Šta je novo?

Sony Playstation 3 - opšta diskusija i blic pitanja (II)

Poslao sam ti pm. Inace lik je pouzdan, kupovao sam kod njega neke stvari, mozes i sam da vidis sta sve prodaje...

Znam tog lika i ja kod njega često kupujem.
Napisah ti u poruci šta sam hteo da uzmem kod njega...

Zato sam i u dilemi polovan original 3000 a novi kopija isto toliko...
 
Našao sam za 2000 din original džojstik (piše pozadi na nalepnici CECHZC2E što bi trebalo da je kod za original džojstik jer ista je nalepnica i na ovom mom crknutom, mada ta nalepnica može da se zameni al dobro)

Na slikama dosta očuvano izgleda a mogu i da ga isprobam pre kupovine pa ću da vidim kako se ponaša
 
Pa ne bih da dajem pare za nesto sto za meseca, dva ili tri opet da rikne.

Ne mora da znaci ali postoji mogucnost.

Sa druge strane ovo sto sam gledao po oglasima a da su ti kao polovni i originalni izgledaju mahom kao da su sa imigrantima stigli iz Sirije. Analozi pojedeni, plastika izgrebana, boje na tasterima se skoro i ne vide...

Sto se kopija tice vidim da imaju kinezi (umesto PS dugmeta im stoji P3) a imaju i neke AAA kopije koje u svemu izgledaju kao originali.

imao sam jednu kopiju koja je spolja izgledala sasvim kao original.
baterije su im lose, mislim da nisu Li-ion, kad ih povezes na kompjuter ispise nekog levog proizvodjaca umesto Sony. i analogni stikovi su nekako grozni.
 
imao sam jednu kopiju koja je spolja izgledala sasvim kao original.
baterije su im lose, mislim da nisu Li-ion, kad ih povezes na kompjuter ispise nekog levog proizvodjaca umesto Sony. i analogni stikovi su nekako grozni.

Baterije imam rezervne.
Ostalo mi sad i od ovog crknutog i od prethodnog debeljka koji je YLODovao.....
 
Uzeo sam ovaj za 20€.
Original je u pitanju,komp ga prepoznaje kao Playstation 3 controller
Odlično je očuvan i skoro bez ogrebotina.
Većeras ću ga testiram u AC4 :D
 
Dobio sam original PS3 Dualshock kontroler koji ne radi bez USB kabla. Zna li neko šta može biti problem, pošto je prilično nov i nije mi logično da je baterija crkla?
 
Dobio sam original PS3 Dualshock kontroler koji ne radi bez USB kabla. Zna li neko šta može biti problem, pošto je prilično nov i nije mi logično da je baterija crkla?

90% mu je crila baterija koja se nalazi u njemu, ostavi ga preko nocu da se puni na usb ako se ne napuni crkla je 100%
 
Ok, a znaš li cenu baterije i ima li je negde u maloprodaji ili je jedina opcija da se naruči online?
 
90% mu je crila baterija koja se nalazi u njemu, ostavi ga preko nocu da se puni na usb ako se ne napuni crkla je 100%
Ne mora da znaci da je baterija crkla. Ja sam imao problem da se onaj mali beli dzek izdekovao sa ploce pa nije hteo da ga puni.
Kada sam ga vratio punio se normalno
 
Dosta sam trazio u search-u misljenja koji tip konzole uzeti, ali komentari i utisci su dosta razliciti. Posto bih prodao PC koji je povezan na tv, na njegovo mesto bi idealno dosao ps3 slim i ona mi najvise odgovara i zbog dimenzija i zbog cene. Dzojstike vec imam i to speed-linkove koje koristim trenutno na PC-u i stvarno sluze extra pa ih ne bi menjao..
E sad je pitanje za sta se odluciti , cipovana ili ne, posto bih je najvise koristio za PES, GTA i jos po neku igricu, i da li mi se isplati davati 160e za cipovanu kad je obicna 100e ?
A igrice koliko vidim nisu nimalo jeftine za kupovinu
 
Poslednja izmena:
Ako nećeš da igraš multiplayer uzmi čipovanu.
Ako hoćeš multiplayer uzmi nečipovanu
Pričam o mulitplayeru preko neta....

Ja igram COD dosta u MPu i zato sam uzeo nečipovanu.
Što se igara tiče imaš igre povoljno na dva domaća sajta (da ih ne reklamiram) tako da to i nije problem (barem meni)
Nešto se kupi,nešto se razmeni i eto
 
@nightcrawler - hvala puno, kratak i jasan odgovor..
najradije bih se odlucio za necipovanu jer onda necu stalno razmisljati da je klinac ne update-uje i sl pa zezne cip..
A za igrice bih se vec nekako snasao po savetu koji si mi dao..
 
Samo da napomenem da update može da pokrene i ako ubaci neku novu igru u drajv.
 
Ma odluceno, uzimam necipovanu , i po oglasima jurim sa malo vise igara i bice po ok ceni a manje cu razmisljati da je neko ne zezne.
 
Ma odluceno, uzimam necipovanu , i po oglasima jurim sa malo vise igara i bice po ok ceni a manje cu razmisljati da je neko ne zezne.

mislim da gresis, pokajaces se kad budes hteo neki homebrew programcic ako ne igricu.
 
@orange47- za mene gresim, ali tu ce najvise da se igra moj klinac 9 god pa da mu pojednostavim, a ionako cemo najvise zajedno peglati samo PES ili neku voznju..
Ne daju mi se vece pare za nesto sto i necu mnogo koristiti
 
Red je da javim kako se zavrsilo,
U medjuvremenu prodam moje kuciste skoro odmah po stavljanju u oglase a jedan poznanik sa posla se odlucio da proda ps3 cipovan po korektnoj ceni i jos sam dobio obuku za koriscenje i nisam se pokajao nimalo
 
Postovanje i pozdrav svim clanovima foruma. Registrovao sam se iz razloga sto trazim pomoc za moj problem. Naime,Interni hard na ps3 mi je 111 gb. Nakon sto sam zavrsio GOW rekoh da ga obrisem, njega i Bettlefield Hardline, da oslobodim prostor za GTA 5. Medjutim tokom brisanja je nesto zabagovalo, nisam mogao da ugasim konzolu, pa sam izvukao kabl iz srtuje. Probao sam rebuilding detabase, ali nikakvih pomaka nije bilo. Pise, Free space 2574 MB / 111 Gb iako trenutno imam 2 igre koje zajedno cine 45 GB. Zanima me jer postoji resenje, jer mi ne ide u glavu da mi je ps3 "pojeo" vise od 50 Gb??
 
Moraces rucno da obrises ostale fajlove koje ps3 ne brise.
 
I mene ovo interesuje jer sam napunio hdd sa igricama a sad bi da ubacim neke nove. Znam da se nakacim na konzolu sa laptopom i vidim sve fajlove ali ne znam sta sve da obrisem osim foldera koji sam ja iskopirao na hdd prilikom instalacije
 
Ovo je samo za hakovane konzole.
MultiMan (ili bilo koji drugi da koristite), File Manager, PS3 Root, edv_hdd0, game.
U folderu game su vam instalirane igre, u svakom od tih foldera su fajlovi od igra i slika (png) na koju kliknete da bi ste videli u kojoj se igri radi, kada zelite da obrisete igru, izbrisite folder u kome se ona nalazi.
Mozda postoji i neko lakse i krace resenje, ali ja to radim ovako rucno.

Za konzole sa OFW ne znam kako se radi, i da li postoji mogucnost.
 
Pozdrav drugari, prodah Xbox i uzeo sam PS3 da predjem par exluziva i sledi PS4 :)
Eee sad voleo bih da zamenim HDD jer je samo 120gb a narucio sam 500gb i sad me interesuje procedura kako da ne zahebem stvar i radim mu downgrade. On je na poslednjem CFW valjda...sta je sve poterbno da instaliram kako bih igrao "narodne" igre?
 
Imam jedan problem sa jednom igrom za ps3. Stigo sam do 20% odprilike i tu mi se jednostavno ukoci. Ne reaguju kursori. Pokusao da ucitam zadnji part i opet dodje do tu i nece dalje. Da li postoji neko resenje? Ili moram da igram od pocetka? Igrica je orginal nije kopija.
 
Imam jedan problem sa jednom igrom za ps3. Stigo sam do 20% odprilike i tu mi se jednostavno ukoci. Ne reaguju kursori. Pokusao da ucitam zadnji part i opet dodje do tu i nece dalje. Da li postoji neko resenje? Ili moram da igram od pocetka? Igrica je orginal nije kopija.
Da ti nije disk izgreban? Ja sam imao isti problem sa MoH:Warfighterom
 
Nije. I samo mi kursori za kretanje ne rade. Ne ukoci se bas skroz. Kako da izbrisem instalaciju pa da probam opet da instaliram?
 
Nazad
Vrh Dno