Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Ja mislim M, ja ssm visok 187 i kupujem L redovno, slobodno M porucuj.
 
Prvo moraš da kažeš šta tačno kupuješ da bi neko mogao da ti pomogne
Veličine se razlikuju od artikla do artikla a od brenda do brenda da ne pričam

sent from SM-G900F
 
Naruci M slobodno. Znatno sam visociji od tebe a nosim L, ima dosta stvari od lee coper-a i 99% sam siguran da ce ti M odgovarati.
 
Kakav je kvalitet, kontao sam naruciti kod druga u Sloveniju , narucio bi vise stvari . Ako neko ima iz Banja Luke i okoline moze slobodno naruciti preko mene :D
 
Ja bih kupovao samo 100% pamuk, ono gde ne piše ili nije pamuk, bih zaobišao.
Kod Lee coupera dosta ima sintetike, daleko manje od donay, slazenger i ostalog smeća, ali ima.
 
DHL uvek i za sve kod nas pošiljke koje su do 50€ plaća sam PDV o svom trošku. To ne važi samo za SD nego za bilo koji paket koj ide šalje preko njih. Provereno X puta, a i neko je kačio njihovu zvaničnu informaciju, doduše davno je bilo. Važno je razlikovati DHL od recimo DHL express-a koji je zapravo obična pošta i ovo gore za njih naravno ne važi. Ako me sećanje dobro služi taj express je u Nemačkoj.

P.S. Molim moderatore da ubace u prvi post, da se ne ponavlja rasprava svakih par nedelja.
Hvala ti mnogo tek sad videh ovo, nisam ni ulazio u temu dugo. Jel to znaci i ako narucim sa ebay-a isto mi placaju pdv? I mogli smo onda napraviti listu sajtova koji salju preko DHL :D ?
 
Za te pare, nema greške, mislim da su im veličine ok ja sam kupio prsluk j&j l Vel, na 186cm, 85kg.

Sent from my x600
 
Paket mi je poslat u petak, kada bi trebalo da stigne? Ove nedelje ili?:)

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Hvala ti mnogo tek sad videh ovo, nisam ni ulazio u temu dugo. Jel to znaci i ako narucim sa ebay-a isto mi placaju pdv? I mogli smo onda napraviti listu sajtova koji salju preko DHL :D ?
Tako je.
Imaš u prvom postu dopunjenu poruku sa mojim citatom gde je bolje objašnjeno.
Nema na čemu.
 
Axm okej. A kada donose paket, pustaju poruku prvo da ce danas paket biti isporucen ili kako, pa posle kada stignu zovu na broj koji smo ostavili ili ?

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Meni su uvek slali mail da mogu sam da preuzmem danas ili sutra da mi donesu oni

sent from SM-G900F
 
Gde da preuzmes? Da li se nesto placa ako ti oni donesu paket a ne odes ti? Ja sam iz nisa, videcu sta i kako svakodnevno pratim mail :)

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Донеће ти и не плаћаш ништа додатно.

Кликни на линк који си добио од Барнила и тамо су ти сви статуси пошиљке. Кад пише With delivery courier значи да тог дана добијаш пакет јер га је преузео курир.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja sam u BG pa su mi nudili da preuzmem negde na NBgd koliko se sećam ali nisam nikada išao nego su mi oni dostavljali
Ostatak ti je napisao epicurus001, normalno ako je pošiljka do 50e

sent from SM-G900F
 
Ima li neko iskustva za otkativanjem porudžbine? Poslao sam im nekoliko mailova. Ne odgovaraju. Zvao sam dhl, upravu carine, ali ništa konkretno nisu rekli... Šta da radim??? Šta se dešava ukoliko odbijem porudžbinu?
 
Interesuje me da li je neko imao iskustva sa Colmar jaknama na SD sto se tice kvaliteta izrade i materijala? Hvala
 
Poslednja izmena:
Ma ovde vecina pisu kada su porucili i kada im stize, mada bi bolje bilo da pisu kakvog su kvaliteta majice, duksevi i ostale stvari.
Kada neko poruci i kada mu stigne neka napise sta je uzeo i utiske ako nije problem :D
 
Možda se spremaju za neku veću, nadam se? :) Jel ima neko preporuke za cipele za zimu i neke jakne?
 
Ljudi, hteo bih da porucim nesto sa nbastore.eu, ovu majicu

http://www.nbastore.eu/stores/nba/en...-thomas/183082

Zanima me carina. Da li cu platiti samo PDV ili mogu da mi uvale jos neke dodatne troskove? Nisam siguran ko vrsi isporuku, jer znam da ako je vrsi DHL da moze da se desi da mi naplate neke svoje troskkove ako paket ode na carinjenje? Imam dve opcije da odaberem standard delivery 8.17EUR i express delivery 12.11EUR.
Ne znam da li vaze ista pravila kao kada se porucuje sa SD?
 
Jakna mi se svidja, jel "debela" tako da kažem? Jel možeš poslati neke uživo slike? :)
 
Vrh Dno