Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stavi HOLA add on na kompu u Chrome, namesti kao da si amer i nema frke oko kupovine. Ja sam ovih dana isti taj pazario.
 
Ma koja buka :D Kad je bila najveca vrucina nije mi smetalo,ne znam sta se potencira sad toliko to ko da je stavrno neki neviđen problem,pomislice svasta ljudi :D .Konzola mi je iz 01/2014,druga tura u to vreme iz Mađarske.
 
A da mozes kao svaba,da odes do radnje i zamenis za novi 1TB model,tad bi ti smetala buka :)
 
Of course, svima bi smetala "buka" :D
 
Da sam Švabo menjao bi konzolu na nedelju dana da ne čistim prašinu :d
 
Opet ista priča ka sa re izijama Sony PS3 debeljka. Kola mi je iz decembra 2013 i stvarno ne znam o kakvoj buci pričate ili sam ja možda potpuno gluv jer mi je konzola od glave udaljena pola metra.
 
Moja je prilicno glasna. Menjace se pasta sledece godine sigurno.
 
Kako smarate sa tom bukom, kao moj ortak koji 50m od svoje sobe cuje konzolu kako radi...to je vec problem u glavi. Meni moja konzola nije bucna, sasvim sam zadovoljan.
 
Neko ima problem u glavi, neko problem sa usima, a neko sa konzolom.
Mislim, tebi ne smeta, meni smeta, ali me to svakako ne sprecava da se igram, niti pomisljam da menjam konzolu. Ne vidim u cemu je problem, cemu hostile:))) nastup.
 
Kome sta smeta,to je licna stvar-i dan danas likovi koji imaju prve PS3 grob serije se kunu u iste

Poenta je da je novi model dokazano MNOGO tisi-bolje uradjen,nova ploca,manja potrosnja

Jednostavno receno prve serije su proslost-ko sad kupi staru seriju taj je za posmatranje
 
...i dan danas likovi koji imaju prve PS3 grob serije se kunu u iste
...ko sad kupi staru seriju taj je za posmatranje

Hahah slusaj ovog :d

Pa druze nije ti ovo revizija konzole kao sto smatras promenu sa FAT modela na SLIM, sta ces onda tek da pricas kada dodje SLIM varijanta, neverovatno.

Stvarno ste hit, niko ne pominje da je mozda naj stvar od svega povecan hard za 500 GB, dakle povecan je za celih 100%!

Ispada kao da ce sada starije serije da idu na otpad, mislim majke mi cini mi se da je neko drugi ovde za posmatranje.

Garancija je meni najveci faktor od svega, nista drugo. Znaci gledati sto duzu garanciju (a na zalost duzu od godinu dana imaju samo maloprodaje).

Sta ce mi tisa konzola i da manje trosi, ako ce mi se recimo posle 1 godine i mesec dana nesto pokvariti, onda bolje da sam ostao na "kombajnu".

Jer "kombajni" vec dokazano traju skoro dve godine, a za prvu PS3 seriju se to bas i nije moglo reci.

Dakle nadamo se da su se opametili, i Sony i MS.

P.s. Normalna je stvar da jednom godisnje rade mini reviziju, i uradice opet reviziju za 6 meseci do pola godine, stavice 1,5 TB hard i stavice opet novu plocu i konzola ce JOS manje da trosi i JOS ce biti tisa, i sta cemo onda, onda su budale i svi ovi koji sada uzimaju nove serije. Nema logike, stvar je toliko minimalno izmenjena da dok ne dodje slim varijanta nema sta posebno da se prica...
 
Poslednja izmena:
Da li si ti zivotu otvorio neku konzolu-znas li o cemu pises ili samo naturas svoje licne stavove
Radim servis ps3 godinama,tako da pisem iz iskustva-svaka nova ploca je bila veliki napredak-isto se desava i sada


Polovne ce da se prodaju za 320 evra,a krs nove od 1TB za 340 evra-POBEDIO si ,svaka ti je na mestu

Izvinjavam se sto kvarim biznis prodavcima "starih, dobrih,proverenih" polovnih konzola-kako ide prodaja,ima li pacijenata ,)


PS: Ovo nije MINI revizija,vec komplet nova ploca-ako znas sta je ploca

Za posmatranje je onaj ko kaze da sad treba kupovati stare modele konzole(da se isprazni neciji lager)
 
Poslednja izmena:
Ne treba ljudima preporučivati šta i da li nešto da kupe. Pitanje je samo da li kupovati nešto što već imaš samo što je to nešto tiše za nekoga radi i ima prostraniji HDD. Mislim da je diskusija besmislena. Onaj ko nema ps4 a ima sredstva svakako da će kupiti noviju verziju a mi koji imamo prvobitne ps4 mislim da zarad neke tišine bilo bi potpuno besmisleno kupovati noviju verziju jer u praxi faktički ne bi dobio ništa značajno a osto bi kratak nekih 100 do 150e. Osnovno je pitanje vredi li ?
 
Poslednja izmena:
Ne, naravno da ne vredi.
 
Pa to sam i mislio jer je pulitanje postavljeno hipotetički. Ovde je ispalo kako mi koji imamo stare revizije nastojimo da nasamarimo kupce novih da i oni kupe stare jer nama svima rade dobro i tiho. Meni zaista radi i dobro i tiho skoro 2 godine ali svakako da sad kupujem konzolu uvek bi kupio najnoviju reviziju...a možda i xbone elite ...ko zna :-D
 
Poslednja izmena:
Ne vredi nikako menjati, to sam uradio jedan put i zato znam iz prve ruke.

Uradio sam to samo zbog garancije, da mi se obnovi ali izgubio sam malo, sva sreca ne puno.
Mozda 30 eura sto je super bilo, ali sada je razlika jos vec tako da se ne isplati nikako.

@Fiser, samo sam cekao kada ce reci da je "serviser" i da se mi svi ostali spustimo :d :d

Jel ti stvarno samo gluposti pises ili sta? Ne razumem majke mi, jel pokusavas nekog da reklamiras?

Posto ubacujes linkove kao dobar dan.

Razumem se vrlo dobro u konzole i otvaranje istih, i dalje ne razumem sta je tacno toliko bolje u odnosu na pre, zato sam se i ukljucio jer znam stvar iz prve ruke.

Nova ploca?! Pa sta ako je nova? Stara vise ne radi, da li je za bacanje mozda? Ova rasprava je postala dno.

Zasmetalo mi je samo to da su svi za posmatranje ako uzmu staru seriju?! Kao sto Goxy kaze neka uzima sta ko hoce, i cao.

Menjanje konzole mi je poznato, kao sto rekoh iz licnog iskustva.
Ali necu to vise raditi sigurno, doziveo sam i dosta je bilo jer sam uvideo da je kvalitet PS4 zaista ispred onog od PS3.
Jedino sam se toga bojao u prvih godinu dana, ali vise nema sta da se brine ocigledno.

I Fiser konstantno uporedjujes PS3 i govoris kako servisiras, pa dobro onda otidji u PS3 temu.

Upao si iz vedra neba i vec zadnje tri stranice potenciras kako je ono staro djubre, a novo MNOGO bolje a cak uopste oko toga rasprave nije ni bilo nego si iz cista mira poceo da pljujes. Ko je za posmatranje i koje su konzole djubre a koje ne itd...

Jel moguce da je ovoliko velika razlika,20 decibela u loadu https://www.youtube.com/watch?v=adHm00MS5_I

Ovi sa starim modelima sad imaju kombajne-a primecuje se da ih naglo puno ima "kao novih " na KP

Optimisti,traze 300-320 evra za polovnu konzolu,a nova 1TB konzola 350 evra

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-PS4-1TB-HDD-25775938-oglas.htm?filter_id=20589170

Da li su svi 1TB modeli sa novom plocom

Mnogo znaci 1TB,narocito sto hak ide u pravcu fake psn storea-dal ce se placa nesto ili skroz free

Moze tako,to je plus minimum 40 evra

Nikako sa starom plocom-mnogo je tisa nova verzija,sto vremenom sve vise dolazi do izrazaja

Ako oces odma-samo novu plocu,ili cekaj da se pojavi 1TB sa novom plocom-ko ceka taj doceka

Stari kombajni odlaze u penziju, novi 1TB cuh1216 http://www.kupujemprodajem.com/PS-4-bez-igrice-cuh-1216-1-tb-Novo-25994313-oglas.htm?filter_id=463

Na zapadu masovno vracaju stare modele i uzimaju nove-reklamiraju velika buka i cao-pare ili novi model

A da mozes kao svaba,da odes do radnje i zamenis za novi 1TB model,tad bi ti smetala buka :)

Glava me boli, vidim samo "Nova ploca, buka, kombajn"

Nije ovde mesto za takve komentare.
 
Poslednja izmena:
Ja jedino što planiram (u neko vreme) je da zamenim termalnu pastu i produvam konzolu od prašine, toliko...
 
Pa to sam i mislio jer je putanje postavljeno hipotetički. Ovde je ispalo kako mi koji imamo stare revizije nastojimo da nasamarimo kupce novih da i oni kupe stare jer nama svima rade dobro i tiho. Meni zaista radi i dobro i tiho skoro 2 godine ali svakako da sad kupujem komzolu uvek bi kupio najnoviju reviziju...a možda i xbone elite ...ko zna :-D

Na cemu kucas postove, Dualshocku? :D Fali slova, razmaka kolko hoces :)
 
Nije ovde mesto za ovakvu raspravu. Postoji tema Šta i gde da kupim. Ovde postoje i takva pitanja ali izgleda da je promaklo moderatorima.
 
Jel postoji mogucnost da se po serijskom broju proveri starost konzole, tj datum proizvodnje..?
 
Ja sam imao i staru verziju konzole i evo sad novu. Bucnija je starija i to sam odmah primetio kad poceo da igram zahtevnije igre na ovoj novoj. Ova radi bas tiho. A estetski je lepse kad je mat, onaj glossy samo skuplja ogrebotine kad god obrises.Isto tako je bolje sto su oni dugmici sad mehanicki a ne kad god je cistim slucajno upalim konzolu. Ja sam prodao staru jer mi trebale pare pa sad kupio ponovo ali novu reviziju. Ne vidim ni jedan razlog da onaj koji kupuje sad prvi put konzolu kupi staru verziju.
 
Ne vredi nikako menjati, to sam uradio jedan put i zato znam iz prve ruke.

Uradio sam to samo zbog garancije, da mi se obnovi ali izgubio sam malo, sva sreca ne puno.
Mozda 30 eura sto je super bilo, ali sada je razlika jos vec tako da se ne isplati nikako.

@Fiser, samo sam cekao kada ce reci da je "serviser" i da se mi svi ostali spustimo :d :d

Jel ti stvarno samo gluposti pises ili sta? Ne razumem majke mi, jel pokusavas nekog da reklamiras?

Posto ubacujes linkove kao dobar dan.

Razumem se vrlo dobro u konzole i otvaranje istih, i dalje ne razumem sta je tacno toliko bolje u odnosu na pre, zato sam se i ukljucio jer znam stvar iz prve ruke.

Nova ploca?! Pa sta ako je nova? Stara vise ne radi, da li je za bacanje mozda? Ova rasprava je postala dno.

Zasmetalo mi je samo to da su svi za posmatranje ako uzmu staru seriju?! Kao sto Goxy kaze neka uzima sta ko hoce, i cao.

Menjanje konzole mi je poznato, kao sto rekoh iz licnog iskustva.
Ali necu to vise raditi sigurno, doziveo sam i dosta je bilo jer sam uvideo da je kvalitet PS4 zaista ispred onog od PS3.
Jedino sam se toga bojao u prvih godinu dana, ali vise nema sta da se brine ocigledno.

I Fiser konstantno uporedjujes PS3 i govoris kako servisiras, pa dobro onda otidji u PS3 temu.

Upao si iz vedra neba i vec zadnje tri stranice potenciras kako je ono staro djubre, a novo MNOGO bolje a cak uopste oko toga rasprave nije ni bilo nego si iz cista mira poceo da pljujes. Ko je za posmatranje i koje su konzole djubre a koje ne itd...













Glava me boli, vidim samo "Nova ploca, buka, kombajn"

Nije ovde mesto za takve komentare.

Sto ne odes do doktora,ako ti nije dobro

Koj si ti moj da odredjujes ko ce sta da pise

Da , serviser sam elektronike-konzole su mi sporedna delatnost-bas ako te zanima https://www.kupujemprodajem.com/Cipovanje-PS3-Downgrade-Sony-3-25355510-oglas.htm?filter_id=

To sto mnogo pises,ne znaci si u pravu,vec da samo lupas gluposti i nebuloze

Evo jedna od mnogih revija http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-playstation-4-cuh-1200-c-chassis-review
ili i oni "lupaju gluposti",jedini si ti nabedjivac u pravu
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno