Šta je novo?

Stremio

Pozdrav! Može li neko da mi potvrdi da li radi Subscene harmony remake addon? Hvala!
 
malo radi malo ne radi, navodno uskoro i subscene kao takav neće više raditi...
 
Uzeh RD na mesec dana da vidim kako radi i povezao Torentio,ima li sta jos tu treba oko toga da se instalira? Prevode za vece fajlove nikako ne nalazim za sada a i generalno titlovi su najveci problem ovde posebno ako se ne gleda preko PC vec preko Smart tv ili boxa...
 
Probaj open subtitles V3. Cesto zavrsim na embeded english posto me mrzi da ganjam titl kome odgovara timestamp. Ali radi posao za popularnije fajlove.
 
Naleteh na ovo

Ako neko ima vremena da proba.
Probao ja i Annatar i Jackettio. Ima manje linkova, ali što više keširaju to će biti bolje kako kaže dev.
Čoveče, ja sad tek provalio da RD ima onako moćan web portal, pa ja sad na iPadu mogu gledam šta hoću. Otvorim Stremio web i samo isklikćem, pa downloadujem iz Safarija, sve bude već skinuto.
Što to radiš? Imaš Debrid media manager dodaš šta te zanima, izabereš plejer Infuse i Watch. Ne može za ios jednostavnije. To jest ima i drugih načina.
Uzeh RD na mesec dana da vidim kako radi i povezao Torentio,ima li sta jos tu treba oko toga da se instalira? Prevode za vece fajlove nikako ne nalazim za sada a i generalno titlovi su najveci problem ovde posebno ako se ne gleda preko PC vec preko Smart tv ili boxa...
Imaš i druge addone i hostere npr. Prevode Imaš preko Open subtitles v3 addona, a možeš da pustiš i preko eksternog plejera.
 
Pa da, sa infuse sam i provalio kako stvari funkcionišu, zatim sam ga deinstalirao. Gledam iz VLC skinute fajlove, glavno mi je bilo da imam offline rešenje, tad mi je koristan ipad.
 
Moze li pomoc? Instalirao sam Stremio (na PC) ali mi ne pusta ni jedan film. Jel trebam neki odredjeni addon skinuti?
 
Stremio za LG televizore radi odlicno

 
Stremio za LG televizore radi odlicno

Radi ali je sti problem kao na web.stremio. odnosno nece da pusti torente, Ne znam da li ima neko resenje za to.
 
Kako nece da pusti? Meni pusta sve titlovi jedino cas rade cas ne ali sve mi pusta bez problema.
 
Imam strenio na SBB boxu instaliran, do pre 15ak dana sve je bilo ok a od tada mi ne rade titlovi... Samo ovi embeded English.
Jel ima neko takav problem, jel neko uspeo da resi i kako?
 
Misli na Web Stremio, ne postji aplikacija za LG.
 
Imam strenio na SBB boxu instaliran, do pre 15ak dana sve je bilo ok a od tada mi ne rade titlovi... Samo ovi embeded English.
Jel ima neko takav problem, jel neko uspeo da resi i kako?
Šta ti je instalirano od plugina za prevode?
 
Nazad
Vrh Dno