Šta je novo?

Supernova (2024)

T2, na C se reemituju (tokom olujnog vetra primećena pikselizacija svojstvena za gubitak signala ispod 35%). EON emituje direktno i bolja je slika u odnosu na T2, ali ima kašnjenja.
 
Drugari, interesuje me da li je nalog za aplikaciju Move 'N' GO dostupan samo na mobilnim telefonima ili i na smart televizorima i na android boxovima ?
Vidim na sajtu da se dobija 3 naloga u okviru svakog Super Plan paketa.
 
E hvala puno druže na odgovoru. Samo još jedno pitanje ako nije problem.
Piše 2 MOVE STB uređaja u okviru paketa a kada otvoriš detaljnije o svim paketima piše "Po jednom zaključenom ugovoru korisnik može, na korišćenje, dobiti najviše 4 STB/CAM/MOVE uređaja.". Da li to znači da pored ova 2 MOVE STB uređaja mogu da tražim još npr 2 STB uređaja pošto imam 2 stara televizora koji nisu tipa LCD, LED ?
 
Moze svuda, ja sam podelio nalog familiji, eon box, LG tv, android tv i svima radi
Vidim na nalogu piše da može da se aktivira maksimalno 5 uređaja. Imam aktivirano u startu jedan stb, pretpostavljam da je to move box, aktivirao sam još na telefonu i jednu smart aplikaciju kodom. Imam još dva slobodna slota, da li mogu da se aktiviraju oba na smart move kodom i da sve to radi istovremeno?
 
E hvala puno druže na odgovoru. Samo još jedno pitanje ako nije problem.
Piše 2 MOVE STB uređaja u okviru paketa a kada otvoriš detaljnije o svim paketima piše "Po jednom zaključenom ugovoru korisnik može, na korišćenje, dobiti najviše 4 STB/CAM/MOVE uređaja.". Da li to znači da pored ova 2 MOVE STB uređaja mogu da tražim još npr 2 STB uređaja pošto imam 2 stara televizora koji nisu tipa LCD, LED ?
To ne znam, verovatno se dodatno naplacuje kada ti daju dodatne uredjaje, STB je setup box za starije televizore i tu nema vracanja, CAM je ona kartica koja se bode u Smart TV koja otkljucava kanale a MOVE STB jee android box koji moze da vraca programe do 7 dana unatrag to je to. Ja sam uzeo 1 MOVE stb i 1 cam na LG TV i doduse nemam potrebe za vise tv-a
Vidim na nalogu piše da može da se aktivira maksimalno 5 uređaja. Imam aktivirano u startu jedan stb, pretpostavljam da je to move box, aktivirao sam još na telefonu i jednu smart aplikaciju kodom. Imam još dva slobodna slota, da li mogu da se aktiviraju oba na smart move kodom i da sve to radi istovremeno?
Moze da se aktivira kodom e sad da li svih 5 mogu da gledaju istovremeno to ne znam, ja koristim 2 naloga u kuci a 3 sam podelio. Cak kada se gleda na nekom browseru to ne sankcionisu odnosno ne mora da se aktivira nalog za pojedini racunar kao sto to radi SBB
 
^ to sam i ja primetio. Kad se gleda na računaru preko brausera uopšte ne registruje kao registrovani uređaj
 
Registruje ga samo u "istoriji spajanja".
 
Pozdrav ljudi 👋 Evo i mene kod Supernove, nakon 7 godina na Exe-u.

Da li me neko moze uputiti gfde mogu da preuzmem APK za Android TV Move N Go aplikaciju? Za sada sam pronalazio samo APK za mobilnu aplikaciju. Za Amazon Fire stick mi treba, nema je u Store-u.
 
Ah, sad vidim u cemu je problem bio. Ja sam zapravo trazio MOVE N Go, zato sam i dobijao samo mobilne aplikacije. Nisam znao da se za TV drugacije zove.

Hvala puno!
 
Pozdrav svima, ističe mi ugovor uskoro pa su me zvali i ponudili novi. Koristio sam stari paket trio,net tv i tel, dali su mi 1stb i 1 move, još jedan stb sam uzeo i doplacivao 300din svaki mesec,ukupno 3700din(2 stb i 1 move) Sad mi nude 6 meseci po 2000 da plaćam, posle 4000, uz veću brzinu interneta, biće 200/100,ali to Je 1stb i 1 move. Za dodatni stb opet traže 300din, znači 2300 posle 4300.
Mogu li da izboksujem nekako da mi ostane i taj dodatni stb ali da ga ne doplaćujem više 😀? Čitao sam ranije da su neki uspeli, sad ne sećam se da li u sn ili sbb-u.. hvala
 
Podnesi u poslovnici zahtev za raskid ugovora. Kad te pozovu traži da ti ostave treći uređaj bez dodatne naplate, odobriće ti sigurno. Meni jesu na ovaj način.
 
Kad kod supernove istekne ugovor kakva je procedura?

Ostao bih kod njih, na mojoj lokaciji net im dobro radi, ali ne bih potpisivao novi ugovor.
 
Ugovor ističe 30 dana nakon potpisivanja zahteva za raskid istog.
A nakon isteka ugovorne obaveze, a u slučaju da istu ne želiš da obnoviš, usluge plaćaš po standardnoj, tj po većoj ceni, bez benefita.
 
Kad kod supernove istekne ugovor kakva je procedura?

Ostao bih kod njih, na mojoj lokaciji net im dobro radi, ali ne bih potpisivao novi ugovor.
isti slucaj brat net predrkano dobar, kad istekne ugovor mogu predji kod yettela jebi ga 300 mb daju brzine a ovi 100mb za iste pare
 
Pozdrav, da li se desava jos nekom, da mu pola programa samo nestane.. Izbaci no signal.. Ovo se vec nekoliko puta desava i to uglavnom vikendom?! Koaksijalni kabal je u pitanju. Kao da neko "pali -gasi" kanale.. Prvi put kad se to desilo, dosli kod mene, videli da nije do mene, nego do njih.. I kao otklone problem.. sredi se kao.. I onda opet. Pancevo.

I neki mozda savet, istice mi za dva meseca ugovor superplan 2. tv+net. A posto zelim da odjavim net, sta raditi, preci na box 2, ili ostati. Ugovor se vise nece voditi na mene.
 
Ista priča i kod mene. Gubi se signal na određenim frekvencijama, uvek istim. Tačno se vidi kako krene da varira signal na nekoj frekvenciji dok ne opadne na nulu, onda predje na sledeću a na ovoj se polako stabilizuje. Bili, gledali, proveravali pojačivač i instalaciju, kao sve u redu, a problem i dalje postoji. Ono što sam zapazio da kada je hladnije vreme radi lepo, čim je ovako topliji dan krenu problemi.
 
Razmatram, posto mi istice ugovor, najbolju ponudu, gde preci. Samo da mi se to vise ne desava. Problemi su pre uglavnom bili kad se desi neko nevreme. Ali sad je ucestalije. I ako je moguce iskoristiti neku promociju, za novog potpisnika ugovora.
 
Ista priča i kod mene. Gubi se signal na određenim frekvencijama, uvek istim. Tačno se vidi kako krene da varira signal na nekoj frekvenciji dok ne opadne na nulu, onda predje na sledeću a na ovoj se polako stabilizuje. Bili, gledali, proveravali pojačivač i instalaciju, kao sve u redu, a problem i dalje postoji. Ono što sam zapazio da kada je hladnije vreme radi lepo, čim je ovako topliji dan krenu problemi.
Kada je veća temperatura vazduha pada pojačanje pojačivača koji se nalaze na stubovima. Moguće da je problem do pojačivača. Pre mesec dana mi je jedan monter pričao kako su imali problem u jednom naselju, svaki dan posle 15h problemi. Problem bio do jednog LG televizora, unosio šum u mrežu. Dođe čovek kući sa posla posle 15h, upali LG i kreću problemi svima u komšiluku. 😄
 
Bas cu sad da kupim LG tv lol 😂
 
Kada je veća temperatura vazduha pada pojačanje pojačivača koji se nalaze na stubovima. Moguće da je problem do pojačivača. Pre mesec dana mi je jedan monter pričao kako su imali problem u jednom naselju, svaki dan posle 15h problemi. Problem bio do jednog LG televizora, unosio šum u mrežu. Dođe čovek kući sa posla posle 15h, upali LG i kreću problemi svima u komšiluku. 😄
Opadnu malo vrednosti sa povećanjem temperature, ali nije to problem, jer do nekih 650Mhz je stabilan signal, preko toga je problematičan. Ne znam net na kojim frekvencijama radi, ali i on je stabilan. Moraću još da se ganjam sa njima, jedino da dodaju da testiraju kada je problem prisutan, prethodna dva puta kada su bili sve je radilo ok.
 
Opadnu malo vrednosti sa povećanjem temperature, ali nije to problem, jer do nekih 650Mhz je stabilan signal, preko toga je problematičan. Ne znam net na kojim frekvencijama radi, ali i on je stabilan. Moraću još da se ganjam sa njima, jedino da dodaju da testiraju kada je problem prisutan, prethodna dva puta kada su bili sve je radilo ok.
Mislim da internet radi na frekvenciji od 5Mhz do 65Mhz. Moguće da sa povećanjem temperature pojačivaču opada pojačanje baš na tim višim frekvencijama iznad 650Mhz.
 
Kada je sve stabilno i radi ok jačina signala na svim frekvencijama je ista, nešto drugo tu pravi problem koji oni ne mogu ili ne znaju da reše. Ne sme signal da padne na nulu.
 
Kada je sve stabilno i radi ok jačina signala na svim frekvencijama je ista, nešto drugo tu pravi problem koji oni ne mogu ili ne znaju da reše. Ne sme signal da padne na nulu.
Možda je neki problem negde na mreži, a dok oni ustanove šta je problem može dosta vremena da prođe.
 
Nazad
Vrh Dno