Šta je novo?

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2018 (bez kvota i tipova)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Greota bi bilo da se ne završi 0:0 :)
Da nema VAR-a Brazil lagano 3 boda uze!
 
Ko je ono pljuvao VAR sad da ga cujem?


:d

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Cccc. Glupi sudija. Što ne svira kraj. Gol razlika sada na strani Brazila...
 
Sad makar liče na sebe. Čim su se oslobodili pritiska razigrali se. To nimalo nije dobro za nas :/
 
Joj, treba pobijediti Švicarsku pa onda protiv Brazila napraviti bunkerčinu kojoj bi i Di Matteo zavidio. Odvratan je ovaj Brazil, kao i Argentina (svaka čast Hrvatima što su ih spustili).
 
Nadam se da je sada nasima jasno da moraju da dobiju svajcarce.
 
Joj, treba pobijediti Švicarsku pa onda protiv Brazila napraviti bunkerčinu kojoj bi i Di Matteo zavidio. Odvratan je ovaj Brazil, kao i Argentina (svaka čast Hrvatima što su ih spustili).

Misliš "Posebnog" Murinja... Čovek je sinonim za ziherašku igru...


Šteta provukli se Brazilci...

Što rekoše, ako ne dobijemo Švajcarsku nismo ni zaslužili više...
 
Ne mislim na Murinja jer je Mateo onomad 2012. kada je Čelsi uzeo LŠ igrao najveći bunker koji je ikad viđen u istoriji. Mada i Murinjo je sličan, on je sličan fudbal igrao sa Interom godinu dana ranije (kao i prije i poslije tog).

Gledajući ovaj meč ni Brazil neće moći daleko sa ovakvom igrom, prosto ne vidim koja ekipa djeluje dovojno dobro da osvoji, zasad.
 
Ja mislim da hrvati mogu do samog kraja i ponoviti '98. Svidja mi se igra i ekipa ima hemije, dobra generacija.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Jesu Hrvati rasturili Argentinu, ali nemojmo se zalijetati.

Prva utakmica protiv Nigerije je bila najgora na prvenstvu i takva se lako može ponoviti. Dok je ova druga krenula dobro nakon što je Kabaljero poklonio gol pa se onda Argentina raspala po šavovima.
 
Screenshot_20180622-180514~01.jpeg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Javljaju se drugari, stigli u Kalinjingrad :)
Išli kolima 1700+ km iz KG-a i što je najbolje sve vreme puta koristili Google mape :D

Kad mi rekoše šlogirao sam se, ima da bude skuplja navigacija od benzina :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Startnih 11

Screenshot_20180622-191058.jpeg

CEO dan je bzvz - pobedi Brazil, Island izgubi, ako mi ne pobedimo onda *mjau**mjau**mjau*

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A evo naših zviždača...

Ahaaa Petković otvara usta na CH himnu i gleda u semafor.

A liči malo na Leslie Nilsena...
 
Poslednja izmena:
Ja na odmoru u Nemačkoj, gledam na ZDF, milina bez Stojanovića :) idemooo breeeee, Švajcarska mora pasti!

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Pitanje za administraciju : Jel dozvoljen govor mržnje na ovom forumu?
 
Psuj slobodno.[emoji16]



JAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOJ
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno