Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Videli smo gospodu[emoji16]nema veze, neka im.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Tesko da ce englezi i treci biti , mnogo su u drugom poluvremenu i u produzecima gresili to su hrvati iskoristili.
 
Ma gde je bilo najgore. Na srb-swi je bilo mnogo gore.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Već sam rekao Hrvatima odgovara da igraju protiv otvorenih ekipa.
Isto kao Nemačka.
Engleska se nije branila,nije čuvala rezultat,imali su prostora Hrvati da igraju i to su uradili.

Mislim da postoje realne šanse i da Francuze dobiju...
 
A jedva prodjose kvalifikacije sa Islandom i Finskom u grupi. Morali su da smene onog nesposobnog Čačića kolo pre kraja i meča sa Ukrajinom u gostima ("igrala" ima samo pobeda da bi obezbedili baraž).
 
Ali ovi sa RTS-a...ne smeju da pomenu dobru igru Hrvatske.
Slušajte ih samo šta pričaju.
O svemu samo ne o Hrvatskoj
 
Ma koji Informer da kojim slucajem postanu prvaci nagrabusismo ga mi ovde u komsiluku. :d
 
. Mnogo uigran tim mnogo jaka sredina. Ovo do sad je bilo.ocigledno da Hrvati prolaze al protiv Francuske se ne zalecem sa peognozama. Verujem da mogu. Francuska igra odbranu i to Hrvatima ne odgovara.
 
Dok gledam Hrvatsku nonstop mi se vrti u glavi ona pesma iz reklama: Ustaaani saad kaao vojnik, spreman i jaak itd. Oni su tu pesmu ispostovali umesto nas.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ali kakva igracina Modric, jedan od najboljih igraca modernog fudbala na toj poziciji, bez dileme. Kakva kontrola, kakvi pasovi, pregled igre, kakva sigurnost, ne gubi covjek loptu...[emoji106]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Smenili trenera pred svetsko, Dalić povezao konce kako treba, imali su želju i motiv, tako da uz sjajne pojedince u veznom redu nije ni čudo što su dogurali do finala.
Pa imaju najjaču “desetku” evropskog fudbala, motor prvaka Evrope.
 
To je svima jasno, ali ako se ovde nastavi predje SP u srpsku politiku.
Modric mozda i najbolji igrac na prvenstvu.
Ko ce ih slusati ako osvoje :-D
Mada bolje komije nego Englezi.

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
To vec ne, za himne, ne znam da li su 3 utakmice ovog prvenstva poceli na vreme...potpuni amaterizam RTS-a.
I to ne samo ove u terminu od 20h vec i one ranije.Ne razumem da su jedini na ovoj planeti koji ne mogu da usklade proklete reklame i vesti i dnevnike da skrate ili pomere.
Jos kad se setim pocetka prvenstva kad se ukljucuju u vladinu konferenciju za medije umesto drugog poluvremena...
 
Poslednja izmena:
Stvarno su izbegli himnu njihovu? Nisam stigao na početak..

Ali htedoh baš da prokomentarišem Acinu reakciju na prvi gol Hrvata, kao prenos sahrane da sam slušao.
Totalni neprofesionalizam, ne mora da skače i da se raduje, ali toliko očigledno da bude razočaran..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sto bi crashovali i burnovali? I drugo mesto na svetu je veliki uspeh.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
To je nesto sto bi nasi rekli. Sada sve zavisi od toga koliko ce Modric uspeti da se oporavim, nije jedini naravno ali ipak. Francuzi su trenutno u prednosti sto se tice toga.
 
Poslednja izmena:
Ama englezi nisu znali šta ih je snašlo, hrvati za 3 koplja bolji. Kakav presing cijelu utakmicu, pa to je nevjerojatno. Bravo komšije.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto bi crashovali i burnovali? I drugo mesto na svetu je veliki uspeh.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Od prevelike želje da uzmu prvenstvo
Finale samo po sebi jeste uspeh ali se ne treba nikada time zadovoljavati nego uvek ići do kraja jer sad nemaju šta više da izgube
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno