Šta je novo?

Targo Telekom

Sbb dize brzine uz novi ugovor na svakih godinu i po
 
Targo net kod mene trenutno prs'o!!!
Call centar phone zauzet. Pišem preko mts mobile neta. Je l' još neko ima problema. Resetovao ONT 2 puta, TV radi , neta nema... :screwy::banghead:
 
Targo net kod mene trenutno prs'o!!!
Call centar phone zauzet. Pišem preko mts mobile neta. Je l' još neko ima problema. Resetovao ONT 2 puta, TV radi , neta nema... :screwy::banghead:

Umro net I kod mene, ne radi vec 20 min. TV radi, mada je pre 20 minuta tri puta nestajalo I slike na TVu. Izgleda da nesto rade.
 
Pripojavaju se Telekom Srbiji...svojoj novoj majci.
 
Isto i kod mene. Podršku preko telefona je nemoguće dobiti!
 
Ako su ih kupili. Onda pripojavaju i korisnički centar.
A verovatno je zauzeto jer je očigledno svima crk'o internet.
 
Cak i ako su ih kupili, nema razloga da gase korisnicki centar.
Verovatno je neki veci kvar, pa svi zovu.
 
Ako su ih kupili, svakako neće držati dva odvojena call centra. Osim ako Targo neće ostati izdvojen kao sestrinska firma.
 
Stari Merkator - Paviljoni NEMA neta, više nas se ovde javilo. Da je fizički prekid, ne bi bilo ni TV-a.
 
Ako su ih i kupili, ne vidim kako bi ih integrisali, jer targo ima zasebnu infrastrukturu.
 
Da, bilo bi super da neko, ko uspe da dobije korisnicki centar napise ovde sta se desava. Ja ne mogu da ih dobijem vise od 40 minuta.
 
Blok 8a, relativno blizu Starog Merkatora, net funkcioniše savršeno.

 
Odakle vam ideja da Telekom bas veceras preuzima Targo?
Nesto im delimicno crkava, popravice, valjda...
 
Blok 23 net pukao oko 18.30 i ne dolazi, on-line statu svetli na ruteru ali nema protoka
 
Blok 3, nema neta već dobra 3 sata :(

Na ONT-u sve izgleda u redu, ali veze sa Netom nema.
 
Блок 45, све ради како треба, није било прекида.
 
Blok 4 - net ne radi jos od pre 18h. Dobio korisnicki centar i oni nemaju nikakvu informaciju sta je u pitanju.
 
U paviljonima negde ima, negde ne. Izuzetno su bezobrazni sa njihovim prokletim korisnickim servisom. Nit imaju 24h radno vreme, nit se za vreme njihovog kratkog radnog vremena javljaju. Od 19h do 21h sam pokusavao da ih dobijem. Pri poslednjem pozivu sam cekao oko 45min i naravno odustao.
 
U paviljonima negde ima, negde ne. Izuzetno su bezobrazni sa njihovim prokletim korisnickim servisom. Nit imaju 24h radno vreme, nit se za vreme njihovog kratkog radnog vremena javljaju. Od 19h do 21h sam pokusavao da ih dobijem. Pri poslednjem pozivu sam cekao oko 45min i naravno odustao.

Nisu ni stigli da budu bezobrazni jer ti se niko nije javio:)

Mene vise brine da li oni znaju da imaju problem? Ako znaju mozda nesto rade, a ako ne znaju sigurno do sutra nema nista od neta...
 
Znaju da imaju problem al ih zabole ona stvar... Nista drugo mi ne preostaje no da im odem sutra u poslovnicu i u stilu dzihada raznesem
 
Nazad
Vrh Dno