Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel bas mora na Benchu da se promovise emuglx twitter? Mogao si da ostavis direktan link... tvoj izbor, vise ne klikcem zbog toga :)
 
Očito su bitniji klikovi od same vesti, inače ne bi postavljao link do vesti sa drugog portala kojoj si sam autor, već bi to ovde direktno i napisao...
 
Zurba cini cuda, da mogu editovao bih.

Anyhow, jel ovaj zadnji PS4 patch za Doom vezan za MP ili je nesto drugo? 12 giga nije malo...
 
To je Unto the Evil, free MP DLC.

Unto the Evil brings three new diverse maps to DOOM multiplayer: Offering, Cataclysm, and Ritual. In addition, the DLC adds the UAC EMG Pistol as a new weapon, the Kinetic Mine as new equipment, and the Harvester as a new playable demon. Unto the Evil also adds new armor sets, patterns, colors, and taunts, as well as new hack modules. id Software is also introducing the PartyPlay system, which allows anyone to play any of the new maps from Unto the Evil, as long as you party up with a friend who owns the DLC. Similarly, if you own the DLC, the Unto the Evil DLC maps will be accessible to anyone who’s in your party as part of the map rotation.
 
Joj sa sve ovim dodatkom, 65gb teska igra
 
PES 2017 ponovo dobija mogućnost deljenja kompletnih option fajlova na PS4, za one koje interesuje...


Nije nova vest, ali ja sam tek sad video.



"Edit Data Sharing Available for PS4

 

Share your created teams and players with other only through easy transfer via USB

 

Data sharing is multi regional, allowing European users to share with fans from US or Asia"


 Nije mala stvar za Srbiju, zemlju PES-a zvanog "Fudbal na soniju" :D


Znači ništa nije trebalo da se promeni sa sonijeve strane da bi ovo bilo moguce, čim će sad moći... Koji su to ludaci, majko mila.
 
Poslednja izmena:
Stvarno dobra vest. Kod mene se u igraonici još uvek igra PES 2013 na PS3 samo sa najnovijim transferima.
 
Prijavio sam se za beta test odavno, videcemo oce li mi poslati build.

Bio sam deo zadnja 2 beta testa.
 
Uff bas brdo dobrih stvari sa novim apdejtom. Konačno folders i preglednija biblioteka.

Sent from my D6603
 
PES 2017 ponovo dobija mogućnost deljenja kompletnih option fajlova na PS4, za one koje interesuje...


Nije nova vest, ali ja sam tek sad video.
Odlicna vest. Ja i ekipa igramo 2015 iz nekog razloga (masa je jos na 2013), i bas smo komentarisali pre neki dan da je cista glupost da ne mogu da izbace najprostiji update za transfere igraca i ocene. Eto nam dobre vesti.
 
Možda jer ih zabole uvo i u interesu im je da kupiš novu igru?

Sent from my Nexus 6P
 
Čista glupost što ne prave pes besplatno za tebe i tvoje ortake, onako iz hobija :D
 
Ako hoće da pariraju FIFA serijalu moraju da omoguće Patch-eve. To im je svojevremeno bio adut u odnosu na FIFA igre.
 
Eto, omogućili su. A i to im je valjda bio problem, a ne adut :).

OK, budžilo se, ali adut nije.
 
Jeste se prijavili za betu za battlefield 1? Ja jesam, kad je pitao za zemlju stavio sam USA jer mi je US nalog valjda ce da bude ok...
 
Ja sam posle dobio mejl za koju platformu hocu kod, pa sam obelezio PS4
 
Koliko se trude oko igre i treba da bude besplatna

Sent from ass
 
Čista glupost što ne prave pes besplatno za tebe i tvoje ortake, onako iz hobija :D

Ne lozi se, platio sam igru 50$, ne trazim dzabe. Ljudi i dalje po igraonicama igraju pes 2013. PES na PC-u ima mogucnost update-a tako da ti je teorija suplja :)
 
Ajd pa neko da dobije i ispuca utiske. Uz Fifu ako i BF1 sljaka lepo nesto slicno onome iz Battlefronta da predjem na konzolu definitivno uz ostale sportske naslove.

Nije mi jasno sto bi ti uz takvu konfu prelazio na konzolu?
 
a) daleko manje cheatera
b) mnogo vise igraca dok je igra aktuelna

Mana je dzojped jelte, ali ga svi koriste tako da je fer.
 
a) daleko manje cheatera
b) mnogo vise igraca dok je igra aktuelna

Mana je dzojped jelte, ali ga svi koriste tako da je fer.

Jakih mi igraca.. na konzolama je to uzrast od 5-10 god.. Dok sam igrao COD morao sam da mutiram zvuk u lobiju od silnog kreveljenja decurlije
 
Jedan od razloga je veca baza igraca, minus mi je to sto ne mogu recimo da opletem Siege uz dobru komunikaciju (nije da na PC-u mozes da nadjes full random tim ko sto mozes u US al jbga), jer niko nema kasvetan mikrofon, pa cak i ja sto sam uzeo i Samsona i Blue Yetija na PS4 je kvalitet ocajan manje vise. Drugo, kad imas takve konfe i pocnes da igras igre, naigras se, jedno 80% su uglavnom early access naslovi u kojima je optimizacija krs pa cak i takva konfa kvari uzitak. Sto se tice cheatera navikao sam, vise me muce *****i koji kvare "competetive" aspekt u bilo kojoj igri. Generalno uz Fifu, jednu-dve FPS igre sa puno igraca i par sportova i nema se vremena za druge igre.

Sta znam, mozda jer od 2000-e guram samo PC i retko kad iznajmljujem konzole, vise u proslosti kad je PS1 bio aktuelan pa mi nedostaje ta "ravnopravnost" i "prost" pristup igranju.

Od februara kada sam pazario 980Ti ja sam jedino Witchera presao, ostalo je OW, Dota, Diablo, to mogu i na zeninom kompu sa i5 4460 i r9 380 recimo. A i jos par razloga, selidba i sl pa planiram da se udaljim malo od ekrana tako da mi konzola dodje bolja opcija. Verujem da sam bio konzolas prethodnih godina sada bi sve dao za jedan slican PC, ali je uvek sladje ono sto se nema ili manje koristi.
 
Jakih mi igraca.. na konzolama je to uzrast od 5-10 god.. Dok sam igrao COD morao sam da mutiram zvuk u lobiju od silnog kreveljenja decurlije
OK, I šta sad hoćeš da se desi? Da širiš taj svoj fazon ili ubediš ostale da je tako?

Eto, recimo da si u pravu. I onda dođes u ps4 temu da malo popričaš o tome?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno