Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I hoce, ali samo na gore, nikada na bolje ;)

Pocelo se od 5 nosioca na PS3, pa evo dokle se doguralo :p
 
Sta ja znam, ja recimo za 1000din obrnuo mad maxa kao fantom. Naigrao se skoro mesec dana. Isto i sa Until Dawn. Naravno palo je brisanje cim sam ukljucio net, poenta je da jednokratke igre koje nemaju neki replay value su itekako isplative kao fantom i sit se naigras za male pare.
 
i koja je procedura za fantoma sada, čim skinem igru i pre nego što je prvi put pokrenem gasim net i dok je ne završim ne povezujem se?
 
Tako je. Mada cenim da možeš da aktiviraš više naloga odjednom kao nosioce i tek posle da se izvrši deaktivacija svih, pa možeš da igraš više igara, ane samo jednu. A i guest ne može offline, pa ako negde idete gde nemate net, može fantom da posluži
 
Ok, hvala. U suštini odlična stvar za igre koje se prelaze jednom tipa Until dawn koju i planiram da uzmem tako da će mi značiti ovaj info..
 
Ljudi imate li neku preporuku za pouzdan 1TB - 2TB disk koji bih mogao da uglavim u PS4:).
Gledam po cenovnicima sve nesto mrsava ponuda.
 
Na totalno istim mukama sam.. A i nesto su debeli oni koji se prodaju pa ne mogu u ps4.
 
i koja je procedura za fantoma sada, čim skinem igru i pre nego što je prvi put pokrenem gasim net i dok je ne završim ne povezujem se?
Posle instalacije igre, proveris da sve radi lepo, proveris u settings da je download completed 100% i tek onda iskljucis net i vrsis deaktivaciju naloga sa kompa.
Mozes tako 10 fantoma od jednom,nema ogranicenja po tom pitanju.
 
SOMA nosilac otišao, ostao fantom, ako neko hoće, 700 din i imamo Fallout 4 preorder nosilac za 4300 i fantom 800 din, ako bude fantoma, nosilac je 3800.
 
Ni preko nije bolja situacija.. Vreme je stvarno za vece ssd-ove.
 
Skroz dobra fora. Jos se dobije enclosure za ovaj sto se vadi :).

A da li imas preporuku za 1TB drive, ili neki koji bi iz eksternog isto tako odgovarao?
 
Moze li neko da mi preporuci proverenog lika za iznajmljivanje ps4 na nekoliko dana ? Moze i u pm. :)
 
Skroz dobra fora. Jos se dobije enclosure za ovaj sto se vadi :).

A da li imas preporuku za 1TB drive, ili neki koji bi iz eksternog isto tako odgovarao?

Imaš vrlo sličnu stvar od Seagate-a samo se ext disk zove Expansion 1TB, i nalazi se u plasticnom kućištu. Ovaj od 2TB je Backup Plus Slim model i kućište mu je aluminijumsko pa treba biti jako pažljiv kod otvaranja da se ne iskrivi. Ti diskovi provereno imaju regularan Sata port sa USB adapterom. Ima dosta njih koji imaju prepravljen port sa integrisanim USB 3.0 izlazom, sto je prava steta. To je kod drugih proizvođača btw.

Inače, ja sam u moj PS ugradio ovaj HDD http://pcpractic.rs/proizvodi/hard-...ta3-5400-1tb-wd-blue-25-wd10jpvx-8mb-2-godine. U to doba (decembar 2013) taj su svi sa YT tutorijala ugrađivali.
 
Poslednja izmena:
Istvan je toliko poznat da se vec ne smatra reklamiranjem :))
 
400e je :). Uzeo sam ga ja pre neki dan.
Mozda moze dogovor za jeftinije ali nisam probao:)
380 je regul sa MGS igrom.
 
Ja sam uzeo pre neki dan od njega ovaj novi model cuh1216. Besuman u odnosu na stari model tako da ti preporucujem njega.
 
Kao novo moraju da stave sva fizicka lica. Cisto novo mogu samo pravna lica.

Dakle iako prodajes recimo skroz novu stvar, fizicko lice ne moze da stavi da je nova.

Btw ja imam neku seriju izmedju, da kazem druga "revizija", a ovo je sad treca. Ne mogu naci tacnu brojku serije ali iscimacu se ako nekog zanima. Ja iskreno, najiskrenije uopste ne cujem konzolu a igram sve od a do sh. Cuje se kao neki prosecan lap top, toliko. Mada, imao sam i tu "staru" 1004 i sa njom takodje nisam imao problema. Ili ljudima zapadaju konzole kako ko koju dobije ili jednostavno svako od nas drugacije oseca sum, da ne kazem buku.

Jer ja sam oduvek cuo samo sumove, vise su me nervirale toplota i pucketanje jeftine plastike po gasenju konzole.
 
Ja koliko sam video, to je otprilike 10dB razlike i to na par cm od ventilatora.

Optimisti,traze 300-320 evra za polovnu konzolu,a nova 1TB konzola 350 evra

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-PS4-1TB-HDD-25775938-oglas.htm?filter_id=20589170

Da li su svi 1TB modeli sa novom plocom

300-320€ može za polovnu konzolu koja ima domaću garanciju. Inače nisu svi od 1TB sa novom revizijom, a trenutno su jedino dostupni u Japanu. Ako bi uzeo nju, gledaj da konzola ima mat finiš na delu gde stoji HDD.
 
Uzmi sa novom pa posle dodaj hard neki kad imas para. Igram ove nove zahtevnije naslove i stvarno konzola mirno i tiho radi i posle visecasovnog igranja.
 
Mnogo znaci 1TB,narocito sto hak ide u pravcu fake psn storea-dal ce se placa nesto ili skroz free

Moze tako,to je plus minimum 40 evra
 
Meni je bucan samo u odredjenim scenama ono kao kombajn sto neko rece haha . Godinu dana stara konzola.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno