Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja

Može to i bolje samo treba bolji server :D

Kod:
TCP/Web100 Network Diagnostic Tool v5.5.4a
click START to begin

** Starting test 1 of 1 **
Connected to: ndt.arnes.si  --  Using IPv4 address
Another client is currently being served, your test will begin within 45 seconds
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . .  Done
checking for firewalls . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  Done
running 10s outbound test (client-to-server [C2S]) . . . . . 93.27Mb/s
running 10s inbound test (server-to-client [S2C]) . . . . . . 88.43Mb/s
Server unable to determine bottleneck link type.
 
To je ukupan za adsl+iptv,ne mozes iskoristiti maximum ;) No ne uzimaj za ozb speedtest,pogotovu upload,meni pokazuje ~384/kb/s ,ali radi kao 256 kb/s,odn brzina click4 paketa.
ja poprilicno ne uzimam speedtest za ozbiljno, al mi je bas upload uvek pokazivao kako treba, dok down ume da leti na svoju ruku... znam da je to ukupno za adsl+iptv, al reko sta znam, mozda ima neka fora :)
 
dosta je i 32.....realno i to mi je puno...a tv ni ne gledam skoro...ako bude da zatreba prebacicu se na skuplji paket :D
ali s obzirom da sam u srbiji imao 2Mb....mozete zamisliti...i 5 je dosta :))))

Super im je i taj 16/1 za 20eura ako ti vec ne treba tv. To bi meni bilo taman cena/brzina :)
 


Dva STB-a ,oba rade u isto vreme bez stucanja i evo potvrda za net.Udaljen sam oko 2-2.3 km od centrale.
 
Prva poruka na forumu pa nam vadis dušu?;)
 
Click1 & SpeedUP [samo prijava]

 
Blago Vama sa brzim netom, narocito ovaj sa 20 Mbs.
 
Poslednja izmena:
Telekom adsl 4mb
1044474190.png
 
Unitymedia 32mb paket. Telefon , kablovska, internet za 25e mesecno. Besplatni pozivi na fiksne brojeve u Nemackoj. Prva tri meseca besplatno. Ok ponuda, moze bolje :D



Koji odnos down/up... :) . Nismo najgori, cutite i uzivajte heh.
 
Unitymedia 32mb paket. Telefon , kablovska, internet za 25e mesecno. Besplatni pozivi na fiksne brojeve u Nemackoj. Prva tri meseca besplatno. Ok ponuda, moze bolje :D



Koji odnos down/up... :) . Nismo najgori, cutite i uzivajte heh.

E mozda su u Nemackoj manje cene, ali zato mi u srbiji imamo manje plate :banana:
 
ehej, pa sta hocete? Ja placam 6mbita, po ceni 1 i super je :) a prvih 6 meseci samo dinar :)
 
sattrakt, backa topola, pa skoro do NS... 6mbita, kablovksa i paytv sve za dinar prvih 6 meseci, onda od 7 meseca internet 1400 + 800 kablovska...
 
Unitymedia 32mb paket. Telefon , kablovska, internet za 25e mesecno. Besplatni pozivi na fiksne brojeve u Nemackoj. Prva tri meseca besplatno. Ok ponuda, moze bolje :D



Koji odnos down/up... :) . Nismo najgori, cutite i uzivajte heh.

To je odlično za tu kintu. Ja plaćam 3 servisa sa netom 10mbps/850kbps=120$ sa limitom od 100gb DL ccccccc
 
Evo 3G mreza sa iphona 4.
 

Prilozi

  • photo.PNG
    photo.PNG
    435 KB · Pregleda: 127
Nazad
Vrh Dno