Šta je novo?

Supernova Move box software modding

Isključi internet (odvrti koaks kabal iz modema) dok radiš modifikovanje da ti box ne bi automatski "vukao"update " februarca".
Potrebna ti je samo lokalna mreža.
a kad se povezem na mrezu sta trebam raditi prvi put radim ovo pa da nes ne znas i sam sigurno na sta mislim
 
Moze li pomoc molim vas treba mi netflix ili nesto slicno netflixu samo da radi za tv
 
Stremio instaliraj. Imas temu za to.
 
Modovao sam move box ali pošto mi nije aktivna opcija za gledanje TV-a preko koaksijalnog da li mogu da izaberem wolf launcher kao primarni da nema biranja kad se uključi boks jer su deca već uspela da zaglave u move launcheru. Ubacio sam hosts fajl da zastavim ažuriranje ali boks se ipak ažurirao?
 
Imas aplikacija ADB APP CONTROL skini i uninstall mts launcher (preko nje mozes i da instaliras aplikacije) a instaliraj moven n go i imas sve preko wolfa i posle restara ces imati samo Wolf, posle fabrickog restarta ce se vratiti i mts lancher.
 
Možeš i da izabereš Wolf launcher kao primarni ("always"), aktiviraš "Move Smart" aplikaciju i nema potrebe uopšte da je zatvaraš, samo mapiraš one tastere u boji na daljinskom za direktno otvaranje najčešće korišćenih aplikacija (Smart Tube, Kodi, Eon, Hbo Max, itd), bez prethodnog izlaska iz "Move Smart" aplikacije.
 
Februarski update
 
Da podelim današnji poduhvat... Bilo je pomena u temi o AV izlazu iz boxa, koji je specifičan i ne može većina kablova na njega. Morao sa namestim AV izlaz zbog starog TV-a. Kako je napisao kolega sa foruma, dužina mini AV džeka koji ide u box treba da bude 17mm a ne 15mm, i ni jedan od moja čak 3 kabla nisu radila. E ja sam popi*deo i zalemio ga direktno na ploču boxa. R, L, Video i Ground. Zatim sam taj kabl izbacio sa strane kućišta kao na slici. Eto, čisto da podelim ovo skrnavljenje sa nekim. Valjda kako kažu, ako radi, nije glupo. 😂
 

Prilozi

  • IMG_20240201_003416.jpg
    IMG_20240201_003416.jpg
    204.3 KB · Pregleda: 56
Da podelim današnji poduhvat... Bilo je pomena u temi o AV izlazu iz boxa, koji je specifičan i ne može većina kablova na njega. Morao sa namestim AV izlaz zbog starog TV-a. Kako je napisao kolega sa foruma, dužina mini AV džeka koji ide u box treba da bude 17mm a ne 15mm, i ni jedan od moja čak 3 kabla nisu radila. E ja sam popi*deo i zalemio ga direktno na ploču boxa. R, L, Video i Ground. Zatim sam taj kabl izbacio sa strane kućišta kao na slici. Eto, čisto da podelim ovo skrnavljenje sa nekim. Valjda kako kažu, ako radi, nije glupo. 😂
a zao mi ga 😂
 
Da li ovaj move box sa s905x3 cipom sto se moze naci na kp moze da se direktno fleshuje sa amlogicovim programom i slimboxom ili aidan romom ? Ili da se uradi ko po uputstvu i namesti sta mi treba od aplikacija? Hteo sam zetu da ga namestim , sto se kaze za male pare. Na njemu bi radio samo tivimate a konektovao bi se preko wifi-a.
 
Ako će da radi samo TiViMate nema potrebe da se dira stock ROM već samo zameniš launcher i voziš TiViMate i ostalo.
 
Koja verzija Stremia je stabilna? Ja sam instalirao poslednju (com.stremio.one-1.6.9-2111612-armeabi-v7a) ali sada verovatno zbog nje, čujem u pozadini zvuk upozorenja ding! A onda se posle nekog vremena reprodukcija zakoči, a ako uspem da izađem vidim poruku da su dva servisa prestala sa radom i nikako ih isključiti ili obrisati poruke.
 
izvinjavam se što upadam kao padobranac, ali ako nije problem da neko pošalje link od posta ili u DM kako da 'otključam' UCA-BI60R (ako je moguće) sa pretpostavljam najnovijom verzijom jer sam uslugu uveo pre 7 dana. Pokušao sam opciju iz prvog posta i ne radi.
 
Uspeo sam da povežem eon daljinac na boxu posle uključenja bluetooth-a ali kad uspavam box gubi se konekcija. Da li neko zna kako da bluetooth ostane aktivan u standby modu?
 
Nikako, jedino da ne spava box, da drži "wake lock".

Vidi komentar:

 
Kako je to rešeno na eonu, verovatno moze i ovde. Pozabavicu se time i javiti ako uspem.
Hvala na brzom odgovoru.
 
Еон бокс се изгледа не гаси комплетно када се на даљинцу притисне дугме за гашење, већ одлази у неку врсту sleep mode-a, тако да му је блутут и даље активан. Са друге стране, Мув се изгледа гаси комплетно, тако да се и блутут на њему угаси, једино решење би било да се то некако измени у поставкама, ако је икако могуће.
 
Kako na gk-mpm1111c da namestim da vidim wifi mreze? Ubacio sam aidanrom. Da li postoji mogucnost neki driver da prebacim?
 
Ukapirao sam kako da se dobije zvuk na HBO Max. Sada kada sam raskinuo ugovor sa SN, ali nema veze. Da napišem nekome će koristiti. Ovako: Idete u podešavanja zvuka, pa audio izlaz (Audio Output) tu izaberete ručno podešavanje na Digital Audio Format. Zatim sve opcije isključite, a nakon toga - jednu po jednu opciju uključujete dok ne dobijete zvuk. Meni je zvuk proradio na Dolby digital.
 
Nazad
Vrh Dno