Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
Ovde je 4mb/s 1400din a ja ono moje placam 1500din...

Zlocin majkemi. Zvao sam Orion da mi dupliraju brzinu sa onom promo akcijom, ne vredi vise sa ovih 1Mb, a nema sanse da im dam 2000 dinara za 2MB.. Ako ne spuste cenu u skorije vreme, stvarno ne znam sta cu..
 
Gde li je nestao Beograd sa mape pingtest-a? Ima Nis, ali Beograda nema vise, ili je to samo do mene?
 
Ima Beograd,zuta zvezdica i biraj :D
btw telekom ADSL 4mbit + IPTV

 
Evo telekomovo vidjenje 1-og Mbita


 
Poslednja izmena:
njihovo vidjenje clik2 2mb

Speed UP nemogu da aktiviram pokusavam vec par dana nemoze imaju neki problem acute!
 
Poslednja izmena:
Evo telekomovo vidjenje 1-og Mbita





njihovo vidjenje clik2 2mb




sa aktiviranim Speed UP
 


evo konacno su mi sredili liniju. pa sam resio malo sebe da pocastio sa paketom 16 mb. evo kako radi u praksi.
 
I mene zanima kolko je to realno u praksi KB/s?
 
1007554322.png
 


Nemci isto oskudan upload imaju, nismo daleko od sveta hah :)
 
i ja sam u svabiji....trebalo bi da se prebacimo na 32 Mb
necu nista pricati...evo ovde i info i cene
Kod:
http://www.unitymedia.de/produkte/kombipakete/3play-angebote.html
 
To nije skupo, ja bih išao na tvom mestu na onaj za 40€ :) Imaš neke dodatne programe, nešto i od HD + dosta solidnu brzinu neta ;)
 
dosta je i 32.....realno i to mi je puno...a tv ni ne gledam skoro...ako bude da zatreba prebacicu se na skuplji paket :D
ali s obzirom da sam u srbiji imao 2Mb....mozete zamisliti...i 5 je dosta :))))
 
toliki upload je zbog iptva :D pre god i po imao sam 1024/512 ping 10. To na adslu moze samo da se sanja,al jbga,preopterecenost,plus IPTV i to je sto je :D
 
pa i ja imam IPTV pa mi nije toliki UP... video sam da mi je UP bandwidth oko 500, al ako to moze nekako da se iskoristi, ja ne znam kako...
 
To je ukupan za adsl+iptv,ne mozes iskoristiti maximum ;) No ne uzimaj za ozb speedtest,pogotovu upload,meni pokazuje ~384/kb/s ,ali radi kao 256 kb/s,odn brzina click4 paketa.
 
Nazad
Vrh Dno