Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja na fullHD sve na ultra imam 128fps. sa PIIx4 3.6 i gtx 275
 
Na mašini iz potpisa u 1920:1200 sve na Ultra imam oko 65-70 FPS i do sada nisam video da da FPS padne ispod 50 ni na trenutak.
 
A 8 ne voli? :) voli, u beti mi je na xp-u koji vidi 3.25 stalno izlazilo upozorenje da imam premalo memorije.
Igra je vrh, jel moze neko da mi kaze ko igra PvP na battle.net-u da li su ubacili neke nove jedinice, posto su ih SP misije pune (mada ne verujem)
 
A 8 ne voli? :) voli, u beti mi je na xp-u koji vidi 3.25 stalno izlazilo upozorenje da imam premalo memorije.
Igra je vrh, jel moze neko da mi kaze ko igra PvP na battle.net-u da li su ubacili neke nove jedinice, posto su ih SP misije pune (mada ne verujem)

Nema novih jedinica, imas to sto si imao u beti. Sta mislis zasto je bila beta da se ljudi igraju sa onim novim jedinicama ili da urade balans. :D
 
...

Nema novih jedinica, imas to sto si imao u beti. Sta mislis zasto je bila beta da se ljudi igraju sa onim novim jedinicama ili da urade balans. :D

Balans ne postoji, zergovi su najjaci. Igrao sam u beti sa Protoss-ima pa zato znam Diamond liga top 10 :). Protoss-i dodju po meni nekako kao najslabija rasa, moras stalno da ga posmatras na sta ide, dok sa zergovima i terranima nije tako, na sta god da ides ti ces da ga razbijes. Ides mass mutalisk-a, onaj pocne da stancuje phoenix-e, ti brzo promenis na hydre, dodjes kod njega, bude samo wtf :), ili lepo dodjes do broodlord-a onda je tek gg :). Zerg>Terran>Protoss

Pozdrav!
 
Mogu li da proverim fps u igri bez dodatnih programa?
 
Nema novih jedinica, imas to sto si imao u beti. Sta mislis zasto je bila beta da se ljudi igraju sa onim novim jedinicama ili da urade balans. :D

Znam, ali potajno sam se nadao da ce da ubace Firebate :D
@gile
po mom misljenju, ljudi su najjaci, ali naravno, to tako ne moze da se gleda, vec pre zavisi od nivoa sposobnosti igraca
 
E daj da se pododavamo za prijatelje. Dajte ovde nickove ili mene dodajte, nick Webad.
 
E daj da se pododavamo za prijatelje. Dajte ovde nickove ili mene dodajte, nick Webad.

Da bi te neko dodao treba mu i character code pored nick-a.

Najbolje bi bilo da se napravi zaseban topic sličan Bad Company 2 pa da se registurju svi koji igraju SC2.
 
a moze i RealID tj email adressa .

Joj bre vec tri dana kasnim na posao .... koje zlo.
 
vidim da original kosta 60 dolara, da li je to sve ili treba da se placa svaki mesec harac kao u WoW-u?
 
Tempo bi trebao da bude na 12 meseci.
Nego sto se recenzije tice, zanimljivo mi bilo na kojoj konfiguraciji Filipenku SC2 radi bez problema na ultra :D
Meni igra radi u fullhd na max setovanjima, optimizacija je odlicna. Mislim da zato nisu ni hteli da ubace AA

Optimizacija je za svaku medalju. Skidam kapu Blizzardu. Na mojoj konfi sve radi na ultra podesavanjima bez ikakvih zastajkivanja (makar do sad nisam primetio nesto u kampanji).
GOD BLESS 4850 Golden Sample :)

Znate sta je bedak? Evo 11 godina cekam SC II. Kupim ga 27., a 28. krenuh za Italiju na odmoru. Mogu samo sa citam kako je valite na sav glas :(
 
vidim da original kosta 60 dolara, da li je to sve ili treba da se placa svaki mesec harac kao u WoW-u?
Ovo prvo.
To za mesecno placanje sire ovi pacenici sto mrze starcraft. :S:

Da bi te neko dodao treba mu i character code pored nick-a.

Najbolje bi bilo da se napravi zaseban topic sličan Bad Company 2 pa da se registurju svi koji igraju SC2.
Da zaboravio sam code, Nick: Webad CC: 651.
Jel mozemo mi da napravimo topic ili to mora moderator?
 
Znam, ali potajno sam se nadao da ce da ubace Firebate :D
@gile
po mom misljenju, ljudi su najjaci, ali naravno, to tako ne moze da se gleda, vec pre zavisi od nivoa sposobnosti igraca

Zavisi od skill-a, ali ako zerga pustis 5 minuta, gotov si.

@Bojan N si siguran da teras u full-u i sve smooth, ja sa jacim procom i manje memorije (e8400, 2x1 GB KHX 1150 MHZ) teram sve na high OS Win 7, ultra ne moze sece, tako je barem bilo u beti, nije se mnogo toga promenilo, monitor Samsung P2370 :).

Pozdrav!
 
Zavisi od skill-a, ali ako zerga pustis 5 minuta, gotov si.

@Bojan N si siguran da teras u full-u i sve smooth, ja sa jacim procom i manje memorije (e8400, 2x1 GB KHX 1150 MHZ) teram sve na high OS Win 7, ultra ne moze sece, tako je barem bilo u beti, nije se mnogo toga promenilo, monitor Samsung P2370 :).

Pozdrav!

Sve u full fulijanu :).
Ja sam na Win XP, ne znam da li to ima neke veze.
 
Aj da ne listam celu temu, koliko kosta original kod nas? Pretpostavljam da ga ima recimo u big bang-u?
 
StarCraft II Sells 1.8 Million Copies on Day 1 - Excluding Korea!

http://gamrfeed.vgchartz.com/story/...s-18-million-copies-on-day-1-excluding-korea/

Sta bi Levat rekao na ovo!

Šta jadan da kaže kada njegova firma nema magiju da privuče toliki broj ljudi da kupe njegov proizvod. To mogu samo Blizzard i Apple. Iako je igra kul u singlplejeru ja uopšte nisam oduševljen što se prodala u toliko primeraka. Igra ne donosi ništa novo, ne predstavlja napredak ni u jednom pogledu, činjenica da je toliko popularna je jasan znak da su PC igre na izdisaju jer je glavna karakteristika PC igara oduvek bilo otići korak dalje. Blizzard i Valve će nas kopijama istih igara oterati u propast. Pozdrav :wave:
 
StarCraft II Sells 1.8 Million Copies on Day 1 - Excluding Korea!

http://gamrfeed.vgchartz.com/story/...s-18-million-copies-on-day-1-excluding-korea/

Sta bi Levat rekao na ovo!
Znaci oko 5m otislo u Koreju.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/starcraft2/news.html?sid=6271382&mode=news

Šta jadan da kaže kada njegova firma nema magiju da privuče toliki broj ljudi da kupe njegov proizvod. To mogu samo Blizzard i Apple. Iako je igra kul u singlplejeru ja uopšte nisam oduševljen što se prodala u toliko primeraka. Igra ne donosi ništa novo, ne predstavlja napredak ni u jednom pogledu, činjenica da je toliko popularna je jasan znak da su PC igre na izdisaju jer je glavna karakteristika PC igara oduvek bilo otići korak dalje. Blizzard i Valve će nas kopijama istih igara oterati u propast. Pozdrav :wave:
Tebe su vec oterali u ***** ovaj propast.
 
Igra je po mom mišljenju sasvim ok. Evolucija jeste, nije revolucija, ali ne mislim da je to uopšte loše.
Ono što jeste loše i od čega mi je fizički muka (ozbiljno) je činjenica da je Blizzard počeo da zakida na slobodi igrača zbog potencijalnog profita. Za sve ostalo mogu da im progledam kroz prste, ali nedostatak LAN-a im nikada neću oprostiti.
 
Pih ... zavrsi se za 2 dana ... sto bi neko rekao, dobra zanimacija za 2 popodneva
 
Realno, da ima LAN-a, prodaja originala bi znatno opala. Vecina igraca je igra zbog multija. Singl je prolazna stvar koju cemo igrati dosta, dosta krace nego MP. A uz LAN dodatak, ne bi nam trebao original zbog mogucnosti simuliranja LAN-a.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno