Šta je novo?

Stremio

Pa kodi onda kao eksterni (ako te ne nervira) sa svojim resenjem za titlove...dok ne rese.
 
Ma jok skroz mi ok ovako ne smeta mi, ali da moze bolje moze bas sve sto si naveo. Ima tu jos par stavki. Useri bi bili extra ali to je vec preterano da se trazi od free app.
 
Da li vam prikazuje titlove opensubtitles v3 plus? Meni ni jedan, probao reinstall ali bez poboljšanja.
 
Na kraju svaka tema vezana za bilo kakvu video reprodukciju zavrsi sa prokletim titlovima!!!Mislim da treba otvoriti posebnu temu vezanu za sve aplikacije koje koriste titlove i da se tamo o tome pise.
 
Ne nalazi mi ni jedan titl v3 plus, pre par dana mi je izlistao gomilu V3 plus za LOTR. Danas ni jedan.
 
Radi i kod mene.
 
Nemam pojma što neće kod mene a radila je.
Screenshot_20240417-172418_Stremio.png
 
I kako znate da li je addon v3 ilo v3 plus? Meni rade titlovi ucitava ali nisam.obracao paznju na plus
 
Ja koristim verziju bez "plus" i oznaka 1.0.0
I radi uredno...tu plus nisam ni probavao...
Screenshot_2024-04-17-18-33-17-490_com.stremio.one-edit.jpg
 
Koristim Stremio ne znam ni sam koliko vremena i nikada nisam imao ni najmanji problem.Međutim pre neki dan ga pokrenem ni jedan jedini strim ne može da nađe ni za serije ni za filmove.Ne znam da nije povukao neku nadogradnju, ima li neko sličan problem?Ili rešenje?
 
Vrlo malo informacija si dao, ali zvuči da ti je podešen samo torrentio od addona i da je u tom trenutku bio u kanalu.
Koristiš Rdebrid ili ne? Ako da istekla pretplata možda?
Koji uređaj, koja verzija Stremia i radi li na drugom uređaju?
Koji addoni?
 
Kako rešavate problem kada nema zvuka na filmu ili seriji? Obično kad je 5.1 nema zvuk na tv-u i i onda moraš da tražiš neki drugi... Ili preko VLC
 
Nemam tih problema. Da si naveo na kojoj platformi imaš problem, možda bi neko mogao da ti pomogne. Ovako, gledajući u pasulj, stručan odgovor je: uvek imam zvuk.
Pozdrav
 
Verovatno neko podešavanje zvuka na TV-u ili uređaju... ne podržava 5.1 pa mora da se prebaci na PCM.
Za detalje treba kao u postu iznad što je napisano.
 
Uređaj koji je? Znamo dobro koja je tema.
Uređaj ti verovatno ne podržava 5.1 zvuk i moraš da ga prebaciš na PCM i slušaj šta hoćeš.
 
Igraj se sa audio postavkama u stremiju, konkretno deluje da treba da ugasis passtrough ako je aktivan posto sva je prilika da uredjaj ne dekodira audio kodeke.
 
Trebalo bi negde, ako je android ili google tv, (prebačeno mi na srpski odavno sve ) pod "display and sound" da imaš "advanced sound settings", i tu "sound format".
Ja sam morao da stavim na PCM. Probaj šta ima od opcija: auto, pcm, spdif...
Za LG tv nemam pojma, isto bi trebalo negde pod podešavanjima za zvuk da postoji SPDIF podešavanje, pa tu podesiš PCM, auto...
Imam neki vox 32" pa možeš da zamisliš kako podržava 5.1 :) Stavio sam svuda za SPDIF da bude PCM, pošto imam 2.0 zvučnike povezane preko optičkog na TV pa nema potrebe za 5.1
 
Da audip postavke imam na tel a na pc i smart tv nemam, genojalci.

Probaj da audio format na boxu i tv cackas.

P.S. i probaj da zaobilazis streamove sa atmosom mozda tu zakucava.
 
Pozdrav, treba mi mala pomoc kako da povezem stremio na TV LG C3..
Uzeo sam mesecni paket RealDebrid-a, kada pokusam da ubacim api kod u torrentio addon izadje mi “Cannot opet this page”..
Bilo koji film kada probam da pustim izadje “Unable to fetch”
Hvala unapred..
 
Pozdrav, treba mi mala pomoc kako da povezem stremio na TV LG C3..
Uzeo sam mesecni paket RealDebrid-a, kada pokusam da ubacim api kod u torrentio addon izadje mi “Cannot opet this page”..
Bilo koji film kada probam da pustim izadje “Unable to fetch”
Hvala unapred..
najbolje da sve prvo podesis na racunaru a onda se na lg samo preko browsera logujes sa svojim podacima i dobices sve vec podeseno.
 
Nazad
Vrh Dno