Šta je novo?

Sta posle htc one?

Matt

Poštovan
Učlanjen(a)
10.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Pozdrav forumasi, juce sam prodao svoj HTC one i razmisljam sta da uzmem sada. Gledam dve grupe telefone do 300e I telefone do 400e. Da li uzeti lg g2, Sony xperiu z1 ili da se protegnem do 400e I uzmem neki od vodecih androida.
 
Znace mi te gluposti npr. Kuckanje za otkljucavanje i multitasking koji ima g2. N5 je cist I sa njime bih jedino dobio na brzini. Najverovatnije cu uzeti g2 I uraditi sve sto moze od g3 na njemu pa menjam za jedno 2 3 meseca za nest novije bolje...
 
Znace mi te gluposti npr. Kuckanje za otkljucavanje i multitasking koji ima g2. N5 je cist I sa njime bih jedino dobio na brzini. Najverovatnije cu uzeti g2 I uraditi sve sto moze od g3 na njemu pa menjam za jedno 2 3 meseca za nest novije bolje...
Meni se N5 fizicki svidja,ali losa baterija mi je turn off,a i kamera je losija nego kod ostalih. krastavac negde je moralo da se ustedi.
 
A da probas neki drugi operativni sistem? iOS ili WP? Mislim ne verujem da ti je 'telefon' dosadio kao telefon, kad je jedan od najlepsih modela na trzistu.. ne kapiram sta je moglo da ti dosadi. Mozda se lock dugme razvalilo kao na svakom HTC-u al neces da priznas? :D
 
Baterija na N5 uopšte nije loša, naprotiv. Autonomija nije toliko dobra kao kod G2, ali to je druga stvar.

Što reče loznica, kojih "ostalih"?

Mozda sam se zeznuo za kameru, jer sam skoro gledao/citao revjuvove milion telefona, mozda sam je pomesao sa N4 ili oneplus One, mozda i Mi3/4.

Za bateriju nisam-verovatno su isli na to da stock android manje trosi, ali opet je 2300mah malo. Meni G2 evo gura 62. sat koriscenja, SOT 3.5h, sa jos 38% baterije. Osvetljenje 60%. Neverovatno za android.
 
Wp nikako, mozda uzmem iphone 5 ali je mali ekran od 4 inca.
@boris, pre neki dan htc zastareo dizajn a sada kao prelep telefon ;)

Znaci mislite da g3 ne vredi tj. da se vise isplate N5 i G2. Deluje mi da su dosta bolji od htc one m7.

Bonus pitanje koliko su n5 i g2 kamere losije od one na samsung galaxy s5
 
Poslednja izmena:
Jeste prelep, al za godinu dana ce biti zastareo :p Plus raspalo lock dugme :)
 
@boris:
Barem mu ne treba papiric da pritiska bateriju i da ne zvace plastika. :)

Zaboravi WP, to je jos uvek zaostalo. Ja sam u slicnoj dilemi... Sta posle HTC One. Telefon odlicno izgleda i dobar je kvalitet izrade, ali mi se ne dopada problem sa kamerom i uzasan servis u Begramu. Ja cu sacekati Nexus 6.
 
Pitao, valjda posecuju temu. Da znam za trgovca ima 300 pozitivnih i samo jednu negativnu za neki tv jer nije dao tom coveku garanciju... Ako ne uzmem taj xiaomi ili N5 kod njega ima neki prodavac Ivan-s-mobile pa cu onda uzeti od njega g2.
 
Uzimaj taj xiaomi, super je cena, Ja koristim xiaomi mi2 ( svaka preporuka, od izrade do hardvera ) i gledam ako budem uzimao drugi i ako ne bude iphone, odna ce biti open xiaomi, ili taj mi3 ili mi4.
 
Razmisljam jos, taj xiaomi isto ima nekako cist sistem a meni se svidjaju sve te gluposti koje imaju lg i samsung uredjaji... Izgleda da vas sve ovde maltretiram a da cu na kraju uzeti lg :) nego nigde nema tog G pro 2 tj. na samo dva mesta za 315 i 320e sto je ok ali su ne sigurni prodavci. Uzimam verovatno G2 nadam se da ce biti bar 20% bolji od htc a mozda uzmem i xiaomi nikada se ne zna.
 
Razmisljam jos, taj xiaomi isto ima nekako cist sistem a meni se svidjaju sve te gluposti koje imaju lg i samsung uredjaji... Izgleda da vas sve ovde maltretiram a da cu na kraju uzeti lg :) nego nigde nema tog G pro 2 tj. na samo dva mesta za 315 i 320e sto je ok ali su ne sigurni prodavci. Uzimam verovatno G2 nadam se da ce biti bar 20% bolji od htc a mozda uzmem i xiaomi nikada se ne zna.
Javi sta si uzeo
 
Evo nasao sam note 3 sa exynos procesorom ali je vec rezervisan a taj kupac mu se ne javlja pa mozda to uzmem... Ovi iz NS nemaju g pro 2 danas sam zvao kaze nema gde da se nabavi. Trenutno gledam razne S5 i Note 3, svasta se moze desiti pa javljam kada kupim/narucim.
 
Nazad
Vrh Dno