Šta je novo?

Supernova Move box software modding

Meni kad je u burn modu u device manager-u vidi kao usb UCA-BI60R i radi adb, Februarski rom, preko otg kabla. Probaj.
 
Postoji način da ti neko izvadi "nekorumpirane" particije sa svog fully funkcionalnog boksa i ti ih onda "prepišeš" kod sebe, barem recovery particiju sa npr:
update partition recovery recovery.img
E sad taj da bi ti to poslao morao bi sam kod sebe u burn modu da odradi malu "gimnastiku", nešto slično (ilustracije radi) se za jedan drugi boks može videti u sekvenci komandi iz posta "xdaforums.com/t/skyworth-hp4024-hp40a.4425361/post-88740577" (kod tvog boksa su adrese za vađenje drugačije i treba ti guidance nekoga ko ih zna).
 
Uzecu drugi box ionako mi treba, jel mogu ako imam drugi ispravan da sam saznam guidance?
 
Od mene nažalost ne jer niti imam tvoj boks niti mislim da bih kad bi ga imao sam uspeo da provalim :(
Ali možda možeš da pitaš na XDA forumu, na istom mestu je i Kale saznao guidance za ovaj drugi boks, a možda stvarno uspeš i sam sve da provališ analogijom i reverzibilnom dedukcijom procesa sa XDA.
 
Ako nadjete neko uputstvo kako da sacuvam/skinem img particije sa boxa rado cu probati.
 
Sad sam provalio da moze i da se prespoji cn400 isto je kao kad se drzi dugme power
Ne ponasa se box isto kada se drzi power button i kada se prespoji cn400.
Sa power button moze da se udje u burn i da se npr. prepise particija ali
kada se udje u burn mod sa cn400 ne moze.
 
Vratio sam box na fabricka podesavanja, ali nemam supernova paket koristio sam ga samo kao android box. Nakon reseta ne mogu da zavrsim podesavanja boxa, jel sada jedina opcija ubacivanje custom roma?
 
Postupak opisan u prvom postu.
 
Ponovni reset, instalacija februarskog firmwarea, itd...
Sve je detaljno objašnjeno u prvih 5-6 stranica teme.
 
Jel moze u inbox da posalje neko stari firmware, linkovi koju su postavljeni od ranije ne rade?
 
Zdravo, da li neko zna kako da se Smart Move aplikacija pokrene automatski pri startovanju uredjaja. Klasicni Autostart programi ne vide instaliranu Move Smart aplikaciju?
 
Ja ne mogu uopste, da prodjem pocetni meni skeniranje kanala, posto nemam supernova kablovsku.
Kada ti je box povezan na lokalnu mrežu, iz glavnog modema/rutera izvuci utp/optički kabel. Ako razumeš šta želim reći, izvuci kabel koji ti ulazi u ruter/modem, koji ti omogućava korišćenje interneta, žicu iz "zida" koja ulazi u mts/supernova/sbb/orion modem ili već šta koristiš.
Proći ćeš ekran sa skeniranjem, i ubaci dodatu liniju u host koja blokira update.
Posle vrati kabel u modem.modem.jpg
 
Poslednja izmena:
Kada ti je box povezan na lokalnu mrežu, iz glavnog modema/rutera izvuci utp/optički kabel. Ako razumeš šta želim reći, izvuci kabel koji ti ulazi u ruter/modem, koji ti omogućava korišćenje interneta, žicu iz "zida" koja ulazi u mts/supernova/sbb/orion modem ili već šta koristiš.
Proći ćeš ekran sa skeniranjem, i ubaci dodatu liniju u host koja blokira update.
Posle vrati kabel u modem.
Hvala probacu kad imam vremena.
 
Kada ti je box povezan na lokalnu mrežu, iz glavnog modema/rutera izvuci utp/optički kabel. Ako razumeš šta želim reći, izvuci kabel koji ti ulazi u ruter/modem, koji ti omogućava korišćenje interneta, žicu iz "zida" koja ulazi u mts/supernova/sbb/orion modem ili već šta koristiš.
Proći ćeš ekran sa skeniranjem, i ubaci dodatu liniju u host koja blokira update.
Posle vrati kabel u modem.Pogledajte prilog 441655
Instalirao sam firmware p212-ota, povezao sam box na ruter u lokalnu mrezu. Ali opet mi ne daje opciju da preskocim pretragu kanala, baca me u offline mode. Čim priključim net na ruteru, odma skida updejt za najnoviji firmwer. Očigledno moram da ucitam kanale kod nekog ko ima supernova kablovsku.
 

Prilozi

  • IMG_20240509_103645.jpg
    IMG_20240509_103645.jpg
    90.8 KB · Pregleda: 9
  • IMG_20240509_103627.jpg
    IMG_20240509_103627.jpg
    103.6 KB · Pregleda: 23
Ne radiš ti to dobro. Kad instaliraš p212-ota, instaliraj button mapper i wolf launcher.
Onda wolf launcher definiši kao glavni. Tek onda priključiš net. Sve objašnjeno u prvom postu.
 
Ne radiš ti to dobro. Kad instaliraš p212-ota, instaliraj button mapper i wolf launcher.
Onda wolf launcher definiši kao glavni. Tek onda priključiš net. Sve objašnjeno u prvom postu.
Probacu da izvucem IP adresu boxa sa rutera i da se konektujem i instaliram button mapper i wolf laucher.
 
Ne radiš ti to dobro. Kad instaliraš p212-ota, instaliraj button mapper i wolf launcher.
Onda wolf launcher definiši kao glavni. Tek onda priključiš net. Sve objašnjeno u prvom postu.
Kada ti je box povezan na lokalnu mrežu, iz glavnog modema/rutera izvuci utp/optički kabel. Ako razumeš šta želim reći, izvuci kabel koji ti ulazi u ruter/modem, koji ti omogućava korišćenje interneta, žicu iz "zida" koja ulazi u mts/supernova/sbb/orion modem ili već šta koristiš.
Proći ćeš ekran sa skeniranjem, i ubaci dodatu liniju u host koja blokira update.
Posle vrati kabel u modem.Pogledajte prilog 441655
Uspeo hvala na pomoći.
 

Prilozi

  • IMG_20240509_131020.jpg
    IMG_20240509_131020.jpg
    135.6 KB · Pregleda: 20
Nazad
Vrh Dno