Šta je novo?

Silent Hills

Da, Evil Within ne moze da usere nikako posto dolazi od Mikamija, a uveliko izgleda vise nego zadovoljavajuce.

Nego, P.T. izgleda vise nego sjajno, ali bih malo vise voleo da igra nosi neko drugo ime, pogotovo ako bude izvodjenje u prvom licu. Nekako mi je SH svet ipak iz treceg lica i uz postojanje kakvog takvog oruzja... mozda na kraju i bude iz treceg i sa oruzjem, posto je ovo samo teaser koji verovatno samo sluzi da se oseti atmosfera igre. Mada i ako ovako ostane - nece se mnogo zalim :D

Ako imas ili ces imati PS4 onda ti je i bitno kako ce izgledati, ovako sve dzabe jer je nece biti za pc. Neznam sta uopste ova igra i radi u "igre za PC" sekciji :D ...Inace P.T. kolko ja znam nije naziv igre vec znaci Playable Teaser :D
 
Poslednja izmena:
Koliko znam - to svi znaju, a kaze i naslov teme :p
 
Nije Xbot fanboy (koliko je taj samo pljuvao M$), ali definitvno treba da za**** da radi live-streamove jer mu to uopste ne ide.
Proslavio se kao objektivan game review-er i pametno bi mu bilo da se drzi toga

Objektivan reviewer?!... :) Lik je kompletan retard, koji nije u stanju da sastavi jednu prosto-prosirenu recenicu kako treba. Iskreno, nije mi jasno kako bilo ko moze da istrpi duze od par sekundi onih njegovih uzasa.
 
Ako imas ili ces imati PS4 onda ti je i bitno kako ce izgledati, ovako sve dzabe jer je nece biti za pc. Neznam sta uopste ova igra i radi u "igre za PC" sekciji :D ...Inace P.T. kolko ja znam nije naziv igre vec znaci Playable Teaser :D
Sikoro 100% sam siguran da Silent Hills izlazi za PC, svidelo se to nekima ili ne.;)
Ni P.T. nije označen kao Sonijeva ekskluziva,

jtClNc8.png

Znači stiže i na druge platforme, očekujem da ga u skorijoj budućnosti skidamo sa Stima.;)
 
Objektivan reviewer?!... :) Lik je kompletan retard, koji nije u stanju da sastavi jednu prosto-prosirenu recenicu kako treba. Iskreno, nije mi jasno kako bilo ko moze da istrpi duze od par sekundi onih njegovih uzasa.

Ako pričate o Angry Džou, on je meni car kad krene da pljuje po stvarima i samo te klipove i gledam. "Angry Joe plays" klipovi su užas.
 
To da, ima par klipova koji su ok i zbog toga sam ga zgotivio, tipa Alien CM, BF 4 itd... al to je to... Pewdiepie je ok, i TotalBiscuit
 
PewDiePie je u svjetu gejmerskih recenzenata kao farma medju dokumentarcima. Bio sam neko vrijeme pretplacen na njega. Kada povratio nisam. Mada ubi paru sto jest' jest'. TotalBiscuit je jedan od vecih PRO youtubera. Joe je eksplozivan ali su mu recenzije odlicne. Lets play ne gledam. I meni je tu naporan.
 
Yahtzee, Angry Joe i TB su odlični revieweri... Yahtze i Joe obično namerno preteruju, ali ipak su zabavni... TB je najozbiljnijii, i skoro uvek se slažem sa njegovim mišljenjima o igrama i situaciji u industriji.
 
Toga o čemu ti pričaš je YT prepun, i mnogi od njih su dosta uspešniji nego AJ... samo što on nije to... na primer jedan je od retkih koji su dali realan opis Rome 2 u vreme kada je većina "novinara" pisala hvalospeve.
 
Angry Joe je teatralan. To je njegov stil u moru youtubera. Kraj svake diskusije. Nije za svaciji ukus niti to ocito svi razumiju ali reci da je glupan, ili osoba koja gleda njegov review da je idio'ot.. fine uvrede ali, you are missing the point. Mani ni udjep ni iz djepa ali su kritike blago recene smiješne.

I dobro me podsjeti Kid, od mora placenika, njegove kritike vidim kao najrealnijim ma kakav on bio.
 
Poslednja izmena:
Za prosečnog raju izgleda da je i dovoljan, kao što su i grand, mtv, karleuše i biberi...
 
Ne znam za ostale žanrove, ali iz ovih par njegovih recenzija rpg-eva koje sam pogledao i prosečan rpg igrač može da zaključi da se radi o diletantu.
 
Poslednja izmena:
Imate topic o gramatici
 
Bice extra ako ovo izadje za PC... kad ti je dovoljno da se uplasis, samo gledajuci klip, zamisljam kako li je tek kad se igra...
 


Bice ovo ludnica, samo nek nastave istu atmosferu napetosti i agonije iz PT-a.
 
Kakao misliš ? Pa to ti je gameplay.
 
Fenomenalno, igra deluje sve bolje i bolje...
ali dzabe ako je nece biti za PC...
 
Meni ovo mnogo naivno i detinjasto izgleda... u starim SH 1-2 nisi nikad ovako iz prve znao šta je košmar ili halucinacija, a šta stvarno kao ovde. Sporiji je bio taj prelaz, pritisak postepen i sve teži... ovako naglo na mene nema efekta. Lopta se pretvara u lobanju, oni robotići i igračke šetaju i džinovska ruka izgledaju normalno i uobičajeno, tako da ostavljaju ravnodušan utisak.
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa Urukom, suvise klisea i stereotipa za minut i po trailera. Glavni kvaliteti ranih SH-ova su bili jeziva i napeta atmosefera, a ne "in your face" karandzole, koje iskacu ispred igraca kao pecurke posle kise. Jeziv dizajn monstruma iz ranih delova je dodatno doprinosio sveukupnoj horor atmosferi, ali je akcenat bio na napetosti i iscekivanju, kao i sporadicnom pojavljivanju doticnih kreatura, na pravom mestu i u pravo vreme, sto je svakako uticalo na morbidan i teskoban osecaj i atmosefru, kojom su igre odisale. Pyramid head iz dvojke ce mi vecno ostati u pamcenju... :)
 
Heh, kao prvo nemate pojma realno. :) Da je iko probao PT videli bi da nista nije nabacano i da je tenzija i atmosfera through the roof. Ovde je samo nabacan koncept kako bi druge morbidnosti mogle da izgledaju ali realno ovako nesto skriptovano nece ni da se vidi. Ko sumnja u atmosferu i tenziju ocigledno je samo onaj teaser video na jutjubu.
 
Koliko ja znam, P.T. demo je izasao samo za PS4. Kako da ga probam onda, zivota ti?... :)
 
Klasicni Del Toro, scene kao iz Panovog Lavirinta. To je mistika i fantastika a ne horor.
 
@Vuk_
True, ali umesto eksterminacije kelhaus/damirbaj komentara moglo je i par komentara i utisaka o PT-u da se procita u ovoj i PS4 temi od nas koji smo to probali... recimo :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da je ovo samo trejler a ne gejmplej. Ne svida mi se, djeluje mi kao neka "browser" igra. Evil within se ceka...
 
Poslednja izmena:
Koje ste baba Vange, sve ste zaključili iz klipa od 30-tak sekundi :d
 
krastavac, teksture su u previše razlivenim bojama i nema bar 120 FPSa da bi bilo kvalitetno.
 
Nazad
Vrh Dno