Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A baterija koliko im traje?

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Dobio sam ponudu za garmin fenix 2 plus ono cudo oko struka za 100e.
Nigde na netu ne mogu da nadjem isti u prodaji pa ne znam kolika mu je realna cena s obzirom da je sad vec aktuelna fenix 5-ica.

Ovo bi mi bio prva smartwatch investicija i koristio bih ga za trcanje i aktivno planinarenje (visina je must have).

Kakva su vasa iskustva sa ovim satom?
Koji app je najbolje koristiti sa njim? (svakako cu da izlistam i temu unazad, ali ali ako neko uleti sa odgovorom zbog ove ponude bio bih mu zahvalan).
 
Novi chest strap je oko 100 EUR, ali mi i pored toga ovo deluje skupo. Garmin ima svoju aplikaciju Garmin Connect, koja je dosta dobra.
Taj sat je jako star, verovatno je van zvanične podrške, ali pretpostavljam da je podržan u Garmin Connect (valjda sat ima BT?).
Meni je Garmin super sprava, najbolji gedžet koji sam ikad imao. Imaj u vidu i da je fenix 5 serija već bar godinu dana stara.
 
Dobio sam ponudu za garmin fenix 2 plus ono cudo oko struka za 100e.
Nigde na netu ne mogu da nadjem isti u prodaji pa ne znam kolika mu je realna cena s obzirom da je sad vec aktuelna fenix 5-ica.

Ovo bi mi bio prva smartwatch investicija i koristio bih ga za trcanje i aktivno planinarenje (visina je must have).

Kakva su vasa iskustva sa ovim satom?
Koji app je najbolje koristiti sa njim? (svakako cu da izlistam i temu unazad, ali ali ako neko uleti sa odgovorom zbog ove ponude bio bih mu zahvalan).
Beži od toga...Imaš Huawei GT watch koji ima barometar, za 100 i kusur, odličan sat...

F1
 
Hvala na misljenjima, jest deluje malo otrcano, polovan je, ali ima bt i to.
Decko kupio 5-icu pa hoce da se ratosilja ovog da mu ne hvata prasinu.

Iskreno nije losa ponuda (narocito ako vi cenite taj strap toliko, onda maltene sat dobijam gratis) ali to jeste stara verzija kao sto kazete.

Razmislicu, mozda ako ga razbije na rate pa zbog toga.

Jel moze strap i sa drugim uredjajima da se koristi ili samo garmin ako resim da se ponovim kasnije sa novom cukom a barem strap da koristim?
 
Ja uz fenix 5 koristim Polar H7 senzor i strap, jer ga imam od ranije. Fenix 5 ima wrist senzor koji je iznenađujuće tačan, ali nije za trčanje. Zato postoji odličan Garmin chest strap (posebna verzija postoji za plivanje).
Noviji tipovi Garmin chest strapa imaju (uz fenix 5) mogućnost:
-merenja Heart Rate Variability (ovo radi I sa Polar senzorom)
- merenja vertikalne oscilacije tokom trčanja, kao i savete kako to korigovati, za efikasnije trčanje)
- (ima još drugih praktičnih sitnica)

Da taj stari strap ima ove opcije, taj tip ga ne bi prodavao uz fenix 2, nastavio bi da ga koristi. Tako da - ja to ne bih kupio.
 
Za kraj pitanje, realna cena po kojoj bi ovo bila ok ponuda? Da mu ponudim toliko pa ako hoce hoce. Vidim na netu samo jedan neispravan u oglasima se nudi za 40e za delove ili popravku, strap kosta oko 3k na kp (i to ne znam da li je istog ranga kao sto ovaj lik nudi) , inace su svi ostali garmin satovi novije generacije.
 
Watch GT konačno dobio veći izbor skinova. Po meni vrlo loši, ali dobro, barem se razvija i radi nešto.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Watch GT konačno dobio veći izbor skinova. Po meni vrlo loši, ali dobro, barem se razvija i radi nešto.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
Za prvu iteraciju sopstvenog OSa, po meni su uradili odličan posao. Ne mogu proceniti koliko je prodato u odnosu na broj primeraka koji je poklonjen uz premijum telefone, ali svakako izuzetno popularan sat...
Setite se kako je Samsung prošao kada je prvi put lansirao svoj smart watch OS...

F1
 
Watch GT konačno dobio veći izbor skinova. Po meni vrlo loši, ali dobro, barem se razvija i radi nešto.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
Kako dolaziš do tih skinova? Stigao mi juče update ali ništa novo nisam primetio.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam ni gledao za update,sad cu videti,imam i galaxy watch i njega i mislim da cu ostati na gt-u a da ce samsung na prodaju prvenstveno zbog baterije i izgleda,vise mi se svidja gt i obavlja mi sve sto treba i notifikacije i prati sve aktivnosti


Gde si nasao nove skinove,hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
Watch GT konačno dobio veći izbor skinova. Po meni vrlo loši, ali dobro, barem se razvija i radi nešto.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
Na šta konkretno misliš?
Zadnji update koji sam ja dobio je imao samo minor bug fixes...

Zadnji skin koji je stigao preko update je festival za kinesku NG ..

F1
 
U aplikaciji health na telefonu. Nešto kao market.
Ovaj 24h time mu jako lepo stoji, ostale nisam probao. Dole ima još par komada

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
22e0a6bd89e3425c0b7b0b0dc3546c14.jpg
 
Poslednja izmena:
Nemam ja tu opciju još uvek.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
A koji watch,gt ili active?Ja na watch gt active nemam ovi sto si ti pokazao.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Proveri gde su podešavanja za sat u app Healt.
dd8ba40aed7abf0e145456b278ed07ed.jpg


Ja nisam imao, dobio sam sa prethodnim update-om. Mada nisam ni cackao app, moguće da je bilo i ranije.
Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kod mene, nema

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Da li je moguce da ovoliko kosta aplikacija
6858b03181a02b335a54431596cd26d5.jpg


Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ima li sta bolje od Huawei Watch GT za 120-150e? Nasao sam jedan za 120e sa garancijom jos 20 meseci... I vi koji ga imate, koliko vam realno traje baterija?
 
Meni 7-9 dana
Prosek 80-100 poziva dnevno i gomila notifikacija

Послато са MI MAX 3 уз помоћ Тапатока
 
Kakva je situacija sa AOD na GT/Active? Da li je bio neki update koji omogucava konstantan AOD, u smislu da se ekran ne gasi posle odredjenog vremena?
 
Ništa po tom pitanju nije menjano. Ne kontam zašto ne ubace, svakako baterija drži dobro, pogotovo ko ga ne koristi toliko za fizičke aktivnosti.
Po meni bi bilo dovoljno da ubace da imaš izbor dal da sija 5sec, 1min. I always on. Pa kome je kako volja.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kako galaxy watch radi sa telefonima koji nisu Samsung, ima li problema oko konekcije?
Uzeo bih neki smart watch to bi mi bio prvi takav sat, hteo sam nesto sa wear os ali mi se galaxy watch najviše dopada.
 
Jel ima neki smartwatch funkciju da prepozna fazu spavanja ili dremku, pa da na osnovu toga prebaci režim na silent i telefon I sat?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kako galaxy watch radi sa telefonima koji nisu Samsung, ima li problema oko konekcije?
Uzeo bih neki smart watch to bi mi bio prvi takav sat, hteo sam nesto sa wear os ali mi se galaxy watch najviše dopada.
Radi odlično.
Imam S3 Frontier uparen sa Xaomi Pocophone F1.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno