Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zaboravio sam da pitam nešto što mi se dešavalo već nekoliko puta na MOVE boxu.
Danas sam na FOX kanalu premotao na Bones (molim bez upadica na izbor programa :)) u 11:45. Epizoda je o liku obučenom kao Deda Mraz koji opljačka banku pa odleti u vazduh. Od 33. minute, kad Bones i njena asistentkinja gledaju kosti i rendgenski snimak šake, slika se ukoči i pojavi se crn ekran sa "Greška prilikom reprodukcije sadržaja". Sad sam probao i opet isto. Može li ko da proveri kod sebe ako nije problem?
 
Čovek je lepo pitao gde može " da ubaci " LAN kabl i da mu to radi ne treba od jednog opšteg pitanja otvarati temu kao za diplomski rad .Prevedeno ako želite čoveku pomoći ima i hiljadu drugih načina osim foruma...Savet za sve koji žele jedno drugom pomoći i uputitit ga u " čari " novih tehnologija
 
Kako? Peticijom?:)
U redu, pomogao si čoveku i to je OK.(y) Ali ja eto nisam znao da Telekom ima taj sistem. Ovo mi je četvrti provajder u životu i prvi put čujem/vidim za tako nešto. Ljudi su se samo nadovezali sa odgovorima na moje pitanje, to je sve.
 
Zadruga.jpg
Nabasao na ovo danas na njihovom sajtu. Istog dana nas je profi upravnik isključio sa video nadzora u zgradi pa pomislih "lepa kompenzacija".
Kad ono:
Zadruga2.jpg
Baš nemam sreće. Sudbina, to je.
 
to i treba da se dodatno naplacuje, pa ko bas hoce, neka gleda. vidis da postoje peticije i rasprave itd...
kad bi islo u osnovnom paketu onda bi to placao i onaj ko ne gleda.
 
to i treba da se dodatno naplacuje, pa ko bas hoce, neka gleda. vidis da postoje peticije i rasprave itd...
kad bi islo u osnovnom paketu onda bi to placao i onaj ko ne gleda.
Pa piše da je besplatno do jeseni, tj. nove sezone. Međutim, meni traži pretplatu.
Samo kažem, neću umreti od tuge i da nemam. ;)
 
Misliš institucija?:giggle:
Kamere u zgradi su lošeg kvaliteta iako on tvrdi da nisu. Kaže da možemo da nabavimo još par i njih da postavimo.
Pa koji će mi kad ne mogu da gledam.:LOL: Zapravo samo on ima pristup kamerama, da gleda Farmu uživo.:p
 
Kakvo ti je ovo pitanje, kakav obican net? U pitanju je bezicni internet gde svaki korisnik ima antenu usmerenu ka glavnoj anteni i tako prima internet (Exe Net - sada Supernova). Trebalo im je nedelju dana da poprave.
Nije valjda da si čekao toliko dugo !? Jel to antena na modemu koji imaš ili neka posebna antena ?
Ja sam muku mučio skoro dve nedelje sa kanalima ,pojedini kanali su bagovali "seckani" pri radu da je to bilo strašno
 
Danas oko pola dva mi je move pobrljavio tako sto kanali sa nacionalnom frekvencijom (mozda i jos neki, foxovi npr rade) ne daju sliku i ton secka, pise timeout, a gore desno ova poruka sa slike. Zanimljivo da prorade kad hocu u nazad da gledam, a uzivo ne.
 

Prilozi

  • 0469CB99-B4D7-4F9C-A65D-4319242E628F.jpeg
    0469CB99-B4D7-4F9C-A65D-4319242E628F.jpeg
    96 KB · Pregleda: 16
Moze li mi neko reci kada se ponovo prijavljujem sa istog uredjaja (PC) na supernovaott.rs da li ga sistem racuna kao nov uredjaj ili ne? Posto sam ja podesio da me sacuva prijavljenog ali ocigledno nista od toga. Znam da je pre bio neki problem zbog ovoga i da je morao da se zove call centar da obrise sve uredjaje... Ako je i dalje takav problem, postoji li neki nacin da uvek ostanem ulogovan?
 
Jel koristi možda neko Prime Video i Supernova net? Uopšte više ne radi Prime Video preko Supernova neta. Preko mobilne mreže je okej pristup sajtu primevideo.com, ali preko SN nema šanse da hoće da pristupi.
 
Moze li mi neko reci kada se ponovo prijavljujem sa istog uredjaja (PC) na supernovaott.rs da li ga sistem racuna kao nov uredjaj ili ne? Posto sam ja podesio da me sacuva prijavljenog ali ocigledno nista od toga. Znam da je pre bio neki problem zbog ovoga i da je morao da se zove call centar da obrise sve uredjaje... Ako je i dalje takav problem, postoji li neki nacin da uvek ostanem ulogovan?

Dok koristiš isti browser računa kao jedan uređaj. Pokreni Chrome, Firefox i Edge na istom kompu, računaće to kao 3 uređaja.
 
Dok koristiš isti browser računa kao jedan uređaj. Pokreni Chrome, Firefox i Edge na istom kompu, računaće to kao 3 uređaja.
Hvala, nadam se da je tako, jer je pre svakim novim logovanjem sa istog uređaja računao kao novu konekciju i za svaki kanal je pisala poruka "Makismalan broj uređaja dostignut. Kontaktirajte korisničku podršku ili pokušajte ponovo." nešto u tom fazonu. Nadam se da su to sredili do sad...
 
Jel koristi možda neko Prime Video i Supernova net? Uopšte više ne radi Prime Video preko Supernova neta. Preko mobilne mreže je okej pristup sajtu primevideo.com, ali preko SN nema šanse da hoće da pristupi.
Nemam nalog na Prime Video, ali mogu da pristupim preko TV-a Sasmung, mogu da pretrazujem, i daje mi sign in, ako hocu gledam trial.
Direktno mi je povezan na modem TV, sa utp kablom.
 
Meni konstantno izbacuje Problem occurred i na TV-u i na PC-u i na telefonu. Osim kad se prešaltam na Mobile Data, tad mi lepo učita početnu stranicu i tad mogu da pretražujem katalog.
 
@ShadowXMan Verovatno brišeš cookies? Pa ti zato isti browser stalno tretira kao novi uređaj.
Hm, ne bih rekao, i EON, HBO MAX, svi ostali sajtovi koje koristim mi stoje ulogovani i dalje posle izlaska i ulaska ponovo, samo Supernova zeza, i pre dok sam koristio Apollon. Pošto delim nalog sa prijateljem da mu ne pravim problem da bude morao da zove Supernovu ako mi svakom novom prijavom dodaje uređaje, što je bio slučaj pre...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno