Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Kod nas u familiji se padre povukao ali bi mi ostali i dalje nastavili tako da ima slobodno 1 a možda i 2 mesta. Do sada smo plaćali srpski nalog na godišnjem nivou.
Kontakt na pm.
 
S obzirom da nisam uspio pronaći slobodan slot, kupio sam sam. Ako ko bude zainteresovan za family neka mi se javi.
 
Da li neko ima slobodan slot za family?
 
Sta se desava kada platis premium individual, pa naknadno hoces da predjes u family? Placa se celokupan iznos porodice ili?
 
Sta se desava kada platis premium individual, pa naknadno hoces da predjes u family? Placa se celokupan iznos porodice ili?
Vrši se konverzija, dobiješ family ali sa kraćim periodom nego individual. Mislim da se za jedan mesec individual dobije 20 dana family.
Ja sam čak radio konverziju sa Egipatskog individual premium u Srpski family premium i dobio sam dosta bolju cenu, ispalo me negde oko 400 din. mesecno.
 
Pokusao sam da promenim pretplatu na family, ali mi ne uspeva. Konstantno dobijam sledecu poruku: "Sorry, you are not eligible for that plan. Here are some other ways to get Premium." Imam Turski spotify. Negde sam citao da prvo moram da uradim cancel postojece pretplate, pa tek onda da uzmem family. Individual mi traje jos 4 meseca, pa ne bih bacao bezveze. Ima li neko iskustva sa ovim?
 
Prostpostavpljam preko one Google Play metode. I ja ga tako imam.

IMG_3162.jpeg
 
Da, da. Bilo je ono neko vreme kada si mogao da ga platis preko Turske, pa sam tada uzeo. Kontam mi mozemo normalno da nastavimo sa koriscenjem i pretplatama? @S03
 
Da, da. Bilo je ono neko vreme kada si mogao da ga platis preko Turske, pa sam tada uzeo. Kontam mi mozemo normalno da nastavimo sa koriscenjem i pretplatama? @S03
Da. Meni i dalje skida novac svaki mesec i za turski Spotify i YT. I kad sam prelazio sa individual na duo Spotify, normalno je sve prošlo.
 
Ne znam sto onda mene zeza. Probacu na drugom telefonu.. Aha, sad kontam, sa drugog telefona sam i platio prvi put. Sad cu da probam opet..
 
Ja sam sad na srpskom Spotify.Mislim da nema više šanse da se opet vratim preko Nemačke do Turske.😆😆😆
 
Mi o Spotifyju, Spotify na vrata. 😂 prethodno poskupljenje je bilo pre 5 meseci.

The price of Premium Duo is changing from 54.99 TL/month to 79.99 TL/month.
We’re increasing the price of Premium Duo so that we can continue to invest in and innovate on our product offerings and features, and bring you the best experience.

Since you’re already a Premium subscriber, you will pay 54.99 TL/month until your billing date in March when your subscription will go up to the new price.*
Thanks for being a fan of Premium.

The Spotify Team.


Apple Music opet jeftiniji u TR
 
Poslednja izmena:
Ja samo te "nove" cene i vidim. Proslog puta sam platio odjednom godinu dana, i izgleda da necu moci da produzim nakon isteka. Svasta sam probao u protekla 2 sata, menjao stare gmail naloge, spotify naloge, ali ne ide.. Sada mi treba family za 3 osobe, pa sam hteo da prosirim. Ako neko bude otvarao family, racunajte na mene x3.
 
Ja samo te "nove" cene i vidim. Proslog puta sam platio odjednom godinu dana, i izgleda da necu moci da produzim nakon isteka. Svasta sam probao u protekla 2 sata, menjao stare gmail naloge, spotify naloge, ali ne ide.. Sada mi treba family za 3 osobe, pa sam hteo da prosirim. Ako neko bude otvarao family, racunajte na mene x3.
Nije mi jasno kako ne možeš promeniti s individual na family jer kartica ti je već sačuvana i plaćanje ide preko Google Playa?
 
U tome i jeste problem. Kada sam pre 6-7 meseci uzimao Turski spotify, uradio sam to na drugom telefonu gde sam koristio detetov google nalog, a ne svoj, jer preko mog telefona i google naloga nešto nije islo. I sada na telefonu imam svoj google nalog preko kog nisam kupio spotify individual. Pokusao sam da se logujem opet na detetovom telefonu, i da tamo promenim, ali kada dodjem do placanja jednostavno mi izbaci da mi se zemlja google i spotify naloga ne slaze, a zapravo su oba naloga podesena na Tursku. Bas si mi ti @S03 pomagao kada sam uzimao preko Turske 😊
 
U tome i jeste problem. Kada sam pre 6-7 meseci uzimao Turski spotify, uradio sam to na drugom telefonu gde sam koristio detetov google nalog, a ne svoj, jer preko mog telefona i google naloga nešto nije islo. I sada na telefonu imam svoj google nalog preko kog nisam kupio spotify individual. Pokusao sam da se logujem opet na detetovom telefonu, i da tamo promenim, ali kada dodjem do placanja jednostavno mi izbaci da mi se zemlja google i spotify naloga ne slaze, a zapravo su oba naloga podesena na Tursku. Bas si mi ti @S03 pomagao kada sam uzimao preko Turske 😊
Jesi li spojen na VPN dok pokušavaš uzeti pretplatu preko njegovog naloga?
 
Treba mi jedno mesto u familiji.
 
Znači preko Srbije izadje 26,1 za 10 meseci?Uzimam za jednog klinca,moram da mu pitam majku pa ti javljam.Ustvari ti imaš jedno mesto ili..?
 
Ovo je opcija da ko želi može jeftinije da prođe tako što umesto na Srbiju registruje nalog na Indiju.

Nemam slobodnih mesta i nisam ovako plaćao, ali naiđoh na proverenu informaciju, pa rekoh da podelim. Lično sam uzeo na Srbiju i mrzi me da se cimam da menjam (a i ne bih da mi predlaže indijske pesme. Ne znam da li i u kojoj meri to radi).
 
Ovo je opcija da ko želi može jeftinije da prođe tako što umesto na Srbiju registruje nalog na Indiju.

Nemam slobodnih mesta i nisam ovako plaćao, ali naiđoh na proverenu informaciju, pa rekoh da podelim. Lično sam uzeo na Srbiju i mrzi me da se cimam da menjam (a i ne bih da mi predlaže indijske pesme. Ne znam da li i u kojoj meri to radi).
Ne predlaže indijske (ili u mom slučaju turske) pesme u standardnim playlistama i playlistama kreiranim po tvom ukusu. Ali postoji ova jedna kategorija za lokalnu muziku. Samo taj jedan “red” playlista.
IMG_3216.jpeg
 
Ako neko ima jedno mesto neka se javi.
 
Nije mi jasno kako ne možeš promeniti s individual na family jer kartica ti je već sačuvana i plaćanje ide preko Google Playa?
Nasao sam danas google nalog preko kog sam proslog puta preko turske kupio individual na godinu dana. Samo sto mi kartica nije bila vezana za nalog, verovatno sam je obrisao nakon kupovine, ali i dalje ne mogu da promenim na family, niti da produzim individual.. Ubih se pokusavajuci uzalud..

Screenshot_2024-02-08-13-27-58-142_com.android.vending.jpg
 
Nazad
Vrh Dno