Šta je novo?

Sony Xperia Z3

Dok sve fabricki ne ispeglaju ,ja MM ne ubacujem. Jedva sam se resio G4 i njegove predmesne baterije,necu da unistavam Z3 .

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
Pa pustili su (konacno) odlican 6.0.1
http://www.xperiablog.net/2016/08/04/new-update-23-5-a-1-291-rolls-for-xperia-z2-and-z3-devices/

A koliko videh problem sa trajanjem baterije imaju oni koji nisu odradili HR.

U svakom slucaju proveri jos malo, evo mozda Lanikor ima instaliran taj finalni 6.0.1 apdejt?



Sent from my D6503
 
Pa pustili su (konacno) odlican 6.0.1
http://www.xperiablog.net/2016/08/04/new-update-23-5-a-1-291-rolls-for-xperia-z2-and-z3-devices/

A koliko videh problem sa trajanjem baterije imaju oni koji nisu odradili HR.

U svakom slucaju proveri jos malo, evo mozda Lanikor ima instaliran taj finalni 6.0.1 apdejt?



Sent from my D6503
Nemam jos, otaljavam dok ne izadje OTA za Vodafone DE verziju (izasle obe customized za Nemacku pa je pitanje dana kad ce i za Vodafone) a ni sam ne znam sto, danas mi je izgovor to sto mi je rodjendan a i pripit sam [emoji14]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Upravo postah srecni vlasnik ovog fona preko MTS-a, ali je stigao 5.1.1, i ne nudi mi nikakav update, jel uopste stigao na MTS 6.0 OTA ?
 
Jeste, skini Xperia Companion. Odradi fabricki reset nakon azuriranja i onda tek kreni sa cackanjem telefona :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Upravo sam pre ko Xperia care dobio poruku da je
 (v. 23.5.A.1.291) spreman za preuzimanje. Jel to 6.0?
 
Ko bude radio apdejt na finalni 6.0.1 pored HR verovatno ce morati da ugasi gugl bekap + restart, da bi autonomija ostala odlicna.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
@ hsv
Ajde polako: uradiš update, pogasis bekape, resetujes na fabrička podešavanja.
Jel to isto samo drugačije rečeno?
(nije mi najjasniji termin hard reset,zato i pitam...)
 
Poslednja izmena:
Hard reset je brisanje kompletne interne memorije i vracanje telefona na fabricko stanje.
Znaci uradis update pa onda hard reset i na kraji ugasis google backup i rebootijes fon.

Sent from Galaxy J7 Duos
 
Hard reset iz pc companiona, onog menia *#*#7378423#*#*,ili iz reset iz tel ?
 
Hard reset je brisanje kompletne interne memorije i vracanje telefona na fabricko stanje.
Znaci uradis update pa onda hard reset i na kraji ugasis google backup i rebootijes fon.

Sent from Galaxy J7 Duos
Pa to sam i ja rekao,jel?


Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока
 
Meni posle vraćanja na fabrička podešavanja, baterija fenomenalna 6 h SOT.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Tu i tamo posandrca neka aplikacija i krene da pravi drain nezavisno od telefona, tako da posle svakog azuriranja obavezan je i reset za miran san, zlatno pravilo :)
 
Updejtovo se na 6.0.1 valjda je morao malo da izbleji pre nego sto je prepoznao da ima OTA update, sve super za sad :) posle s2+ ovo ko space shuttle :D
 
Na wifi-ju sa malo standby-a.... Na 3g nema šanse.....

from komsa's Z3
 
Mahom na WiFi, oko 2 dana bez punjenja u proseku, standardno izdrzi 6h, gore dole ~30 minuta.

EDIT: Ovo je MM pre ovog novog update-a, ne poslednji 6.0.1.

uploadfromtaptalk1471104066948.png

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao 6.0.1.
Brzo, tecno, bez lagovanja, baterija odlicna, jednostavno sve nekako brze radi u odnosu na 5.1.1.
 
Ugasi gugl bekap i restartuj fon, to je neko pravilo za MM uopste..da bi autonomija ostala odlicna.

Sent from my D6503
 
Cime otvarate 4K snimke na kompu, direktno kopiranje u laptop i pustanje mi otera procesor u 99% instant :p i3 2310m 2,1 GHz je u pitanju.

Inace sam izuzetno zadovoljan kvalitetom zapisa, nisam bas lepo fokusirao ali to je do mene bilo.

edit: ne mere laptop da se izbori sa 4K, nebitno :)
 
Poslednja izmena:
Koje ti je rezolucije display na kompu?
Moras da imas valjda 4k ekran da bi sve to video kako treba,a plus ti treba zverina od hardvera. :)

Sent from Sony Xperia Z5
 
Vidi se i ovako razlika u detaljima ali ne nesto mnogo. Pusti 4k na miru i snimaj u 1080 i uzivaj. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeo sam sinoc da isprobam samo kako radi, vidim da se zale ljudi na pregrevanje, ovaj moj je ili vanzemaljac posto se nista nije zagrejao ili je to ispeglano softverski u medjuvremenu.

Jedan klip od 3 minuta i ode 1 GB memorije, ludilo. Posle jos par ali kracih i istopi se memorija. Inace 1080p je skoro pa isti, super u oba slucaja.
 
Uradio i ja jutros, ove velike ikone na pocetnom ekanu su mi preružne! Za dalje cemo videti...
 
Nazad
Vrh Dno