Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja na optici sa 200 odoh na 300 download , upload sa 20 na 30, sad citao o tome i proverim kad ono iznenadjenje
Избор_092.png
 
Ja ću onda vip ili telenor net. Verovatno telenor pošto za 1600 max brzina 4G. TV mi ne treba.
 
Ja cu nazad na Telekom.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Pa VIP je podigao brzinu posle potrošenih 100GB na 5mbit/s, što bi trebalo da bude dovoljno za osnovnu upotrebu.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nije baš tako. Samo u zavisnosti od paketa.

0d9cd250b13b5412723de0c6499ad5d2.jpg
 
Dali je svima pukao internet u Zarkovu ili samo nama.Nema interneta vec pola sata
 
Šta bi sa novitetima od danas ovo je jedino obaveštenje za danas ni pomena nigde od novih brzina a kamoli nešto drugo
shY3NBf.png

Da ovi neslikaše ove sped testove 200/10 pomislio bi da je loženje to oko povećanja, ali opet kad je dosad SBB nešto davo a da to prethodno nije bilo u nekom obaveštenju od 2 do 3 nedelje da će to i to to tad i tad biti.Je li ko izvan Beograda dobio nove brzine da su mu sami pustili ili restartom na mojsbb ili restart od strane njih molbom na fejsu ili tviteru.
 
Ja sam dobio još u subotu
Samo sam restartovao uređaj iz moj SBB aplikacije
160/8 - superset
Nego neće xiaomi mi4c preko 122 :)
Pre povećanja je stalno bio na maksimumu 108
Na kablu je i nešto više, tipa 161/8.5
 
Ja dobio trio gold sa 60/4 na 100/6 u subotu tražio da mi odrade restart oni oko 12 ujutru i dobio.. Msm da sam se prvi setio da tražim restart ovde u temi.. Probao sam sam preko sbb aplikacije itd nije moglo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel povecano nekom na duo paketu?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Meni je još od pre nove godine Duo Silver umesto 40/2 Mb/s na 60/2Mb/s jedino što u poslednje vreme upload često opadne na 1-1.5Mb/s...

7df0fffd10723f4a36444b3a3ccdade6.jpg

7232249041.png


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Poslednja izmena:
Kod mene isto problem sa brzinom preko Wi-Fi. Nikako da prebaci 50Mb/s. Uredno povezan na 5GHz. Uređaji podržavaju AC standard. Testirano na više telefona (S6, S7, S8) I dva laptop-a. Preko kabla zakucano na 150/8.
Ne znam u čemu je problem.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
@vladabg
Na telefonima bi trebalo da ti radi, a laptop ti verovatno ima staru bežičnu karticu koja ne podržava 5Ghz ;)
Isti je slučaj i kod mene pa planiram da zamenim bežičnu karticu na laptopu.

Paket 150/8 :

Desktop:
7226902975.png


Telefon:
b6588707101f874255adda06e30694fd.jpg


Laptop:
7232416074.png



U zavisnosti od laptopa može se kupiti kartica koja podržava dual band (5GHz) - https://www.intel.com/content/www/us/en/products/wireless/wireless-products.html
 
Poslednja izmena:
Pančevo, trio god + superset. Danas popodne tek.

7232615899.png
 
Jel to skida 35mb po sekundi na steamu? [emoji16]

I mene zanima koliko može da razvije skidanje sa nekog servera u Nemačkoj..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel Sbb izdao saopstenje neko o promeni paketa i ceni?
 
Jel Sbb izdao saopstenje neko o promeni paketa i ceni?
Jeste, zvao sam podrsku u vezi nekih drugih stvati i kaze gospodja samo za trio korisnike..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jel to skida 35mb po sekundi na steamu? [emoji16]
I mene zanima koliko može da razvije skidanje sa nekog servera u Nemačkoj..
Download/upload ce verovatno biti jako slicni, mene zanima ping kakav je.

Ranije sam vidjao uglavnom da samo do svog cvorista/providera ide dobar ping, a preko toga ista prica kao da nije optika. Ali i ExeNet i Telekom optika su pokazale ovih dana drugacije, a evo i SBB ka Telekom serveru.
 
Jeste, zvao sam podrsku u vezi nekih drugih stvati i kaze gospodja samo za trio korisnike..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Ne razumem kako su se odluculi samo za trio korisnike, sta ako nekima nisu potrebni njihovi trio paketi.
 
U ybt? Ajde molim te neki test ka nekom stranom serveru u Frankfurtu (ili negde u nemackoj) i Becu?
Ovo bese SBB Fiber koji vise nije u ponudi?

To su novi optika (gpon) paketi, ako je verovati komentarima, "premium" optika paketu sledi povecanje na 1Gbps.
 
Poslednja izmena:
Petlovo brdo :d

net.PNG
 
Stiglo i kod mene. Novi problem, imam neki najjeftiniji USB wifi koji naravno ne radi na 5 GHz mreži. Šta je najjeftinije a da radi?

I drugo, na SBB ruter mi je zakačen Xiaomi wifi router 3g. Da li je moguće da na 2.4 mreži nema brzinu veću od 50mbps dok na 5ghz ide punih 100!?
 
Poslednja izmena:
Meni ne da nisu povecali brzinu nego je manja nego inace. Novi Sad.


Korisnicka sluzba tehnicke podrske vreme cekanje duze od 3 minuta i tako sat vremena. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno