Šta je novo?

Sta se trenutno igra .....

Shadowgrounds sam prešao. Fantastična igra. Ali znaš kako, ovde svi kukaju za igrama koje podsećaju na davna vremena ali ih niko ni ne pipne kad izađe nešto slično, eventualno će da probaju, neće im se svideti grafika pa će je bataliti a ovde prodavati priče kako je gameplay bio nekad extra a danas ništa ne valja.

Ergo - nakon mesec dana namernog nepostovanja bilo kakvih novih tredova ili infoa o igrama - zaključak je neminovan! Ukoliko G!!! ili ja ne otvorimo tred o nekoj igri koja nije ultra-mega-turbo izreklamirana ta igra pada u zaborav što se foruma tiče. Yebote, još uvek je prvi moj tred o Fearu, a tu su odmah i Q4 i CoD2 tredovi...sve ostalo je neka tehnička podrška ''ne radi mi zvuk'' ili ''kako da nateram da radi sa katalistima 5.1.12.23.54.23.4''.
 
:S: tako nekako zaista ne znam sta ljudi ocekuju od igara... da daju 150e za graficku i da kukaju kako im ovo ili ono ne izleda fotorealisticno... mada ima dosta igara koje zbog nikakvog marketinga padnu u zaborav, ja sam na ovu naleteo pukim slucajem malo prosvrljao po netu i to je to... zasita dosta dinamicna igra sa realisticnim senkama i dosta simpaticnih detalja...

btw igra ima i coop mode a jedino sto smeta (sto ce se verovatno ispraviti patcetom) je save sistem , nema quck save nema save u bilo kom trenutku tj nema save uopste samo izmedju dva nivoa i to je to
 
Shadowgrounds je skroz dobra igra. Potpuno ispunjava sve što se očekuje od jedne korektne igre.
 
Jel igra ovde neko Guild Wars? Ili je massive multiplayer online "out" kod nas.
 
Online igre su najace :D

jedino je problem sto ti ubijaju slobodno vreme.......totalno :S:

igra se Guild wars (jako retko), Bf2 (takodje), :-devil-: WOW :-devil-: (ubedljivo najvise)

Pozzz :wave:
 
Igrao bih i ja WOW ali sto je mnogo mnogo je. Mesecna pretplata za igranje mi ide preko budzeta. :(
 
HoMM III WOG, IL2, LOMAC, MystV, ostalo samo obrnem za dva dana i deinstaliram... COD2 nisam ni potrudio da zavrsim...
 
CS ili CSS se uvek igra a uz to NFS MW,Sniper Elite,Americ's Army, cekam da mi stigne CoD2, mozda cu po 3. put Far Cry da odigram jer sam ga 2X igrao sa 9550 a nisam sa novom grafikom. FEAR i Quake4 sam zavrsio.
@zEx I XtC
Jesi li mislio na Mafia ili Mafia2? Znam da se radi nastavak ali nisam cuo da je izasao. Inace po mom misljenju jedna od boljih igara koje sam igrao.
 
G!!! je napisao(la):
btw igra ima i coop mode a jedino sto smeta (sto ce se verovatno ispraviti patcetom) je save sistem , nema quck save nema save u bilo kom trenutku tj nema save uopste samo izmedju dva nivoa i to je to
To ne zasmeta do pred kraj, ali na kraju itekako zasmeta zbog težine i manjka blagorodne municije.
 
Igrao COD2 dok ga nisam presao skroz (razocarao se sto je kratak), sada WoW redovno (1-6h dnevno), ali evo sada igram NFSMW. A na red cekaju da dodji Q4 i Civ4.
 
Igra se ?!?

Odigrao F.E.A.R.EXTRA GOOD, u fazi igranja Black and White, barbarian Invasion kao rekreacija Dungeon Siege 2

Patim se sa Instalacijom POP3 i SPlinter Cell Chaos Theory, cuveni starforce

Ima li neko uputstvo ????
 
presao Dungeon Siege2, (cekajuci diabolo3), q4, fear, cod2, sve odlicno sada igram
NFSMW i dawn of war winter assault-tek poceo, AOE3 samo pokrenu i batalio.
 
Stolen
 
Nazad
Vrh Dno