Šta je novo?

Tapatalk i PWA aplikacija

Ja sam obrisao data/cache chrome aplikacije, obrisao pwa app i instalirao opet..
Kod mene na Samsung S22 Ultra i Google Pixel 8 Pro nikad nije bilo problema (Android 13/14 & Google Chrome kombinacija)...

Ko ima problema neće škoditi da obriše Data i Cache za Chrome i instalira Benchmark ponovo :)

GC.png
 
Poslednja izmena:
Odjedom mi izbacuje defalut unread messages kada udjem u aplikaciju, a do sada je uvek davao sve forume. Jel se nesto desilo?
P.S. meni je rotaciha ok, android + opera...
 
Evo i kod mene upalio clear data + reinstall
 
Sada je sve ok.💪👍 Svaka čast.
I za nas sirotinju"andorid" ima rešenja😁😁
 
Potvrđujem i ja sada radi kako treba. Pixel 7, android 14 beta, Chrome. Izbrisao PWA i očistio keš hroma.
 
Kod mene proradilo samo restartovanjem telefona, bez brisanja keša na Chrome-u i reinstalacije PWA.
 
Najzad! Sad sve radi kako treba.
 
To je najvažnije :)
 
Kako grozno? Ja sam upravo instalirao Chrome na iOS i izgleda identično kao i u Safariju recimo.
Skoro sam resetovao telefon i htedoh da instaliram forum preko Samsung internet browsera, ali ne može. Preko Chrome mi je forum izgledao grozno. Velika, iskrzana slova, nekako mi je izgledalo nezgrapno u odnosu na to kako izgleda na Samsung internet browseru. Ponovo sam juče pristupio forumu preko Chrome browsera i sad izgleda isto kao na Samsung browseru. Šta se desilo u međuvremenu, ne znam.
 
Kažem ja lepo, Android ... :D
 
Ne verujem da će biti ukidanja ipak je beta, ima još mesec dana da sve ispeglaju. A i da se ukine nismo u EU tako da ne utiče na nas :D
 
Mislim da je pravo vreme za prvi BenchPhone, baziran na Androidu, sa ekskluzivnom aplikacijom za mobile pristup Benchmark forumu. I ko preko forme pošalje IMEI broj svog BenchPhone uređaja, dobija VIP, pristup oglasima, opciju postavljanja oglasa 1 u 7 dana i privatnoj diskusionoj grupi. Hm... :unsure:

/sarcasm
 
Znači čisto iživljavanje nad korisnicima od strane jedne od najbogatijih kompanija na planeti u inat EU.
 
Da li si procitao ovaj deo?

The DMA requires that all browsers have equality, meaning that Apple can’t favor Safari and WebKit over third-party browser engines. Therefore, because it can’t offer Home Screen web apps support for third-party browsers, it also can’t offer support via Safari.
 
They could if they wanted to.
 
Moze, ali opet nece se cimati kad traze ovi jednakost.
 
Apple se nikad neće cimati u korist korisnika ako im na bilo koji način ugrožava profit.
 
vratimo se na temu
 
Nazad
Vrh Dno