Šta je novo?

Sta se trenutno igra .....

Angelwp

Slavan
Učlanjen(a)
26.08.2005
Poruke
49
Poena
304
Ja trenutno igram - Brothers in Arms - i mogu da kazem (mada nisam neki FPS fan) da je igra odlicna ..... lepa grafika, dinamicne misije, interesantna (makar za mene) tematika .....
 
trenutno igream zumu i pasijans
u nedostaku neke dobre igre
 
ds2 metalheart restricted area


i smaram se polako
 
Trenutno igram Re volt.Da imam brzu vezu ka internetu skinuo bih neku vecu igru.A i ovi pirati skupi,traze 250 din za jednu igru na DVD-u ! :d :p
 
Tja, igram ponovo KOTOR. Poceo sam cisto da vidim kako izgleda posle upgrade-a i opet sam se navukao :D
Pikam i malo WC3 na netu.
 
Paranoya je napisao(la):
Trenutno igram Re volt.Da imam brzu vezu ka internetu skinuo bih neku vecu igru.A i ovi pirati skupi,traze 250 din za jednu igru na DVD-u !

Jok, bre kod nas su 200 :D

Trenutno igram:

Live For Speed
Dungeon Siege 2
FEAR Demo :D
CS 1.6

Igrao sam i Jucied, pa posle sam shvatio koliko je igra tešska/bedna, pa sam je izbrisao :smoke: Sada čekam Moto GP3 da ga obrnem...
 
Poslednja izmena:
Live for speed... :eyebrows:
 
I dalje igram PES4. Pogotovo posle ovog novog Obsession patcha.
 
Paranoya je napisao(la):
Trenutno igram Re volt.Da imam brzu vezu ka internetu skinuo bih neku vecu igru.A i ovi pirati skupi,traze 250 din za jednu igru na DVD-u ! :d :p

Kako pirati u pravnoj državi, skoro ih nisam video u Beogradu, a u Sutomoru i Baru koliko hoćeš.Tamo im je cena svega 5€ za DvD.
:mad:
 
Warhammer 40K - DOW. Vezbam za nadolazecu ekspanziju.
 
Do pre par dana igrao NFSU 2,posle me smorio pa sam presao na Live for speed,a sada igram HL2.
 
DS2 sam juce poceo,pre toga sam igrao psychonaute,a tekken5 cepam redovno na PS2 vec vise od pola godine.
 
Preko neta redovno Wow i Warhammer: Dawn of war.
Single - tja, nisam ga davno upalio, vise sam isprobavao. Trenutno su mi instalirane Sacred Underworld, Metalheart, Hearts of Iron 2 i Codename Panzers Phase 1
 
Poslednja izmena:
Heroje trojku,naravno! Vec zadnjih 7 godina konstantno
 
Doom3, Halo, Disciples 2...dok ne nadjem gusarski DSII :D
 
[Mancha] je napisao(la):
Guild Wars i to non stop kad god sam kod kuce. Nisam mislio da ce me i jedna igra vise tako prikovati za racunar.


Znaci definitivno Guild Wars i samo Guild Wars!!!! :type: :type:

Totalno oduzimanje vremena, totalno ugrozavanje drustvenog zivota!! :S:

Inace 7 Septembra treba da izadje jedan BIIIIG Update sa novim mestom
i raznim stvarima!!, Ma ludulo!!! :-devil-: :zgran:

P.S. Kad imam bas ("BAS") viska vremena igram BF2. :bottle:

Pozzzzz!!! :wave:
 
Iskljucivo World of Warcraft, kad god imam vremena!!
 
ja instalirao Balkans on fire ovog jutra ..... dobra tenkovska simulacija ali treba da imash josh par ruku i mozda da se i tada potpomazesh makar jednom nogom ........
btw. nema vise pirata???@???
 
Battlefield 1942 (multiplayer naravno) :)
 
Doom 3 sa xpanzijom
i War craft na netu
 
Angelwp je napisao(la):
........
btw. nema vise pirata???@???

stvarno ih nema... svi moramo dvd originale da kupujemo za 200 din :p
 
Trenutno Doom 3, pre toga Brother in arms:Road to hill 30, pa Medal of Honor :pacific assault....
A pre par meseci Far Cry...
Početkom godine Splinter Cell, a prošle godine (dok sam imao fx 5200) Rainbow six 3, Medal of Honor (po drugi put) itd...
 
Nazad
Vrh Dno