Šta je novo?

Sony Xperia Z3

Bez obzira sto to moze da se podesi ipak je bolje da fabricki launcher zamenis sa nekim drugim - Nova, Apex, Smart.. Mada je Nova najbolja.

I onda ces imati mnogo vise podesavanja i mogucnosti.

Sent from my D6503
 
Kako da ugasim google back up?
Inače puštam 4K video sa fona na 4K tvu i mogu reći da je snimak daleko od impresivnog. Detaljniji jeste ali nekako nema tu oštrinu.

Sent from my D6603
 
Ajmo ponovo: da li gugl bekap treba ds se iskljuci samo pre reboota ili mora da ostane iskljucen?
 
Poslednja izmena:
Ma da se ugasi za stalno... Imas aplikacije za backup koje rade isto to na SD karticu i na Google Drive istovremeno poput Super Backup. Ja tako radim i nema draina jer jednom dnevno radi backup svega.
 
Koliki drain pravi gugl bekap ,otprilike ? ako je 2-3 % necu uopste da razmisljam o njemu...
Ako je veci ,ispade da smo se zeznuli sto smo preuzeli 6.0.1 ?
@ Lanikor
Super Backup mi nudi samo cuvanje na kartici i u telefonu... Kako da namestim Google Drive?
Kad popi..im ,ima da ga manuelno bekapujem na nedelju dana i shlus !!!
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam, to i Location (gps) satiru bateriju, tako da ti je SB svakako bolja opcija jer ide i paralelno i na SD karticu (ili gde vec podesis ali logicno je da ide na eksternu memoriju ako ti prsne softver) i na Google Drive ili gde vec odlucis da ide backup.

Udjes u Settings pa u Schedule Settings, skroluj na dole i ponudice ti vise razlicitih mesta za backup.

54a941ada45b6f6363425a4d52cb2d2b.jpg.png

Sent from my Sony Xperia Z3
 
Poslednja izmena:
Da ne bude zabune, google backup pravi problem i na 5.1.1, ne samo na 6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi moze pomoc, uzeo sam futrolu na preklop onu sto ima otvore na prednjoj strani al od 6.0.1 mi se sat i notifikacije vise ne poklapaju sa tim otvorima, neko resenje????? pizdim....
 
Nema z3 podršku za te futrole sa prozorom.


Sent from my Nexus 5X
 
Ovo je bas za z3, kako nema....ne moguce da prave to za Z3 (tacno su otvori za taj fon....ne znam....nisam pametan...
 
Probaj onda da skineš tu aplikaciju, sony style cover kucaj u gplay. Mislio sam da nema podršku pošto z2 nije imao a gotovo su isti telefoni.

Sent from my Nexus 5X
 
Sto te najjace takvih covera sa "prozorima" ima na ali-u za Z2 pa cak i za Z1. A ocene kupaca su uglavnom 4.5+/5

Sent from my D6503
 
ma ne vredi, ljudi prodaju svasta....moja greska sto nisam proverio pre kupovine, nego sam bio u fazonu ma to moze da se pomeri sigurno....kad ono medjutim.....

Da ne kopam po temi, sta se pokazalo kao najbolja futrola da cuva ledja? stavio sam kaljeno staklo al to ipak ne cuva ivice od grebanja
 
Koliki drain pravi gugl bekap ,otprilike ? ako je 2-3 % necu uopste da razmisljam o njemu...

Pa npr kod mene je 0. Ja s tim backupom nisam imao problem nikad. Ranije mi je photos cedio bateriju ali i to su ispravili nedavno. Probaj prvo pa vidi da li troši puno

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@dyabolic
Kako se zove taj proces sto kida bateriju? Na G4 me otkidao logd , a potpomagao awake... Ako mi se to pojavi ,odlepicu.


Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma. Ja sam samo iskljucio photos aplikaciju da ne radi backup i vratilo se sve u normalu. On mi je bio među većim potrosacima a ranije nije

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Da li mogu da brišem fajlove .thumbdata3-1967290299 i .thumbdata3-1763508120? Oba fajla imaju 1,57 Gb.
Da li mogu da brišem bar jedan od njih?
 
Mozes, to su thumbnailovi za slike i izbagovani su verovatno, mnogo je 3.1 GB za to

Sent from my Sony Xperia Z3
 
Izbrisao sam fajlove ali je zauzeće memorije isto 7,59Gb/11,57 Gb. Pre upgrejda na 6.0.1 mislim da je bilo zauzeto manje (6,xx Gb). Da li postoje neki fajlovi koji su "višak" nakon upgrejda?
 
Cime brises? Nema viska fajlova nakon upgrade-a, mozda ti je nesto drugo zaostalo od ranije. Skini CCleaner pa neka okrene jednu turu i on.
 
Da li se i vama desi da vam skoro sve aplikacije u telefonu zamrznu i prestanu da rade, samo reset telefona resava to bar u mom slučaju ali je krajnje iritantno. Jutros sam zakasnio jer mi je hebeni alarm zablokirao kao i ostatak aplikacija [emoji84]
desava se uglavnom jednom dnevno ili jednom nedeljno ili redje, nema pravila...

Sent from my D6603
 
Mene nova verzija Messengera samo zeza, ubaguje mi telefon i totalni freeze, samo restart pomaže...
 
Puca kao lud od jutros, obrisao sam ga malopre

Edit: Obrisao i skinuo opet, ne puca vise

Sent from my Sony Xperia Z3
 
Poslednja izmena:
Ekipa , ima li neko dock station za Z3 i sta se njim dobija ?
Nesto sam se nameracio da pazarim, ali kada bolje razmislim , nisam siguran da mu znam upotrebnu vrednost sem punjenja bez otklapanja usb-a i sto ne mora da se skida case... Kakva su vasa iskustva ?

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
To mu i jeste jedina poenta i namena da puni telefon bežično i nista više /manje od toga. Ja za dve godine nisam otvorio usb ni par puta samo da ocistim gumice. Ja ga ne bih menjao nikad koliko sam se navikao na njega.

Sent from my D6603
 
Po meni je bolji izbor magnetni kabl. Jeftiniji je a isto puni i jos mozes da se javis ako zatreba bez prekidanja punjenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno