Šta je novo?

Sony Xperia Z1 Compact

Poslednja izmena:
Koju futrolu bi preporucili za z1c?
 
E sad treba naci dobar polovan Z1c :d
Onaj lik sa kp naravno prodao odavno, zvao sam pre par dana. Ostali oglasi su uglavnom od prodavaca bez ocena. A na benchu se svi vezali za svoje Z1c, niko nece da proda :d
 
Ja b' moj Z1c prod'o samo za nerealne pare. Prirast'o mi k' srcu, i samo mnogo novca može da mi nadoknadi njegov nedostatak. :D

Evo gledam, nestaje i u ED u Mađarskoj. Ostao im je još samo rozi i onaj zeleno žuti.
 
Ma koji LG,taj dok ne sredi UI,neće me videti :)
Problem što ne znam ni sam šta da uzmem, ništa iz '15 ne valja, iz '14 bih uzeo samo m8 i opo, s tim da bih sa ovom najezdom z2ki morao da doplaćujem,što mi ne ide u prilog.
Tebi preporuka da se otvoriš za z3c,nekako mislim da će ti na duže staze više odgovarati, jer trenutno kompaktnijeg telefona nema...
 
Poslednja izmena:
šta vas dvojica imate protiv LG :D
 
Poslednja izmena:
Ma koji LG,taj dok ne sredi UI,neće me videti :)
Problem što ne znam ni sam šta da uzmem, ništa iz '15 ne valja, iz '14 bih uzeo samo m8 i opo, s tim da bih sa ovom najezdom z2ki morao da doplaćujem,što mi ne ide u prilog.
Tebi preporuka da se otvoriš za z3c,nekako mislim da će ti na duže staze više odgovarati, jer trenutno kompaktnijeg telefona nema...

Pa onda sacekaj 2016. telefone ili nove nexuse :)

Necu z3c, kosta kao Z2 prakticno a za te pare bih pre isao na veci ekran, da se tripujem da imam bolji fon :d

Z1c za 150-200e mi je taman, posle toga na red mozda dodje qx100 lens kamera i onaj eksterni mic a sve to je daleko zanimljivije za koriscenje i zezanje od klot Z3c za 300e :)
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta je ovo sa pojedincima na KP? :)

Nema nalog tamo (nemam nijedan nalog po KP takvim sajtovima) i slabo pratim uopste, aj ovih dana da trazim z1c i ne mogu da verujem sta sam sve video - prodavac sa 0 neg. ocena i par desetina poz. napise kako je telefon bez ostecenja, ma u mint stanju (videti slike) a telefon izgreban najvise od svih na KP a coskovi telefona sa primetnim ostecenjima, ko je tu lud? :d I ostali polovni z1c su u relativno losem stanju + prodavci bez ocena.

Ili ovo - lik prodaje z1c nov za preko 350e dok kod svih ostalih kosta od 250-300e max, u isto vreme lik XP (model star preko 3 godine) prodaje za 205e nov?! :d A izgleda mu prodaja ide odlicno.

A kod onog iz AP nov Z1c 255e a nekoliko meseci star i odlicno ocuvan Z2 sa nekakvog 12m garancijom 285e.
 
Poslednja izmena:
A kod onog iz AP nov Z1c 255e a nekoliko meseci star i odlicno ocuvan Z2 sa nekakvog 12m garancijom 285e.
Ovaj njegov oglas za polovan crni Z1c je aktivan kako vidim?
Što se ostalih prodavaca tiče, sve je to "normalno" za prodaju na oglasima u Srbiji, važi utoliko više za Z1c, kao telefon kojeg nije bilo u ponudi operatera i za koji ima relativno malo interesovanja i ponude.
Dakle haos :)
Moj ti je savet da sačekaš ili rezervišeš/naručiš da Apatinac nabavi nešto, a u medjuvremenu za svaki slučaj svaki dan pratiš oglase.
 
Stoji taj oglas ali je telefon odavno ''otisao'', zvao sam pre 5-6 dana :)

A sto se tice cena, sta tek reci za pokusaj lika da proda polovan XP (realna cena 60-ak evra) za 150e? Postavio je sliku gde se vidi cena XP iz nekog komtrejda ili odakle vec (44k din), verovatno da bi navukao nekoga ko nema pojma kako je 150e super-povoljno :d

Sad mi preostaje samo da cekam ali cu pokusati da nadjem dobar polovan z1c preko nekog lika iz bg ali znam da drzi dosta visoke cene svih telefona, ne samo novih..
 
Poslednja izmena:
Oglasi su oglasi...

Ako hoćeš u odličnom stanju polovan Z1c moraćeš se strpiti i sačekati povoljnu priliku.
Ili strpiti ili gledati druge varijante, u Srbiji je naprosto jako malo Z1c telefona, još manje Z1c u mint stanju koje njihovi vlasnici žele da prodaju...
 
Ma znam, problem je sto iz nekog razloga z1c i z3c nisu zvanicno prisutni na nasem trzistu, operateri ih nisu dobijali pa ih onda i ima manje od Z1/2/3. A nekako me smara da platim 250-300e za nov z1c kada za te pare moze da se bira polovan Z2 :d A sto je najgore stvarno mi treba sto manji fon..
 
Ja sam na ms vidjao oglase za z3c recimo za 260,270e kažu mint stanje.... Probaću da nadjem pa ti šaljem na pm
 
Ma vidjao sam i ja ali ne bih da trosim toliko para jer mi treba za more, planirao sam do 200e max i Z1c a u slucaju da moram da prsnem 280e onda bih pre uzeo Z2 sa vecim ekranom makar ga nosio u rancu :d Hvala u svakom slucaju :) Posle cu da zovem jednog lika, da vidim sta taj prodavac iz BG ima od polovnih Z sony-a..
 
A ti vidim citas postepeno vec par godina, uz jedno 10 banned naloga + taj jedan pileci :)

Meni kad nesto stvarno treba ja to kupim u roku par nedelja-od mesec dana max (sve vezano za zvuk/PC npr, pricam o IT robi, dok isproveravam sta je najbolja kupovina) a Z1c bih vec kupio da onaj iz AP nije prodao odavno ;) ne znam zasto drzi oglas uopste na KP.

A to sto necu da dam 250e+ za telefon.. to je moja stvar, nemam trenutno vise para jer necu da jedem pastetu i bajat lebac poslednja 3 dana odmora :)
 
Poslednja izmena:
Citam i podhebavam. :D
E pa ti bi da se hebes a da ne udje. :d
 
Pa kakav si ti to troll kada ne mozes da se izboris sa par samsung botica u N4 temi? :d
 
Poslednja izmena:
To jeste ali i ne trudis se dovoljno ;) :d
 
@hsv.stoned kad toliko kukas evo prodacu ti ja moj z3c ako ti ne smeta da ga punis iskljucivo preko magnetnog kabela (koji ces dobiti uz komplet pakovanje) i saljes fajlove na isti wirelesom preko ftp-a ;)
 
to znaci da ti ne radi usb. plus nemas garanciju.
hsv nudi 200e max :)
 
Hehe garant si menadzer neki po profesiji loznice :) Al za jos nekih 10% vise, mozda bi me i ubedio!
 
Nazad
Vrh Dno