Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako može tako ja sam rad, baci kontakt da se dogovorimo.
 
Da li moze postojeci korisnik bez ugovorne obaveze da predje sa duo mix/silver na aktuelni duo gold? Bez benefita i novog ugovora?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Bilo šta da menjaš,novi ugovor na 24meseca.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Moze da bez benefita potpise nov ugovor na 12 meseci ne mora na 24 a za potpis na 24 moze da trazi 3 meseca po dinar ( samo pretplata ) barem je moglo pre mesec dana.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
I meni povecali danas brzinu, mada iskreno pojma nemam sta ce mi sve to i da nije drugih sadrzaja u okviru paketa sigurno bih uzeo paket sa manjom brzinom...

 
Poslednja izmena:
Povecavaju po delovima,svima nama ce biti povecano sutra ili prekosutra
 
Prestanite da kukate i da zapitkujete o povećanju brzine, svako će dobiti uskoro, nema potreba za spamovanjem.
 
Kaze Aleksandra nema povecanja?!?




aefb39b571ab337b995dcb85a64ad9e3.jpg


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nije još zvanično. Svakako ja nisam pominjao povećanje nego kao da mi ne radi pa zato da urade reset.. Uradili i sve super.. I to još juče oko 12.. Vidim niko nije to radio reko ajd da probam tako sam i prošli put i sve uspelo..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Drugari, jel ima neka fora , podesavanje za trazenje analognih kanala ?
Ne mogu na samsung plazmi da nadjem ni jedan analogni , samo digitalne ... sve sam pokusavao !?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugari, jel ima neka fora , podesavanje za trazenje analognih kanala ?
Ne mogu na samsung plazmi da nadjem ni jedan analogni , samo digitalne ... sve sam pokusavao !?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Znaci da su ugasili analogni signal tu gde se nalazis.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Meni jutros povećali na 200mbit... kao što neko gore reče ne vidim više svrhu povećavanja download-a, prestao sam lično da gledam svrhu na 100mbit jer mi je apsolutno sve poslove završavala ta brzina...

Sledeće što se nadam jeste da ovaj mizeran upload povećaju na nekih 50-60mbit-a bar nama koji imamo 200mbit.
 
Meni jutros povećali na 200mbit... kao što neko gore reče ne vidim više svrhu povećavanja download-a, prestao sam lično da gledam svrhu na 100mbit jer mi je apsolutno sve poslove završavala ta brzina...
Poenta je generalno da kada moze da se iskoristi veci DL, sto da ne, brze ce se zavrsiti neke stvari.
U praksi, posto obicno to na kraju povuce neko povecanje cena i/ili zagusenje nekih cvorova (sto se desilo pre 2 povecanja brzine), ne znam koliko je dobro.

Sledeće što se nadam jeste da ovaj mizeran upload povećaju na nekih 50-60mbit-a bar nama koji imamo 200mbit.
Mene je slatko nasmejao, a vas? :D
 
Kaze Aleksandra da je uradila restart. Nije se povecao net.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Za potpisivanje minimalnog trajanja ugovora normalno da bi trebala da vazi neka akcija/benefiti, ali steta je ako ne omogucavaju promenu paketa kroz anex...

Evo sta su mi poslali preko FB https://sbb.rs/Binary/10575/sbb_standardni_akcijski_cenovnik_03_2018.pdf


Sent from my iPhone X using Tapatalk

I meni su isto tako odgovorili na pitanje o prelasku sa duo gold na trio gold.
Izgleda da im i nije baš toliko stalo do duo korisnika, koliko da navuku ove koji im koriste samo TV i da prevedu korisnike iz konkurencije kod njih. Njima se daje i preko, nama strogo ono što piše u zvaničnoj ponudi.
 
Tako mi dali...
I odmah još 2 komada d3 mini...
Sve radi korektno, čak i WiFi ima solidan domet.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Samo im je jadna odluka da razdvoje duo i trio korisnike sa brzinama i da onima sa trio uslugom povecaju brzine a onima sa duo ne.Ni u Bosni ni u Crnoj Gori Telemach nije razdvoji korisnike tako kao oni ovde.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Zato ce izgubiti deo duo korisnika koje ne zanimaju prevazidnjeni tv program i telefonija. Ceka se prvi ponudilac optickog interneta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno