Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel mogu na osnovnom nalogu da predjem sa uk na us nalog?
 
Ne mozes.

Popust traje verovatno samo danas, zbog Christmas day
 
Ljudi pomagajte, zezam se vec pet dana sa kupovinom Gift kodova za US nalog preko Amazona i nista nisam uradio.
Probao i preko Hola, stavio sve validne Americke podatke, ali nece nasa kartica da prodje. Uvek na kraju kazu da moram da posaljem poseban faks sa prebivalistem i mestom izdavanja kartice.

Da li moze neko da mi da ispravan savet kako mogu da kupim sa nasom Master Karticom US Gift Code za PS Store? Hvala unapred!
Ja kupujem na ebayu od g2a i nema problema. Doduše ja kupujem engleske kodove jer sam na UK. Kod od 25 funti im je 23 od 30 je 28. Puno bolja varijanta čak i da ti kartica radi na PSN a trenutno slabo koja naša da radi.
 
Ljudi pomagajte, zezam se vec pet dana sa kupovinom Gift kodova za US nalog preko Amazona i nista nisam uradio.
Probao i preko Hola, stavio sve validne Americke podatke, ali nece nasa kartica da prodje. Uvek na kraju kazu da moram da posaljem poseban faks sa prebivalistem i mestom izdavanja kartice.

Da li moze neko da mi da ispravan savet kako mogu da kupim sa nasom Master Karticom US Gift Code za PS Store? Hvala unapred!

Ne razumem koji je problem ? Na amazonu se kodovi kupuju sa 3 klika. I ja koristim master...

http://www.amazon.com/20-PlayStatio...=UTF8&qid=1451392147&sr=8-1&keywords=psn+card
 
Desi se nekada i to, novim korisnicima. I onda nista, nema sanse da kupi kod. Jedino da se obrati nekom starom clanu kojeg ne proveravaju.
 
Da li je neko uspesno poveza preko blututa DS4 kontroler sa PC-em na win7? Moze da se javi i na prajvet, komp mi ne vidi ni jedan bt device...
 
hvala, ali meni je problem kod ovog usb bluetooth dongle-a... Koristim ds4windows i preko kabla sve radi bez problema, ali ovaj bt usb mi ne vidi ni jedan uredjaj :S drajvere je sam povukao, sistem prepoznaje usb bt, ali kada hocu da dodam device bilo da je telefon ili ds4 ne vidi nista, bas me iritira -,-
 
Da li je neko uspesno poveza preko blututa DS4 kontroler sa PC-em na win7? Moze da se javi i na prajvet, komp mi ne vidi ni jedan bt device...

Moj komp sa USB BT adapterom takodje nije prepoznavao DS4 kada sam pokusavao da ga nadjem preko scan-a, ali ispostavilo se da je jednostavno bluetooth servis bio ugasen. Idi u Services i proveri da je sve sto ima veze sa bluetooth-om upaljeno. Sada sve radi ko podmazano.
 
Ja sam se ubio od muke dok nisam svoj DS4 uspešno povezao sa računarom (Win7 x64). Probao sam razne tutorijale, ali nikako nije hteo da proradi bežično (preko kabla je radio iz prve). Nekad se video, nekad ne, malo radi pa se diskonektuje, pa se uopšte ne vidi, pa ga brišem iz liste uređaja, instaliram, reinstaliram... ma muka.
Ali uspešno sam na kraju sve rešio preko ovog tutorijala: http://forums.pcsx2.net/Thread-Associating-a-DualShock-4-controller-with-Windows-7
Od tada radi bez ikakvog problema.

U stvari, u početku je znala da latencija mnogo skače i da povremeno DS4 postane neupotrebljiv zbog kašnjenja odziva na komande. Koristim ga na dva-tri metra od kućišta, pred televizorom (valjda zato i povežeš bežični kontroler sa kompjuterom). Kućište se nalazi na podu pa je problem bio u tome što je BT adapter bio prenisko. Ubacio sam zato običan produžni USB kabal i sad je adapter fiksiran na većoj visini, na stolu iza monitora i sve radi za desetku. I dalje igram sa iste razdaljine ali nema više nikavog kašnjenja.
 
Poslednja izmena:
Je l' zna neko gde last of us moze da se nadje ispod 50$? :) Nasao sam na gamingdragons.com za 22.27, ali ne znam koliko su legit. :trust:
 
Poslednja izmena:
Uh, dobra ponuda, sacekao bih tu, osim ako me ne povuce da iskusam srecu sa ovim sajtom sto sam linkovao, igra mi se jako. :D
 
Da li je neko mozda kupovao psn igre sa ebay pa da mi malo pojasni,kako to funkcionise i da li je sigurno ?
 
Uh, dobra ponuda, sacekao bih tu

Pa i ne bas tako dobra. Vise od godinu dana Last of Us je bio 11, 12e na G2A, Gamedeal daily... Last of Us je jedna od igara koje su se prodavale u PS4 Bundleovima (zajedno sa konzolom) pa su kljucevi vadjeni iz bandleova i prodavani odvojeno. Sada, kada su dosle nove igre, Last of Us Bundleovi odavno rasprodati, smanjuje se kolicina CD kljuceva u opticaju i cena raste. Slicno je i sa drugim igrama iz bandleova, kao sto je npr Uncharted Collection.
 
Uzeo sam jos ono vece Last of us za 22$ sa gamingdragons-a, stigao key za minut, Uncharted kolekciju sam uzeo sa cdkeys-a, mozda je bilo negde nize da se uzme, ali ja nisam nasao.
 
TLoU imaš zadnjih godinu dana da uzmeš za 12-13$. Cdkeys, boxeddeal, gamedealdaily i g2a su ti glavni za ponude ključeva...
 
Da li neko zna gde mogu da kupim cd key za Mortal Kombat X - Kombat pack? Mene generalno interesuju Predator i Jason, a karticu nece da prihvati na Hrvatskom storu
 
Dali neko može da mi pomogne oko podešavanja za lan,nemogu da povežem ps4 na telekom hg630 ruter,išao sam na easy,automatic itd...ali nisam uspeo...,nakačio sam ga na wifi bez problema...ako neko zna gde mogu da nađem,bio bih zahvalan!!!:)
 
Po defaultu na Telekomovim ruterima, portovi 1 i 4 se koriste za internet a 2 i 3 za IPTV. Mozda ti je ovo problem.
 
PS4 se jako cudno ponasa. Ni na jednom nalogu nece da se poveze na net, ne mogu lepo ni da ga iskljucim, na US nalogu prijavljuje maintainance. Da nema neke veze sa ovim vestima o hakovanju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno