Šta je novo?

Targo Telekom

Jel vi plaćate punu cenu kad vam nestaje net po ko zna koliko puta u mesecu?

Blok 7a nije ko zna koliko puta mesečno, već veoma retko, a kada radi radi ODLIČNO. Koliko čujem nema provajdera u Bgd kod koga nema problema i da su svi korisnici zadovoljni. Zato smo još uvek verni korisnici Targa. Plačamo sa zakašnjenejm tako da uvek ima neki račun ,za eventualni kraj, gde ćemo da se "prebijamo" zbog kvarova. Nije problem plačanje i kratki prekidi već to što nema BOLJE alternative.
 
Slažem se.


Ja ostajem takođe do kraja sa njima. Iako ne mogu reći da nemam neki izbor u ulazu.

Mada, ušao je skoro Radijus kod nas sa onom njihovom akcijom 50% za prvu godinu komšija
koji je bio kod Targa prešao je kod njih.

U principu svi mi koji smo do sada ostali sa Targom verovatno idemo do kraja ili čekamo prodaju
ili kraj, sredine baš i nema. A i nema više vremena za nastavak statusa kvo.

Uzgred još uvek bez neta blok 8a.
 
Koliko vidim više nema neta nego što ga ima,i to bude i par dana...
Dobro,vi onda plaćajte za uslugu koju ne dobijate.
 
Koliko vidim više nema neta nego što ga ima,i to bude i par dana...
Dobro,vi onda plaćajte za uslugu koju ne dobijate.

Što naš narod voli da preteruje "više nema neta nego što ga ima" i to od ljudi koji ne koriste Targo. Da je tako sigurno ne bi niko ostao na Targu. Stvarnost je drugčija , veoma retko ga nema u bloku 7a Paviljoni . Procentualno sigurno isto kao i kod drugih provajdera. Koji provajder radi besprekorno ,bez problema ? Da u toku 24 h ima isti kvalitet protoka ? Prekidi od 1-2 dana za hitne slučajeve lako premostim sa dobrim WiFi Tenda uredjajem . Uvek se u urbanom komšiluku nadje neki slobodan internet , a u krajnjoj nuždi tu je hotspot sa telefona . A i nije loše malo se odmoriti od interneta i družiti sa prijateljima bez čata i vesti pogledati na TV-u . Žene kuvar mogu da pogledaju u bakinim receptima koje je ona revnosno pisala u jednoj svesci. Kad bude da "više nema neta nego što ga ima" sigurno ću tražiti alternativu.
 
Ja vidim šta se piše po forumu pa na osnovu toga i pričam,a ti ih braniš kao da ti net daju džabe.
Ako sebe ne cenite neće ni vas provajder da ceni,već će da vas šiša kad god može,a vi se nemojte žaliti već ćutite.
 
Ja vidim šta se piše po forumu pa na osnovu toga i pričam,a ti ih braniš kao da ti net daju džabe.
Ako sebe ne cenite neće ni vas provajder da ceni,već će da vas šiša kad god može,a vi se nemojte žaliti već ćutite.

Ne branim ja Targo, jer Targo ne postoji. Postoji stečajni upravnik i administrativni radnik. Nema tu šta da se brani. Mene niko ne "šiša" zato što mi savest kaže da ipak po nekad treba i platiti nešto što dobijam. Ima korisnika koji mesecima ništa ne plačaju a koriste uslugu Targa u stečaju. I ko sad tu koga "šiša" i ko koga ne ceni. Ja samo kažem da ono što meni pruža Targo u stečaju , optika u stanu, ne pruža ni jedan drugi provajder za sada. Mogu da dobijem internet preko adsla ili TV kabla i jer to može da se poredi sa optičkim kablom koji mi je u stanu. Sve provajdere koji su hteli da "udju u ulaz" sa svojim uslugama penzioneri su oterali. Jedino da dovedem nekog iz napredne stranke da ubedi penzionere da jedna kanalica neće da im skrati život.
 
Onom kome treba dobar upload a meni treba mora da trpi. Da mi tako nesto ne treba uzeo bih radijus vektor za 900 kinti. Bili su sbb-a hoce sa optikom da udju ali na 50 dole daju samo 2 gore. Necu.
Nek ne radi i 10 dana u mesecu meni se isplati.

sent from SPACE
 
Ne branim ja Targo, jer Targo ne postoji. Postoji stečajni upravnik i administrativni radnik. Nema tu šta da se brani. Mene niko ne "šiša" zato što mi savest kaže da ipak po nekad treba i platiti nešto što dobijam. Ima korisnika koji mesecima ništa ne plačaju a koriste uslugu Targa u stečaju. I ko sad tu koga "šiša" i ko koga ne ceni. Ja samo kažem da ono što meni pruža Targo u stečaju , optika u stanu, ne pruža ni jedan drugi provajder za sada. Mogu da dobijem internet preko adsla ili TV kabla i jer to može da se poredi sa optičkim kablom koji mi je u stanu. Sve provajdere koji su hteli da "udju u ulaz" sa svojim uslugama penzioneri su oterali. Jedino da dovedem nekog iz napredne stranke da ubedi penzionere da jedna kanalica neće da im skrati život.

Treba platiti ono što dobiješ,a ne ono što ne dobiješ.
Što se tiče da li još neko pruža to što i Trgo,reći ću ti da pruža,a to je Orion telekom.
Ja od skoro koristim njihov FTTH i sve radi kako treba za sada.
 
Poslednja izmena:
Onom kome treba dobar upload a meni treba mora da trpi. Da mi tako nesto ne treba uzeo bih radijus vektor za 900 kinti. Bili su sbb-a hoce sa optikom da udju ali na 50 dole daju samo 2 gore. Necu.
Nek ne radi i 10 dana u mesecu meni se isplati.

sent from SPACE
I? Jesi li dao pristanak da SBB udje u ulaz ili ne?
Pozdrav
 
Tad kad je dolazio TT nudio je nesto bolje i vise,sbb ne nudi nista ni bolje ni vise osim monopola,koji ce valjda pasti u uniji potrosaca(mada sumnjam u ovoj drzavi) u firmi placamo biznis paket koji je bulja i za rvektor a ne za tt. Ovo oko malo vlasti necu ni da komentarisem verovatno si iz sbb-a.

sent from SPACE
 
Kod mene u zgradi Orion nije morao nikoga da pita ništa,jer im je trebalo da skupi za početak bar 7-8 korisnika da bi uveli optiku,tako je i bilo,a ne da meni neko odredjuje koji će provajder da bude u mojoj zgradi i čije ću usluge ja koristiti.Na stanarima je da odluče da li hoće neku uslugu ili neće,a operateru ako se isplati za početak njih 7-8,onda još bolje.
 
Nisam planirao, ali posle jucerasnjeg i danasnjeg kvara (odnosno interneta uopste nema) poslao sam dopis Targu da storniraju svoje racune za januar i februar jer su neispravni, odnosno nisu obracunati dani kada nije bilo usluga interneta (naprimer od 1 do 9. januara nisam imao uopste internet), i da iste smatram nevazecim do dobijanja novih, ispravljenih.
Videcu sta ce biti...
 
Kod mene u zgradi Orion nije morao nikoga da pita ništa,jer im je trebalo da skupi za početak bar 7-8 korisnika da bi uveli optiku,tako je i bilo,a ne da meni neko odredjuje koji će provajder da bude u mojoj zgradi i čije ću usluge ja koristiti.Na stanarima je da odluče da li hoće neku uslugu ili neće,a operateru ako se isplati za početak njih 7-8,onda još bolje.
Upravo tako, mi smo u ulazu odlucili da ne moze i to je to.

sent from SPACE
 
Tad kad je dolazio TT nudio je nesto bolje i vise,sbb ne nudi nista ni bolje ni vise osim monopola,koji ce valjda pasti u uniji potrosaca(mada sumnjam u ovoj drzavi) u firmi placamo biznis paket koji je bulja i za rvektor a ne za tt. Ovo oko malo vlasti necu ni da komentarisem verovatno si iz sbb-a.

sent from SPACE

Zanimljivo je šta si napisao.
Znači problem je SBB koji posluje po zakonima, a Targo koji je dogovoren u teretani između Dulića I Tomažića, bez tendera postavljajući optiku po Srbiji, je kako ti kažeš, nešto bolje i više.
Ovo je veoma neozbiljno.
 
Zanimljivo je šta si napisao.
Znači problem je SBB koji posluje po zakonima, a Targo koji je dogovoren u teretani između Dulića I Tomažića, bez tendera postavljajući optiku po Srbiji, je kako ti kažeš, nešto bolje i više.
Ovo je veoma neozbiljno.
Nije, mi ne proveravamo provajdere gde i kako se osnivaju i kakve dilove prave i nemamo tu mogucnost, nas stav (stanari 4 ulaza) je da niko nece uci ako ne ponudi vise tj. natera postojece na bolji i veci kvalitet, sbb je kupovinom ikoma i beogrida usao u monopol.

sent from SPACE
 
Slažem se da vi imate prava u vašoj zgradi da odlučujete ko će da dođe a ko ne.
Targo je bio lopovska priča od početka, zato je i propao.
Vlasnik SBB je jedan strani, ozbiljni investicioni fond i znam sigurno da kupovinom Beogrida i Ikoma nije ušao u monopol. Da li je on najbolje moguće rešenje, verovatno nije, meni se ne sviđa jer ne mogu da imam internet a da nemam kablovsku.
Uskoro će u tvoj kraj doći i Orion, verovatno i Telekom Srbija sa optikom, nešto će vam već odgovarati.
 
Ne znam da li si me razumeo,ovde niko nije odlučivao ništa,prijavilo se za početak 7-8 stanara i dobili smo optiku,ne može niko da odredjuje kog ću provajdera da koristim.
E,sad kad i ako se nekom svidi kako radi Orion optika onda će i oni na kraju da predju kod njih.
Što se mene tiče,može u zgradi da bude koliko god provajdera,meni konkurencija ne smeta,a za stanare može da bude samo bolje s tim da nema uslovljavanja koliko treba da se priključi stanara da bi pružili uslugu.
Neka se bore cenom i kvalitetom usluge,tako je najbolje.
Nisi ti mene, stav stanara je takav.


sent from SPACE
 
Slažem se da vi imate prava u vašoj zgradi da odlučujete ko će da dođe a ko ne.
Targo je bio lopovska priča od početka, zato je i propao.
Vlasnik SBB je jedan strani, ozbiljni investicioni fond i znam sigurno da kupovinom Beogrida i Ikoma nije ušao u monopol. Da li je on najbolje moguće rešenje, verovatno nije, meni se ne sviđa jer ne mogu da imam internet a da nemam kablovsku.
Uskoro će u tvoj kraj doći i Orion, verovatno i Telekom Srbija sa optikom, nešto će vam već odgovarati.

Kod Oriona je obavezan net ostalo nije.
 
Slažem se da vi imate prava u vašoj zgradi da odlučujete ko će da dođe a ko ne.
Targo je bio lopovska priča od početka, zato je i propao.
Vlasnik SBB je jedan strani, ozbiljni investicioni fond i znam sigurno da kupovinom Beogrida i Ikoma nije ušao u monopol. Da li je on najbolje moguće rešenje, verovatno nije, meni se ne sviđa jer ne mogu da imam internet a da nemam kablovsku.
Uskoro će u tvoj kraj doći i Orion, verovatno i Telekom Srbija sa optikom, nešto će vam već odgovarati.
Fond koji mi gura n1 i nece neke sportske kanale.
Ja verujem da je bila kombinacija, nema ni sumnje ali tad kad je dolazio mi nismo znali. Klinac iz kraja mi je ponudio 3 metra za dz, probao i uzeo. Malo posle toga je i rvektor krenuo da dize brzine i dodaje kanale. Rvektor mi je tv i net na tt.

sent from SPACE
 
Slažem se da vi imate prava u vašoj zgradi da odlučujete ko će da dođe a ko ne.
Targo je bio lopovska priča od početka, zato je i propao.
Vlasnik SBB je jedan strani, ozbiljni investicioni fond i znam sigurno da kupovinom Beogrida i Ikoma nije ušao u monopol. Da li je on najbolje moguće rešenje, verovatno nije, meni se ne sviđa jer ne mogu da imam internet a da nemam kablovsku.
Uskoro će u tvoj kraj doći i Orion, verovatno i Telekom Srbija sa optikom, nešto će vam već odgovarati.
Ratel im je skinuo zts na kombinaciju telekom im kao konkurencija. Zato se i bune u uniji potrosaca.

sent from SPACE
 
Vrh Dno