Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svasta, kod mene u galaxy store ima HereWeGo. Ganjaj apk pa skini

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
@vojo77
Nisam bas razumeo ovo sa apk? Kolko sam razumeo ima neka fora sa sideload aplikacija al je prekomplikovano i naci je a kamoli instalirati je. To je trenutno jedina stvar koja me muci, i ako ne resim bicu mozda primoran na promenu telefona.

Edit: jel bas na satu mozes da ga nadjes u Galaxy Store?


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Gde uzimate narukvice za Galaxy watch i imate li neku preporuku? Default crna silikonska mi je pukla (ona koje je dosla u paketu), a metalna mi je velika a i neudobna za koriscenje.

Koja boja se lepo slaze osim crne?
 
Sve je stvar ukusa, to ti ne moze niko reci, ja sam porucivai sa alija. Imas i silikonske i kozne i metalne u svim bojama pa vidi sta se tebi svidja
 
Koristim galaxy watch koji sam od skoro upario sa S10 i od tada mi na sasmsung healthu ne prikazuje mapu rute na kojoj sam izvodio vežbu(hodanje,trčanje) dok mi je na s8 svaka ruta bila prikazana. Restartovao sam Samsung health na telefonu i Galaxy Watch u nekoliko navrata, ponovo podesio, potvrdio sve dozvole koje mi je tražio ali ta opcija i dalje ne radi, da li neko zna kako se ovo podesi?
 
Neverovatni mts u dodatnu opremu uključio i galaxy smartwatch.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Neverovatni mts u dodatnu opremu uključio i galaxy smartwatch.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Daj link...

Pitanje za korisnike istog. Koliko dana realno traje baterija, ako se sat nosi i noću, i GPS uključuje 1 u 3-4 dana po sat vremena?(Može i podatak bez ovog GPS dela)

Da li moze navedena 4 dana ili jok?

SM-N960F
 
Kakve narukvice preferirate na satovima? Kozne, silikonske, milanese, stainless steel...? Da se lako peru i duze traju...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kožne
c9e4fdcd457479fd49fe38d28eee3fdc.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja isto kažem teško. Najbolje da pozajmis od nekog na nedelju dana i vidiš.
 
Jel bolji Amazfit Stratos ili Huawei GT?
 
3 cela barem?

Ma uzeo sam ovo čudo iz potpisa, i GT zeza na njemu, inače mi ni na pamet ne bi palo da menjam sat, ali 3 dana vs. 10 na GT, užas...

SM-N960F
Jasno je meni, ali toliko više funkcija ima Samsungov, da mu oprastam.

Pazi meni je mogla i 5 dana da izdrži, jednom je i 6 dana izdržala, ali meni npr heart rate nije radio, samo kad trčim, a tad nisam trčao. Tako da ni gps nije radio. Po koja notifikacija svakodnevno i pozivi bar sat vremena dnevno cackanja bez neke preke potrebe. Osvetljenje je tu onako bitno isto.
 
Jel bolji Amazfit Stratos ili Huawei GT?
GT by far...Senzori su bolji, baterija, po meni izgled, materijali... Jedino u čemu Amazfit ima prednost su watchfaces


Jasno je meni, ali toliko više funkcija ima Samsungov, da mu oprastam.

Pazi meni je mogla i 5 dana da izdrži, jednom je i 6 dana izdržala, ali meni npr heart rate nije radio, samo kad trčim, a tad nisam trčao. Tako da ni gps nije radio. Po koja notifikacija svakodnevno i pozivi bar sat vremena dnevno cackanja bez neke preke potrebe. Osvetljenje je tu onako bitno isto.
Kod mene, HR radi non stop, ne skidam noću, GPS zaista povremeno, možda 2h nedeljno...Notifikacija pun k...
I sa tim korišćenjem mi GT izlazi na 10 dana bez problema...


SM-N960F
 
Poslednja izmena:
Evo ovako ljudi, 1 konkretno pitanje - da li ću upotrebom pametnog sata najvise u fitnes obliku postedeti mobilni telefon potrosnje baterije?

Zapravo treba mi cool smartwatch, koji je dobar za bajs, hodanje, trčanje i sl., a dopada mi se Huawei Watch GT, kako po izgledu tako i po "mozgu", znači da služi i kao sat i kao tracker.
Kako sam ranije isključivo preko moba pratio predjenu km, kalorije i sl. poprilično sam brzo zeznuo bateriju na Huawei Mate telefonu, jer znamo da gps dosta crpi istu. Umem da dnevno predjem i po 100km, to je nekih npr. 4-5 sata vožnje bajsom.

Dakle da li GT može da mi lepo odradi posao, a da je pritom mob bez velikog crpljenja?
 
Evo ovako ljudi, 1 konkretno pitanje - da li ću upotrebom pametnog sata najvise u fitnes obliku postedeti mobilni telefon potrosnje baterije?

Zapravo treba mi cool smartwatch, koji je dobar za bajs, hodanje, trčanje i sl., a dopada mi se Huawei Watch GT, kako po izgledu tako i po "mozgu", znači da služi i kao sat i kao tracker.
Kako sam ranije isključivo preko moba pratio predjenu km, kalorije i sl. poprilično sam brzo zeznuo bateriju na Huawei Mate telefonu, jer znamo da gps dosta crpi istu. Umem da dnevno predjem i po 100km, to je nekih npr. 4-5 sata vožnje bajsom.

Dakle da li GT može da mi lepo odradi posao, a da je pritom mob bez velikog crpljenja?
Može, 4-5 sati GPSa će ti skinuti 20-25% baterije, tako da će ti i dalje sat trajati bar 5-7 dana, bez potrebe da nosiš telefon (sem ako slušaš muziku)...
GPS je prilično precizan, HR i ne baš toliko u sport modu, ali je i dalje bolji od Samsunga, Xiaomija itd...Za activity I sleep tracking je dovoljno precizan.
Ako ti treba baš precizan i HR, onda moraš ići na novije Garmin/Polar satove/trake...

SM-N960F
 
Neka preporuka za deciji smart? Da li su ovi myki touch u vipu zadovoljavajuci? Deluje ok ponuda za 399din sa tarifom.
Bitno mi samo da normalno radi, da ne brljavi nesto.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Primetih da je Huawei GT doziveo neko reizdanje i da su podeljeni u nekoliko kategorija:sport, classic, active (inace prelep) i elegant (koji je nesto manje velicine).
Zbunjuje me sto na sajtu jedne poznate radnje (Gig....) za Active pise da koristi GPS iz mobilnog telefona!!! Zna li neko da li je to neka greska ili sta vec?
 
Greška, HW su gotovo identični, i svi imaju GPS modul

SM-N960F
 
Šta je najbolje uzeti do jedno 150e? Prvenstveno za praćenje sportskih aktivnosti i za boravak u prirodi? Da ima GPS, što preciznije senzore i da je baterija ok, ako je to sve moguće u paketu?[emoji16]

OnePlus 6T
 
Šta je najbolje uzeti do jedno 150e? Prvenstveno za praćenje sportskih aktivnosti i za boravak u prirodi? Da ima GPS, što preciznije senzore i da je baterija ok, ako je to sve moguće u paketu?[emoji16]

OnePlus 6T
Da ne bude sa sam neki fan sad, ali za te pare opet Huawei GT watch...
Ima recimo Polar M430/M600 koji ima bolji SW, ali senzori su barem generaciju stariji i time manje precizni, o ekranu i izgledu da ne govorimo...Samsung je dobar, ali em su senzori tanji, em baterija dosta lošija...
Garmin moze da bude dobro rešenje, ako nađeš neki za te pare tipa FR 235 i slično, ali opet HR će biti tanak...(ima jedan VA3 na KP za 160, ali to mi malo sumnjivo)
Okreni obrni GT active/sport I nema greške, još i da platis pivo za dobru preporuku...

SM-N960F
 
Jel koristi Samsung Gear Sport neko?
Baterija? Funkcije?
Ima ga za malo ispod 100e sa jos god dana garancije u mi t stanju. Ima i GT ali za njega ne mogu reci da je pameti sat vec fitnes tracker pre.
 
Gt ti je fitnes tracker, frontier jedno i drugo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno