Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Radi li i dalje kombinacija preko Enebe ? Dobio sam kod, registrovao nov nalog i probao preko egyptvpn-a na telefonu ali ne prolazi ?
 
Ja sam pre oko nedelju dana uspeo preko Enebe indijski Spotify na godinu dana da iskoristim gift card. Koristio sam Urban vpn Chrome ekstenziju. Sve prošlo iz prve (i pravljenje naloga jer drug nije imao pre, i sam redeem kartice).
 
Ja probao preko Pakistana da se registrujem i platim preko Google Play-a ali nije uspelo...
 
Ima li ikakva opcija da se plaća preko Turske,Nigerije,Pakistana ili može samo preko Apple store-a?
 
Je l ono preko Nemačke?Ja sam prvi put uspeo i posle nije htelo kad sam hteo da ažuriram karticu.😤
 
Devizni je u pitanju. Doduse ovo mi je prva naplata, jos stoji u rezervisanim sredstvima, mozda ce vratiti taj deo.
Erste od kad je prešao na novi sistem prošle godine rezerviše više novca pa vraćaju razliku, kad se proknjiži videćeš da je skinuto 8,99EUR
 
Erste od kad je prešao na novi sistem prošle godine rezerviše više novca pa vraćaju razliku, kad se proknjiži videćeš da je skinuto 8,99EUR
To radi i intesa, rezervise vise a posle kada proknjize ti bude tacno koliko si i potrosio.
 
Da, bug je u pitanju. Ima i video na linku.
Ljudi dobivaju Family na 10 godina čak!
Ko želi iskoristiti ponudu, bolje da požuri.
 
Ok,samo mi nije jasno kako ce mi proći kartica ako nije iz iste zemlje?
Kao što rekoh, reč je o bugu.
Kupe se gift kartice indijske, međutim u zadnjem koraku su menja region sa Indije na Srbiju, unosi se naša kartica, nakon čega će povuci Family paket sa Indije. Objašnjeno je detaljno.

Za 2 dana, objavu komentarisalo skoro 8000 ljudi
 
Samo mi kazi da li da uzmem gift card za 1 ili 12 meseci?Sta predlazes?
 
Ladno nemaju vise Gift kartica za godinu dana.Napisali su da sačekam do 11.4.Ako ni tad ne bude da mogu da trazim novac nazad.
 
Pa preko Amazona sam i uzeo juče.Pre pola sata mi stigao mejl da je isporučeno a ništa mi nije došlo.Kako da vratim novac ili da se oprostim od njega? :cautious:
 
Nazad
Vrh Dno