Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Sporije puni i ne puni do kraja pa samim tim "postedjuje" bateriju tj trosenje celija baterije na duze staze...

Kakva je situacija sa apdejtima, jesu li zakrpili situaciju sa 6.0.1 ili posezete za custom romovima?

To znaci kad je ukljucen taj charge opt?
Ja sam ga ugasio.

Sto se romova tice,ima par dobrih mada su i poslednji stock odradili lepo.
Od romova imas Existenz 5.6.5 ,Pure X mm v1 ,Googe Style v4 (ja njega koristim i odlican je,i imss Mx Rom v8.6 koji je isto ok.


Sent from my Sony Xperia Z5
 
Malo osvezenje za Z2,ubacih Kryptonian Rom za MM poslednji build i prijatno sam iznenadjen.
Svi ti stock based romovi su manje vise slicno fluidni,ali volim kad Rom dodje sa dosta opcija za podesavanja.

Sent from my D6503
 
z2 nece da se upali.crvena lampica svetli na usbu i iz wall chargera i iz kompa.probao sam sve crvene dugmice :) - fabricka restartovanja menjanja baterije itditd.Imao li je neko od membera slican problem ili da telefon ide u kantu ?!
 
Meni bilo kada sam flesovao Marshmallow verziju,nesto sam zeznuo.
Upalio mi je ali nije hteo da se digne već se samo oni talasi pomerali,dalje nije hteo.
Nakacio sam ga na komp preko USB i stisnuo volume i power dugme samo ne sećam se u kom pravcu i preko Companion programa sam mu sredio softver.Dugo je trajalo ali se isplatilo.
Sada ko zna šta je sa tvojim mobom da si dirao softver?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
usb i xperia companion mi ne prepoznaju telefon.Probao sam sve te sitnice koje sam mogao da nadjem po internetu.u servisu kazu da nemaju pojma ? :D
 
Ploča je 99%,ali ovaj 1% ostavljam u slučaju da je crko ekran.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
nista onda sta preporucujete do 200e -250e polovno .Nexus 5x - ip5s - ili 6P ili da kupim nokiu 33 10 i da lupim nekog :D
 
Redmi Note 3 Pro Prime za 190 evra a ostatak za kafanu [emoji2]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ni meni nije hteo da prepozna niti da puni ali kažem uspeo sam sa volume i power kombinacijom brzo trebaš namestiti i posle sredio softver ali ne znam kako sam uspeo. :)
Dobar im servis onda ako oni ne znaju šta mu je,6p je oko 350 evra.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Telefon je poceo da mi zapucava za vreme upotrebe zahtevnijih aplikacija (npr. facebook, instagram). Ponekad dugme back ne reaguje, aplikacija zapuca i pojavi se obavestenje da je app zaustavljena. Verzija androida je 6.0.1. Ne koristim nikakve cleanere, samo povremeno brisem kes u podesavanjima. Ima li neko drugo resenje?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Uzeo sam skoro tel, pa bi voleo da probam neki rom, jel moze neka preporuka? Ali da ne srce bateriju kao lud i da su slike kao na stock romu. :)
 
Uzeo sam skoro tel, pa bi voleo da probam neki rom, jel moze neka preporuka? Ali da ne srce bateriju kao lud i da su slike kao na stock romu. :)


Imas par dobrih Romova: Exstenz 5.6.5 ,Pure X Premium v1.0 i Kryptonian Rom.
Ta tri su najbolja od svih stock based romova.
 
Exz poslednji antutu

12e4cf73cad9c298734870134e92c0b5.jpg
 
Jesi probao neki custom kernel?Dobijaju se bolje perfomanse Chipseta.

Kacio je Stojan rezultate sa Elite kernelom valjda,skor ide oko 65k ili 67k,
 
Reklamirao sam z2 treci put za oko 14 meseci, stigla poruka da je prihvacena reklamacija i da ce telefon biti servisiran iako smo tamo obelezili da zelim zamenu a ne servis. Je l' imao neko takvu situaciju, da odbijem da ga preuzmem i trazim nov z2 ili sta god? Posto ne zelim da ga uzmem sa zamenjenim ekranom/flet(flex) kablom.
 
Reklamirao sam z2 treci put za oko 14 meseci, stigla poruka da je prihvacena reklamacija i da ce telefon biti servisiran iako smo tamo obelezili da zelim zamenu a ne servis. Je l' imao neko takvu situaciju, da odbijem da ga preuzmem i trazim nov z2 ili sta god? Posto ne zelim da ga uzmem sa zamenjenim ekranom/flet(flex) kablom.

Ja sam imao slican problem sa xperiom SP, 3 ili 4 puta na servisu. Stim sto su mi kao treci put dali novu i produzili garanciju opet na 2 god, koja je se opet pokvarila pa je bila na servisu opet. Posle toga sam je prodao. Elem, mislim da ti nece dati drugi tel, zato sto ce ti ovaj biti popravljen u garantnom roku.
 
Ja sam siguran da ce se on opet pokvariti. Pokusacu da isteram svoje, da mi daju nov z2/neki drugi.
 
Da li aplikacije poput whatsappa i fb-a mogu nesmetano da se prebace na sd karticu? Da znam da li da kupujem ili ne
 
Da li aplikacije poput whatsappa i fb-a mogu nesmetano da se prebace na sd karticu? Da znam da li da kupujem ili ne
Da ali koliko se sećam mora da se ponavlja svaki put kada se izvrši update aplikacije

Sent via Xperia Z3
 
To zvuci uzasno. Ne znam na koji nacin da oslobodim prostor, sve zive slike i snimke sam prebacio na sd karticu, redovno cistim kes a ponekad brisem podatke fb-a i deezera kad se bas nakupi

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Verovatno zasto ke android sistem na preko 4GB.
 
Hah.

Dobio sam danas odgovor na reklamaciju Z2. Ladno su je prihvatili, telefon nije mogao da se servisira. Mada je na moju dusu isla steta sa vodom + za nedelju dana istice garancija na Z2. Kao zamenu nude nov z3+ ili vaucer.

Kakva je situacija sa z3+ (znam da je imao nekih problema) u odnosu na z2 i da li je bolje pokusati da zatrazim z3?
 
Ma uzmi bre Z3+, odlican fon :)
Prelistaj taj thread, djurkash je koristio Z3+ pa je napisao utiske.

Problem sa Z3+ je bilo navodno pregrevanja pri 4k snimanju mada je u pitanju bilo to agresivno upozorenje/pa gasenje kamera app, to je imao i Z2 na pocetku prodaje pa je reseno apdejtom kao i na Z3+.

Sta su radili ne znam (mozda je u pitanju i promena kodeka) ali na YT imas primere gde snima 4k po 35-40 min u sobnim uslovima.

U sustini to je unapredjena verzija Z3 ali sa S810 i 170 mAh manjom baterijom pa autonomija nije odlicna kao kod Z3 ali je generalno bolji i lepsi fon a dobice i Nugat.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
A kakav vaucer je u pitanju?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno