Šta je novo?

Supernova (2024)

Šta znači ovo u praksi?
Ja sam i dalje na Super Exe Sve 1 paketu.
 
Ništa, exe pakete ne diraju
 
Gospodo kad vas budu zvali pred istek ugovora na telefon lepo tražiti nekog sa više distance i lepo objasnite šta želite i ne želite i lepo se onda ili sklopi novi ugovor ili ne. Pregovarate. Tako sam ja bio uradio, fin i ljubazan razgovor vrata otvara. Ne razgovarate sa operaterom koji vas zove, već zahtevajte da vam se javi neko sa višeg položaja. Tako sad kad mi ove godine bude istekao ugovor ista priča ide.
 
I ja sam nekad tako radio ali su sada postali "tvrđi" u pregovorima kad su u pitanju stari korisnici, tj. obnova ili produženje ugovora.
Neko je ovde pisao, mislim da je Zaječar u pitanju. Nudili su im TV na 5 uređaja plus aplikaciju na 3 naloga i 50% popusta na 24 meseci.
To, u Nišu konkretno, nema šanse sada da se dobije.
 
I ja sam nekad tako radio ali su sada postali "tvrđi" u pregovorima kad su u pitanju stari korisnici, tj. obnova ili produženje ugovora.
Neko je ovde pisao, mislim da je Zaječar u pitanju. Nudili su im TV na 5 uređaja plus aplikaciju na 3 naloga i 50% popusta na 24 meseci.
To, u Nišu konkretno, nema šanse sada da se dobije.
A šta fali toj ponudi ili ja nisam dobro razumeo...
 
A šta fali toj ponudi ili ja nisam dobro razumeo...
Toj ponudi fali to što je više nema.

btw. prema za sada neproverenim informacijama, promene će se ovog puta, prvi put u istoriji telekoma primeniti i na korisnike koji su pod ugovornom obavezom. Šema migracije još nije objavljena, ali biće.
 
  • Adds to story
Reagovanja: uji
Šta ovo obaveštenje znači, nije mi baš jasno? Da poskupljuju postojeći paketi i za one koji su pod UO?
U novom cenovniku stoji da paket GPON Super Plan 2L koji trenutno koristim košta 3.899 dinara, a ja ga trenutno plaćam 3.749 dinara.
 
Otprilike tako. To bi u mom slučaju značilo da me migriraju sa Super Plan 2S upload 75mbs na 80mbs (koga oni zovu v2), što je, ako se ne varam, 100 dinara skuplji pod UO, odnosno 250 nakon isteka.
 
U tom slučaju, imamo pravo na prevremeni raskid ugovora, bez plaćanja ikakvih penala, je li tako?
 
U skladu sa članom 131. Zakona o elektronskim komunikacijama korisnici imaju pravo da raskinu ugovor bez plaćanja penala, čak i kad su pod UO - ako se obistini povećanje cena pod UO, a verovatno da hoće.
 
A zakonski rok od 30 dana u kom korisnici mogu pokrenuti proceduru za raskid, počeo je danas.
 
Da li programi na novoj šemi kreću od broja 1 ili od broja 101?
 
Od 1.
 
Ja ih danas zvao da proverim koji je tacno paket,

super plan 2 S, 3150 din a net je 80/8

zvao reko mozda mogu da pojajcaju malo net ali nista bez novog ugovora na 2 god
 
U tabeli migracija piše da Super Plan 2 S sa 3.099 ide na 3.399 dinara.
 
Tako je, tako je, moja greška.
 
U skladu sa članom 131. Zakona o elektronskim komunikacijama korisnici imaju pravo da raskinu ugovor bez plaćanja penala, čak i kad su pod UO - ako se obistini povećanje cena pod UO, a verovatno da hoće.
da li se može nekako eskivirati ovo uvećanje cena bez raskida ugovora? Vredi li ići na blef pozivajući se na ovaj član, pa ako prođe, prođe? Samo što sam produžio ugovor....
 
A kad to poskupljuje? meni bi inace trebalo da je 3100 a ne 3150 🤨
 
da li se može nekako eskivirati ovo uvećanje cena bez raskida ugovora? Vredi li ići na blef pozivajući se na ovaj član, pa ako prođe, prođe? Samo što sam produžio ugovor....
Ako si posle novembra 2023 produzio ugovor, nema poskupljenja, vec si na skupljem paketu.
 
A kad to poskupljuje? meni bi inace trebalo da je 3100 a ne 3150 🤨
Prvog marta.
Čudi me što nisu stavili i obaveštenje da imamo 30 dana zakonskog roka za raskid ugovora, ako se ne slažemo sa ovim poskupljenjem-migracijom. Mi, koji smo potpisali UO pre novembra '23.
 
kako da instaliram move smart app u BiH ?? imam transpeed android box, ne nalazi ga u play store, hvala
 
Nazad
Vrh Dno