Šta je novo?

Supernova (2024)

haha od 1 marta su vec podigli :p
 
Uveo i ja net konačno.

Za mesec dana koliko koristim mogu reći da sam zadovoljan 6/10.

Net je da kažemo ok, kabl radi fino. Wireless puca često tako da sam ih zvao i zamenili su ruter drugim (oba su tehnikolor) i evo ponovo se javlja pucanje wirelessa i sa novim ruterom, kažu da je do jakog signala tako da ću morati ponovo da ih zovem da srede nekako...

Ono što mi je baš loše je tv, prebacivanje kanala je užasno sporo i bagovito i to me baš jako nervira. Na SBB-u je to išlo mnogo bolje i tečnije.

Korisničkom podrškom i brzinom rešavanja problema sam zadovoljan srednje...ni sporo ni brzo, reši se u roku od 3 4 dana šta znam...

U planu je tp link deco m4 da se postavi u nadi da će brzina na wirelessu biti bolja, pokrivenost svakako hoće.

Videćemo, za sad srednje neko mišljenje, nit smrdi nit miriše :)
1710323272133.png
 
@Labello tako nešto. Februara je postavljeno gorepomenuto obaveštenje i to znači da se ukidaju stari paketi i zamenjuju najnovijim pa čak i onima tokom ugovorne obaveze. Nakon zahteva za raskid, nudili su istu cenu do kraja UO na novom paketu (ili pojedinačnoj usluzi, šta ko već ima). Matrica migracije je postavljena kod cenovnika.
 
na 2.4 i meni puca
Uveo i ja net konačno.

Za mesec dana koliko koristim mogu reći da sam zadovoljan 6/10.

Net je da kažemo ok, kabl radi fino. Wireless puca često tako da sam ih zvao i zamenili su ruter drugim (oba su tehnikolor) i evo ponovo se javlja pucanje wirelessa i sa novim ruterom, kažu da je do jakog signala tako da ću morati ponovo da ih zovem da srede nekako...

Ono što mi je baš loše je tv, prebacivanje kanala je užasno sporo i bagovito i to me baš jako nervira. Na SBB-u je to išlo mnogo bolje i tečnije.

Korisničkom podrškom i brzinom rešavanja problema sam zadovoljan srednje...ni sporo ni brzo, reši se u roku od 3 4 dana šta znam...

U planu je tp link deco m4 da se postavi u nadi da će brzina na wirelessu biti bolja, pokrivenost svakako hoće.

Videćemo, za sad srednje neko mišljenje, nit smrdi nit miriše :)
Pogledajte prilog 433260
prebaci na 5ghz radice ti perfektno jest im ruter nesto bangav
 
Gledam sada šta pričate o tim migracijama, ne mogu da se setim koji mi je paket dok ne dođem kući...

Imam sve kanale i 120mbs net?
 
Ne razumeš to je objava za široke narodne mase ali pošto u segmentima ljude prebacuju na nove pakete tek od prebacivanja će ti računati i veću cenu.
ma znam meni je stara cena do kraja ugovora cak su mi i poslali email obavestenje kao da sam predsednik Srbije haha
 
Zaista, od pre nekoliko dana, prebacivanje, vraćanje kanala na move boxu radi užasno sporo, one tri crvene tačke samo blinkaju unedogled...
Ne znam kako je na smart aplikaciji...
A prebacivanje na Eon smart aplikaciji koju imam na move boxu ide momentalno.
 
Zaista, od pre nekoliko dana, prebacivanje, vraćanje kanala na move boxu radi užasno sporo, one tri crvene tačke samo blinkaju unedogled...
Ne znam kako je na smart aplikaciji...
A prebacivanje na Eon smart aplikaciji koju imam na move boxu ide momentalno.
kad smo vec kod tacaka ja imam ruter koji pocne samo sam da menja boju na 1 lampici zuta crvena i tako vrti u nedogled kad uzmem resetujem ga dodje sebi ali svaki mesec po par puta tako
 
Zaista, od pre nekoliko dana, prebacivanje, vraćanje kanala na move boxu radi užasno sporo, one tri crvene tačke samo blinkaju unedogled...
Ne znam kako je na smart aplikaciji...
A prebacivanje na Eon smart aplikaciji koju imam na move boxu ide momentalno.
kako si stavio eon na move box-u?
 
kako si stavio eon na move box-u?
brat preko apk instaliras
0800 100 100 nije vise besplatn da znate poziv uveli su tarifu za poziv call centra ubuduce da znate
imao sam do sada 0 din krd i zvao ih za neke informacije od jutros vise ne moze kaze nema te kredita i to je to
 
Poslednja izmena:
brat preko apk instaliras
0800 100 100 nije vise besplatn da znate poziv uveli su tarifu za poziv call centra ubuduce da znate
imao sam do sada 0 din krd i zvao ih za neke informacije od jutros vise ne moze kaze nema te kredita i to je to
koji lopovi haha
 
Zar nije 0800 311 312 besplatan?
 
:D brat do juce se zvalo sad ne moze ja nazovem globaltel kazu nije do nas nego do mts ja nazovem mts kazu nije do nas do globaltela xD a ista firma HAHAHAHAHHA
Zar nije 0800 311 312 besplatan?
Probao nije vise
informacija
Globaltel
yettel - telenor

vise ne moze da pozovete 0800 100 100 ni 0800 311 312 jel su uveli tarifu bez kredita vise nema sad oce i to da naplate .
 
Poslednja izmena:
uzeo od burazera mob ima covek 300 minuta ka svim mrezama besplatno, i ne moze da se pozove i dalje nema kredita... brat sta su ovi zasrali
 
Мени повећали брзину, имао сам 100/10 сад је овако
 

Prilozi

  • Снимак екрана (3225).png
    Снимак екрана (3225).png
    379.2 KB · Pregleda: 140
Е па сад је касно, мада нешто варира не знам шта је имао сам реално нешто преко деведесет а uploаd исти.
Ево тренутно
Чуди ме јер сам читао да неће бити повећања иако су нове цене, мада сам ја био на старом пакету 100/10 брзина.
 

Prilozi

  • Снимак екрана (3226).png
    Снимак екрана (3226).png
    2.5 MB · Pregleda: 130
Ево још један и нећу више :) Већа је брзина, пробао сам и скидање драјвера уместо 9-10 иде 13-14, сад да ли је неки тест или не видећу.
Поздрав.
 

Prilozi

  • Снимак екрана (3227).png
    Снимак екрана (3227).png
    2.5 MB · Pregleda: 111
Nazad
Vrh Dno