Šta je novo?

Supernova (2024)

Prebacili RTV 1 sa pozicije 3 na poziciju 53, šta li će se sad naći na poziciji 3? 🤔
 
@dakistar5 u najboljem slučaju, isti je optički ruter Huawei HG8245W5-6T, dok za televiziju kod mts-a jedino uz Iris Box, a na Supernovi osim Move box-a može i DVB-C uz CA modul sa Connax karticom za dekodiranje kanala.
@Џош bilo bi logično da je RTS 3, ako se već vade na promenu zbog zakona, pošto je to kanal u sastavu javnog servisa, mada ostavljam u rezervi, zbog ondašnje problematike trećeg kanala. Ranije je RTV bio odmah iza RTS-a, ali samo u Vojvodini. Do sada je Superstar bio na poziciji 3.
 
Zavukli je tako da je čovek ne može naći:
Matrica migracije i lista starih paketa usluga:
Znači,po novom cenovniku paket Super Plan 3L (Fix+Net+TV) će od aprila da se plaća za 100 dinara više...
 
dinar po dinar...
ma koji bre dinar ....100 dinara, po 100 dinara...
 
@Zile84 Od 1. marta.
Danas sam zvao korisnički servis u Beogradu, čovek pojma nema o ovom poskupljenju i migraciji paketa, morao sam korak po korak da mu objašnjavam gde sam pronašao tabelu o migraciji istih.
 
dinar po dinar...
ma koji bre dinar ....100 dinara, po 100 dinara...
Pa puta minimum jedno 1 500 000 korisnika (u svim Telekom Srbija uslugama) sve ukupno to mu dodje 150 000 000 dinara, što mu dodje 1 280 000 evra na mesečnom nivou. Vajdica.
Plus su prodali kravu koja nije pasla, a davala mleko. Sada korisnici ima da plaćaju to mleko što oni kupuju od te iste krave što su prodali.
Očigledan pokazatelj da su u teškoj buli ili da se opasno izvlače pare iz Telekoma.
Domaćinsko poslovanje na nivou. Svuda u svetu telekomunikacijoni provajderi ovog nivoa i sa ovakvim monopolom bukvalno "prave pare", "zlatne koke", samo kod nas dubioza teška.
 
Pa puta minimum jedno 1 500 000 korisnika (u svim Telekom Srbija uslugama) sve ukupno to mu dodje 150 000 000 dinara, što mu dodje 1 280 000 evra na mesečnom nivou. Vajdica.
Plus su prodali kravu koja nije pasla, a davala mleko. Sada korisnici ima da plaćaju to mleko što oni kupuju od te iste krave što su prodali.
Očigledan pokazatelj da su u teškoj buli ili da se opasno izvlače pare iz Telekoma.
Domaćinsko poslovanje na nivou. Svuda u svetu telekomunikacijoni provajderi ovog nivoa i sa ovakvim monopolom bukvalno "prave pare", "zlatne koke", samo kod nas dubioza teška.
Nije da branim Telekom, ali ne znam da li ispratio da u istom trenutku cene usluga podizu i SBB i Yettel od velikih igraca.
 
Podigao je Total Tv.
100 dinara ali mislim da je samo za nove korisnike.
 
@Zile84 Od 1. marta.
Danas sam zvao korisnički servis u Beogradu, čovek pojma nema o ovom poskupljenju i migraciji paketa, morao sam korak po korak da mu objašnjavam gde sam pronašao tabelu o migraciji istih.
Znam. Od 1. marta poskupljuje za 100 dinara. Od aprila preko računa na papir će za toliko da se plaća. Najviše će da pogodi one korisnike koji koriste MTS Box paketi,HBO paket i HBO Max aplikaciju u okviru tog paketa.
 
Podigao je Total Tv.
100 dinara ali mislim da je samo za nove korisnike.
Nije za ovu temu, ali ako admin misli da treba da obriše, neka obriše...
Elem, TeleSrbija je poznata koliko voli UMG i da su u sporovima, ali i kada treba da se izvine, to ne urade kako treba... "kao navodno su na instagramu napisali" nisu navodno, nego su objavili. Sada pokušavaju da ližu...
 
Kako ne povećava kada sada plaćam 1740 dinara a nova ponuda mi je na 1840 dinara?
To što nema popusta i dr za stare korisnike je druga prica, ne pričam o tome. Ističe mi ugovor u februaru, plaćam 1740, oni zvali i nude nastavak po 1840 dinara.
 
Da li je poskupljenje 100din za sve pakete? Video sam onu tablicu, ali ne znam koliko uopšte košta paket koji imam, jer mi nije istekla promocija po 1din, a na ugovoru ne piše.
 
Мени је овај пакет "Super PLAN 2 M (Net100 + TV Start) и тренутно плаћам 3049рсд а нова цена пише да ће бити 3399рсд(то пише да је без рачуна). Значи ако умањи још 50рсд за рачун, испада 300рсд повећање.
 
A vest "Promena cena usluga Telekoma za postojeće korisnike i pod ugovornom obavezom" je obrisana.
Verovatno je trebalo da piše "Od 1. marta aktuelna komercijalna ponuda važi za sve Telekom korisnike", razumljivije je. 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20240203_100815_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240203_100815_Samsung Internet.jpg
    88.3 KB · Pregleda: 64
Poslednja izmena:
zna li se da l' ce ikad biti neko podizanje brzine korisnicima pod UO? 20 uploada je stvarno bedno a ne daju vise ni kad pitas da doplatis...
 
Ako menjaju cene u toku UO, moraju i brzine.
 
ako nece pod UO, zna li se da l' ce bar generalno da promene nesto u skorije vreme?
 
Po onoj matrici, trebalo bi da promene sada kad bude migracija.
 
Tako je bilo do sada, 1. marta će promeniti pakete starim korisnicima pa će biti promenjene i brzine.
 
a sta koliko sam shvatio na osnovu ovoga sto sam brzinski ovde procitao sad oko ove migracije, promenice cenu i ovima sto su pod UO pa imamo pravo na raskid bez placanja ikakvih penala ili?
Tako je bilo do sada, 1. marta će promeniti pakete starim korisnicima pa će biti promenjene i brzine.
znaju li se te nove brzine starim korisnicima?
 
zna li se da l' ce ikad biti neko podizanje brzine korisnicima pod UO? 20 uploada je stvarno bedno a ne daju vise ni kad pitas da doplatis...
Ideš na 400/200 ako si na optici. Naravno uz veću cenu (od 1. marta)
 
Nazad
Vrh Dno