Šta je novo?

Supernova Move box software modding

Meni kad je u burn modu u device manager-u vidi kao usb UCA-BI60R i radi adb, Februarski rom, preko otg kabla. Probaj.
 
Postoji način da ti neko izvadi "nekorumpirane" particije sa svog fully funkcionalnog boksa i ti ih onda "prepišeš" kod sebe, barem recovery particiju sa npr:
update partition recovery recovery.img
E sad taj da bi ti to poslao morao bi sam kod sebe u burn modu da odradi malu "gimnastiku", nešto slično (ilustracije radi) se za jedan drugi boks može videti u sekvenci komandi iz posta "xdaforums.com/t/skyworth-hp4024-hp40a.4425361/post-88740577" (kod tvog boksa su adrese za vađenje drugačije i treba ti guidance nekoga ko ih zna).
 
Uzecu drugi box ionako mi treba, jel mogu ako imam drugi ispravan da sam saznam guidance?
 
Od mene nažalost ne jer niti imam tvoj boks niti mislim da bih kad bi ga imao sam uspeo da provalim :(
Ali možda možeš da pitaš na XDA forumu, na istom mestu je i Kale saznao guidance za ovaj drugi boks, a možda stvarno uspeš i sam sve da provališ analogijom i reverzibilnom dedukcijom procesa sa XDA.
 
Ako nadjete neko uputstvo kako da sacuvam/skinem img particije sa boxa rado cu probati.
 
Sad sam provalio da moze i da se prespoji cn400 isto je kao kad se drzi dugme power
Ne ponasa se box isto kada se drzi power button i kada se prespoji cn400.
Sa power button moze da se udje u burn i da se npr. prepise particija ali
kada se udje u burn mod sa cn400 ne moze.
 
Vratio sam box na fabricka podesavanja, ali nemam supernova paket koristio sam ga samo kao android box. Nakon reseta ne mogu da zavrsim podesavanja boxa, jel sada jedina opcija ubacivanje custom roma?
 
Ponovni reset, instalacija februarskog firmwarea, itd...
Sve je detaljno objašnjeno u prvih 5-6 stranica teme.
 
Nazad
Vrh Dno