Šta je novo?

Targo Telekom

A da se radije smire mali zeleni marsovci koji kreiraju naloge kako bi upali na temu i bez ijednog procitanog posta udarili da spamuju?

Naravno da mi to nije cilj. Kao korisnik Targa pratim ovaj forum ali nisam komentarisao.
Ali kad sam video neke sa ovog foruma kako na tesla forumu rade ono sto nekima ovde zameraju, shvatio sam da se radi ili o licemerima ili o botićima.
 
@pera124
Očigedno džaba pričaš jer, kako sam kažeš, Targo propada, nije priključio novog korisnika ko zna koliko meseci, pa nemaš ni koga da upozoravaš na ove probleme. Za sve ovo vreme što si ovde pisao i pljuckao po targu mogao si da iskoristiš da raskineš ugovor i uzmeš neki drugi net.


Vidi pratim ovaj forum iz razloga sto sam korisnik Targa skoro 3 godine. Tvoje zapazanje situacije je totalno besmislieno.
Prvo hocu da kazem da ovakav net nema niti ce biti u srbiji jos duze vreme(za ovakve pare), tu svaka cast targu-(zato su i propali).
Druga stvar ja imam 2 god. problem sa targom vezano za net/gubljenje neta,resetovanje rutera itd) nisam ih promenio jer mi to ne pravi neki preterani problem, nekome to verovtno smeta i ima opravdan razlog da se zali.
Problem targa je od samog poceka NE PROFESIONALISAM.
Za ovih poslednjih 2 god. sam zvao call centar 100 puta i uvek isti odgovor "bice reseno bicete kontaktirani" i naravno na kraju nista nit reseno nit kontaktiran.
Posebno me je izludjivalo,a vidim da i ti imas takvo misljenje koje je totalna ******stina, odgovor call centra pa gospodine sto ne raskinete ugovor, u ovoj zemlji citaj "Narnia-i" gde se ljudi bore za svaki dinar da prezive ona meni kaze
raskini ugovor(zato je sad na birou rada),dok se u svetu bore da na sve nacine ta te "kupe" kupce,u srbiji te olade na keca.

Hocu da kazem dok god ima takvih botova kao vi ,ovako ce se zavrsavati TARGO doo u Stecaju.

I jos jedna stvar nema svako alternativu.

Hvala lepo.
 
Poslednja izmena:
Apsolutno netacno - svako ima alternativu u ovoj zemlji.

Pitanje je samo ko kako rangira alternative. Meni Targo i dalje nudi najbolje uslove i zato ostajem, kome takvi uslovi ne odgovaraju apsolutno nema potrebu da kuka ovde po forumu moze odmah da uzme neku alternativnu soluciju.

E sad to sto je alternativna solucija 10 puta skuplja je drugo pitanje, alternativa postoji samo su ti uslovi kod Targa i dalje bolji, bez obzira na prekide i sve ostalo. Ja imam paket sa 60mbit uploada (to je meni bitna karakteristika alternativa), za tako nesto bih mogao kod SBB-a da uzmem fiber paket s ugovorom na 2-3 godine, imao bih i onaj SLA i tehnicku podrsku koja bi mi se javila u roku od minut ili mi odgovorila na mail, dosli na intervenciju u roku od sat vremena, svakakve neke *****rije. Jedini je problem sto taj upload kod Targa i dalje placam 60 evra mesecno, a SBB-u bih placao 500-600. I meni se isplati da idem na rizik da potencijalno nece raditi, potencijalno mi se nece javiti na telefon itd itd, ali sam svestan toga da je usluga koju dobijam i dalje neuporediva sa konkurencijom. To da li su oni neprofesionalni ili ne nema veze s nama ovde, osim Becksa kome svaka cast na svakoj vrsti tehnicke podrske, niko od nas ovde nema interes da zastupa Targo ili da ih brani iz bilo kog razloga. Ono zasto smo i dalje korisnici jeste zato sto je usluga, takva kakvu je pljujes, i dalje znacajno bolja od alternativa (a za nedostatke kod alternativa svakako ne moze biti Targo kriv).

Dakle svako moze s svojim umnim sposobnostima da spozna prednosti i mane i Targa i svih ostalih alternativa koje su mu raspolozive i da se odluci da li ce i dalje ostati njihov korisnik ili preci na neku od alternativa. Od price da li je ko profesionalan ili ne ovde apsolutno nema nista, svi mi koji citamo ovu temu smo sasvim dobro upoznati sa situacijom, tako da te pljuvacke price ostavite za sebe a ovde da ostane vise prostora da se ljudi medjusobno ispomazu kad im nesto zaista zatreba.
 
Takođe sam primetio da jedna osoba, najglasnija u hvaljenju Targa na ovom forumu, kako nije imao ni jedan prekid u ove 3 godine i ostale gluposti, na jednoj drugoj temi Benchmark-a kaže da ima SBB net 60/3 (ne radi se o zwerku).
 
IME, nik, javno...!
 
Ja se nadam da će se sam javiti.

Primetio sam i jednog koji je kod Vektora a stalno komentariše na ovom forumu. Nik mu počinje sa P pa onda još neki broj ;)
 
Nije bas stalno i nije bas o radu ovog provajdera vec poredi svoj sa ovim... ;)
Nije isto...
 
Već je neko onomad odgovorio da za te i još neke kanale koji sada nedostaju, neima para.
Meni lično sve više smeta ova gomila Pinkova. Koliko vidim, isto je i kod drugih provajdera ... sve sam goli Pink. Straota i sramota. Vrlo rado bih otkazao taj deo usluge kada bi za to postojala mogućnost.
 
Ako moze i meni :)
 
http://torrent-tv.ru/channels.php

Ovde imate sportklub 1,2,3 u HD, sve arene + najbolje sportske kanale.

Discovery, Nat. Geo ima takođe ali je na ruskom jeziku.

Za englesko govorno područje morate da instalirate ili VLC ili SimpleTv player, a onda ću vam poslati liste koje stalno moraju da se ažuriraju.

Liste uključuje bukvalno sve premium kanale (HBO, HBO Comedy, svi SKY kanali, Nat. Geo, Nat Geog Wild, Discovery, Discovery science...).
 
Imam VLC, cepaj :)
 
SimpleTv player otvara i m3u8, VLC ima problem sa ovim,
 
Pošto se previše ljudi javilo, okačiću ovde:
http://www.iptvlinks.com/
Ako ima neko pitanje ili problem samo napred.
UK i USA liste su pukle pre oko pola sata, uskoro bi trebalo nove da izađu.

*lista mora da se snimi u m3u formatu.
 
Poslednja izmena:
Ja dobijam ovu poruku, za skoro svaki kanal, jel to znači da su liste pukle ili je do mene nešto?


Capture.JPG
 
Mana ovoga je što liste stalno pucaju. Inače, većina programa radi. Nisu sve liste za simpletv i VLC. Neke su za ACEplayer a za neke ne znam ni ja na čemu rade.

Proverio sam ti poslednju listu, british eurosport 2 radi na simpleTV.
 
Poslednja izmena:
Video sam da neko pominje pozadi ako "niste zadovoljni raskinite ugovor".

Ja pokusao i nisam uspeo! Terali me da saljem tamo negde nekome mejlove (nekome ko nepostoji) i da se davim glupostima sa nekim stecajnim upravnicima i kime god vec.

Evo danas je 24ti u mesecu a meni racun i dalje nije stigao. Dakle strava!
 
Vidim tema skroz u off-u :smash:
Pitanje: Da li je nekome stigao racun ili je Targo totalno u off-u. Ostaje nama na savesti da li cemo sami popunjavati uplatnice i placati internet dok ne prestane da radi.
Ne vidim izlaz za Targo i oporavak jer ovo kako je krenulo sve se radi da se firma totalno satre i onda proda najverovatnije nekom uspesnom kontraveznom biznismenu.
 
... i onda proda najverovatnije nekom uspesnom kontraveznom biznismenu.
…i onda će cena sa 1.599 rsd (za najniži net paket) da skoči na cirka 3.000 mesečno, a upload će da se smanji na standardnih 2 Mbps kao kod TS… i račun ćeš da dobiješ 1-og u mesecu, a ne kao sad pred sam kraj meseca (ako i tada stigne)… Onda bi kukao de ja sadašnji Targo u stečaju :d e to su bila dobra vremena ;) Šalu na stranu, mislim da će cene usluga čim neko kupi Targo da odu u nebo, eventualni problemi na delu mreže će da se reše, biće novih usluga (pay TV, novi net paketi, mogućnost promene paketa itd.), ali mnogima će ovakav Targo kakav je sada da nedostaje :D

Nije Targo centralno grejanje pa da se ne može isključiti (pogledajte šta se dešava u Nišu povodom CG, a isto je i u BGD), e to što još treba da pošalješ zvanično email ili šta god da kažu da treba, pa pošalji i im to, jel to tolko teško ? Ne kažem da tako treba ali ipak je firma u stečaju, ne verujem da nije mogući raskid ugovora kao kod Toplane što je slučaj... Gadno bi bilo kad bi ostale firme počele da primenjuju politiku Toplane...

P.S. Ni ja račun ovaj mesec nisam dobio (plaćanje za jul mesec pošto se plaća mesec unazad)… čim budem dobio platiću, kao i do sada…
 
Kod mene se danima već net čudno ponaša. Primer viber je izašala nova verzija na google play i konstantno izbacuje "error could not be downloaded...".
Pošto sam u međuvremenu uzeo i beogrid, prebacim na njihov wifi i skine update bez ikakvih problema...
 
I kod mene isti problem sa updejtom Vibera ali update nekih sistemskih programa bez problema odradio. Na kraju obrisao Viber i ponovo instalirao, to je proslo bez problema.
 
Pa kao sto se vidi na slici kod mene je tako, blok 4 je u pitanju, od pre nekoliko dana je tako, play store na telefonu mi nudi kupovinu u RON valuti kada koristim wifi.
 
I kod mene Google Play čudno radi, neke aplikacije update-uje, neke ne, izbacuje grešku. Ćim prebacim na Telenor mobile data, radi bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno