljaju Link kao što je slučaj kod mene.
Dobio sam odgovor od Targo-a:

"Poštovani,

Građevinski radovi u ulici Omladinskih brigada na Novom Beogradu doveli su do prekida našeg optičkog kabla usled kojeg se TV i internet servisi ne isporučuju korisnicima u nekim delovima ovog naselja.
U toku je detaljnija procena nanete štete kao i mogući način i vreme sanacije ovog prekida.
Izvinjavamo se i hvala na razumevanju.

Vaš TARGO Telekom doo u stečaju"
 
Poslednja izmena:
Što volim pametne ljude što brinu o mom finansijskom stanju. Moj problem što plaćam, ima se može se. Ništa meni ne znači umanjenje računa za 2-3 dana na celokupan iznos. Imam 3 računa neplaćena a to je 90 dana korišćenja interneta a da nisam platio i koje mogu na kraju saradnje i da ne platim.Verovatno ću na kraju i to platiti jer preganjanje na sudu nije vredno tog iznosa. Hvala ti što brineš i učiš druge korisnike kako da se ponašaju. Svi mi koji smo i dalje na Targu znamo da je to najbolji internet protok i da je tek sad Orion počeo da uvodi optiku u stan korisnika. Jedino bi mali Alek mogao na konferenciji za štampu da pomene uvođenje optike, pa da Orion udje u moj ulaz. Koristiću Targo i plaćati račune dok ne dodje neki drugi provajder sa istom ili boljom uslugom ili prekidi budu kao što kažu pametni na ovom foruma , a ne koriste Targo uslugu.

Super! :D
Slobodno plaćaj nešto što ne dobijaš,to govori koliko sebe ceniš.
A te fore "ima se može se" pričaj nekom drugom.;)
 
Vrh Dno