Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Jakna mi se svidja, jel "debela" tako da kažem? Jel možeš poslati neke uživo slike? :)
Poslacu, nije prenaduvana cak je prilicno lagana, sto meni odgovara jer ne volim da nosim oklope :). Cipele ne izgledaju spektakularno ali su waterproof i jako kvalitetne sto mi je bilo primarno. Fenseraj se nabavlja na drugim mestima ;).
 
Ma znam gde se nalazi fenseraj i šta se kupuje na SD. :) Nego jednostavno nisu u mom fazonu. :D Više volim tipa kanadjanke nego ovo, jednostavno se ukusi razlikuju. :) Kad budeš mogao, pošalji slike, baš me interesuje jakna.
 
ima milion nijansi navy boje, jbm li ga koja je tu. morao bi na normalnoj slici da vidim
 
Nema nikakvih popusta... sve preskupo... ne znam hoce li skoro nesto da bude...m

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
 
Naručio za klinca patike, čizme i još par stvarčica. Predpostavljam da je zbog obuće, mada sam i ranije uzimao patike pa nije ovoliko bilo. Uglavnom sam plaćao oko 18e.
 
Ja porucio neke extra lagane sorceve, sto sam prethodno uzeo jedan u Austriji, pa znam koji je tacno. 10gbp shipping.
Onda porucio neke Slazenger, koje sam MISLIO da su oni sto sam uzeo u Astriji, kad oni 15gbp shipping... rekoh, ajde, 7 komada ih je... mucak, nisu isti! Broj XL od ovih je veci nego XXXXL od onih Slazenger sto sam hteo :) Plus su neki fleece, koji ja ne nosim ni na -30*C :)

Sada sam po kodu jedva nasao ove druge sto sam hteo, 10gbp shipping opet, PHEW.
 
Nisam u zanjih 5-6 meseci ništa poručivao kod njih ali je ranije bilo manje koliko se sećam, kada su mi frankirali u EU onda je bilo 5-10e ali su bili baš veliki paketi

sent from SM-G900F
 
Ne, za kod nas su uvek bile ovako velike sume :(

Unutar EU je skroz druga stvar. Oni na nama em zarade na shippingu, em ne smanje za iznos VAT-a, bas zarade :( Zato volim da uzmem u radnji, em vidim licno koje su velicine, em vratim VAT!


Sto se patika tice, izgleda da nema pravila, gde god se kupe :( Kupio sam jedne Duramo 3 u Koreji, 2008., jedne Duramo 6 u Nemackoj 2013. i jedne DUramo 6 kod nas krajem 2014. One iz Koreje jos traju! Nemacke su otisle za manje od 6 meseci SKROZ, nijedne patike mi tako brzo nisu otisle, ni blizu. Ove kod nas i dalje traju, a nosio sam ih prosle godine dosta.
Nasao sam opet negde da porucim Duramo 3, uzeo 5 komada, jer su MNOGO udobnije, pa zato ne nosim ove Duramo 6 vise :) Jedino sto mnogo lako strada onaj zadnji deo patike, to je neverovatno, pa za evo godinu i nesto moram da stavljam hanzaplast nazad, inace me boli noga :)
 
Poslednja izmena:
a ti onda malo šetaš :) znači, svake godine pred kraj leta moram da kupujem nove za sledeću sezonu...prošli put kupih slazenger, ista priča, krene da puca guma na đonu i ajd zdravo...sve se nešto mislim da je ta guma napravljena da šetaš po pesku na plaži a ne po asfaltu...zato i gledam šta bi bila neka alternativa...

Teva 3 ljeta, Columbia 2 ljeta i jos traju, a imao sam nekad Kangaroo jedno 5 ljeta...a nosam ih prilično
 
SportsDirect (FAQ u prvom postu)

Ne mogu da se registrujem sa gmail adresom koju sam koristio kad sam narucio jaknu, stalno izbaci da registracija nije prosla. Na mejl su mi stigla ona dva mejla gde me obavestavaju da je porudzbina primljena , ne znam u cemu je problem, da li je neko imao slican? Sad ne znam kako da pratim paket jer ne mogu da se ulogujem/registrujem. Prilikom kupovine isao sam na onu opciju da samo ukucam mejl, nisam se registrovao
 
Poslednja izmena:
Ma znam gde se nalazi fenseraj i šta se kupuje na SD. :) Nego jednostavno nisu u mom fazonu. :D Više volim tipa kanadjanke nego ovo, jednostavno se ukusi razlikuju. :) Kad budeš mogao, pošalji slike, baš me interesuje jakna.
Evo par slika, ne znam da li sam pogodio uglove tj. šta te tačno zanimalo :).
DSC_2651-3.jpg, DSC_2644-2.jpg, DSC_2650-2.jpg, DSC_2653-2.jpg
 
Ja planirao da uzmem taj model ali sam negde na net-u video neku sliku koja mi nije baš legla. Koju veličinu si uzeo?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako se zovu one jako tanke jakne od poliestera ili neceg slicnog (vestacki materijal), slicne kao basketball jackets? Ali tanje, i bas prijante za ovo doba, pa i hladnije :)

Negde 1998 mi je cale kupio 2 takve u Madjarskoj, i posto su kineske, nema sanse da nadjem ni od cega su, a kamoli nesto vise ;) Ali bas lice na basketball jackets.
 
Da li neko zna kako se zovu one jako tanke jakne od poliestera ili neceg slicnog (vestacki materijal), slicne kao basketball jackets? Ali tanje, i bas prijante za ovo doba, pa i hladnije :)

Negde 1998 mi je cale kupio 2 takve u Madjarskoj, i posto su kineske, nema sanse da nadjem ni od cega su, a kamoli nesto vise ;) Ali bas lice na basketball jackets.

"Satin Jacket"?
 
Da, to jeste to, ali ne mogu da nadjem nesto sto nije debelo od satin jakni :)
 
Pozdrav ljudi,

Nisam davno kupovao na SD pa me zanima par stvari ako je neko upućen. Hteo sam sa ortacima da naručim neke stvari do 200-300e.

1. Zanima me da li ima neki popust za tako veće kupovine? Takodje da li se dobije neki vaucer ako stalno naručujete robu preko njih?
2. Vidim da ima i dosta dobavljača pa me zanima da li se to vise isplati?
 
Svako malo daju popust za veće kupovine, samo, to vrv moraš sam da kupiš, sumnjam da će dobavljač da tebi obračuna taj popust, već sebi.
 
jel neko narucivao nesto iz rusije? to me zanima, dal mi sa njima imamo neki ugovor, ili je sve isto kao i za zemlje eu? carina, pdv i to
 
Ti dilovi ne vaze za fizicka lica, shvatite to :)
 
naručio sam nešto ali nisam imao dovoljno para na računu pa je to sve na čekanju ako sam razumeo lepo

da li mogu sad nekako da izbacim jednu od stvari koju sam naručio pada onda kupim ali da mi kasnije ne skine sa računa ovo što sam sada poručio?

o70z21.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne, za SD porudzbine PayPal ne naplati sve dok SD ne posalje iteme.
Da nisi imao novca, ne bi proslo uopste.
 
ovo nije prošlo, i dalje imam ove pare na računu i i dalje mi je korpa napunjena stvarima koje sam stavio
 
Nazad
Vrh Dno