Šta je novo?

Sta posle htc one?

Matt

Poštovan
Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pozdrav forumasi, juce sam prodao svoj HTC one i razmisljam sta da uzmem sada. Gledam dve grupe telefone do 300e I telefone do 400e. Da li uzeti lg g2, Sony xperiu z1 ili da se protegnem do 400e I uzmem neki od vodecih androida.
 
Hvala na lepim savetima. Vecina note 3 je skupa i nisam nasao nista oko 350e sa garancijom. Ima jedan S5 crne boje garancija iz vipa 350e ako neko zna za taj oglas neka mi kaze misljenje.
 
Hvala na lepim savetima. Vecina note 3 je skupa i nisam nasao nista oko 350e sa garancijom. Ima jedan S5 crne boje garancija iz vipa 350e ako neko zna za taj oglas neka mi kaze misljenje.

Strpi se par dana,naletece nesto! Pa ja sam note 3 pre 3 meseca prodao za 330e...prvi samsung koji nisam rutovao odmah po uzimanju u ruke!

Marinko sto se dosadjivanja tice, ako covek moze da svari velicinu telefona od starta, note tri opusteno moze da mu sluzi 2-3 godine garantujem!! E sad znam da su nesto pominjali da su mu unakaradili vek baterije sa 4.4 softwerom,to nemam iskustva,nisam hteo da mrdam sa 4.3 nikad, 10 sati sot mi izvlacio tel!!
 
Poslednja izmena:
S5-ica na tone sa garancijama po godinu dve za 360e a dobar note nema ni za 380e :(

Problem je sto mi treba telefon ove nedelje i moram da narucujem. Osudjen sam na s5 ali i to je savrsen telefon, cak i bolji od note 3.

EDIT: evo isplivao g pro 2 320e bele boje a juce mi kaze da ih nema.
 
Poslednja izmena:
S5-ica na tone sa garancijama po godinu dve za 360e a dobar note nema ni za 380e :(

Problem je sto mi treba telefon ove nedelje i moram da narucujem. Osudjen sam na s5 ali i to je savrsen telefon, cak i bolji od note 3.

EDIT: evo isplivao g pro 2 320e bele boje a juce mi kaze da ih nema.
Zasto ne bi isao na s5?
 
Narucen note 3 n9005 sa 12 meseci garancije 370e. krastavac jeste mnogo ali on mi najvise odgovara. Hvala svima javljam kada stigne u utorak.
 
a04dd6cbec8baef291549a852487633c.jpg
sutra slike telefona ali sigurno vec znate kako izgleda ;)
 
Meni je velicina skroz ok, a nisam uzeo taj note nego jedan drugi. Taj sto pitas je kupljen kod njega u radnji pre 30 dana i daje garanciju 12meseci, imas pm pa procitaj sve ;)
@Proday jel ti ono imas iphone?
 
Poslednja izmena:
S5 je nijansu brzi od note, vise mi odgovara velicina a ima i bolju kameru i daleko bolju bateriju a uz sve to i dve god. garancije.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno