Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Obratiti se za ID broj direktno njima i trebalo bi da izađu u susret. Ja sam to učinio preko njihovog foruma i odmah sam dobio ID broj.
Btw. ako imate 5.0-5.0.2 android na vašim uređajima slobodno ne morate da žurite sa ID jer svakako na njima nećete moći da gledate D3Go pošto im je aplikacija crap i radi samo do KK!!!

E smor. Meni kad na Nexus 5 na Lolipopu probam da pustim kanal, izbaci onaj dobro poznati error "Video playback is not supported on rooted devices" a meni telefon trenutno i nije rootovan...
 
Imam ja modovan apk koji radi i na rutovanim uređajima.
Ako hoćeš poslaću ti na pp.
 
uploadfromtaptalk1419858285268.jpguploadfromtaptalk1419858293504.jpg
Poslato.
Evo i dokaznog materijala :)
 
Jok, meni tu modovanu neće ni da instalira.
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-12-29-14-15-14[1].png
    Screenshot_2014-12-29-14-15-14[1].png
    52 KB · Pregleda: 215
Moraš obrisati folder koji je kreirala originalna d3go aplikacija.Mislim da je na internoj memoriji u folderu "android".
Nakon toga probaj ovu da instaliraš.
 
Moraš obrisati folder koji je kreirala originalna d3go aplikacija.Mislim da je na internoj memoriji u folderu "android".
Nakon toga probaj ovu da instaliraš.

Probao, nema tog foldera. Čak sam probao ponovo zvaničnu aplikaciju da instaliram, folder se napravi u Android>Data, ali kad se odradi uninstall, nestane i on kao što i treba. Nemam pojma u čemu može biti problem.
 
Može li i meni na pp? Hvala!
 
I ja bih modovanu apk :)
 
Nemam jos uvek racun a nisam lud da zovem da mi pustaju muziku na uvo 10min.
 
Ovo ako radi, to samo ispravlja krivu Drinu sto su sami napravili sa slabom detekcijom dal je uredjaj rutovan ili nije.
 
Нису они ништа радили, вероватно фирма која прави тај софтвер није баш нека или им СББ мало плаћа па они секу где год могу. СББ у најбољем случају може да преведе неки текст, више од тога тешко да могу. Иначе већ месецима (да не кажем годинама) обећавају да ће да оправе ту детекцију али и ако нешто оправе, онда покваре десет других функција. За линух су такође обећавали али ни од тога ништа. Као ни од ширења оптичке мреже, мобилне телефоније и много тога. Маркетинг им је добар, много обећавају али је технички део очајан и неспособан да испрати те лаж... та обећања.
 
Нису они ништа радили, вероватно фирма која прави тај софтвер није баш нека или им СББ мало плаћа па они секу где год могу. СББ у најбољем случају може да преведе неки текст, више од тога тешко да могу. Иначе већ месецима (да не кажем годинама) обећавају да ће да оправе ту детекцију али и ако нешто оправе, онда покваре десет других функција. За линух су такође обећавали али ни од тога ништа. Као ни од ширења оптичке мреже, мобилне телефоније и много тога. Маркетинг им је добар, много обећавају али је технички део очајан и неспособан да испрати те лаж... та обећања.

Eh, šta dočekah, da ja branim SBB od calexx-a ;)
Kada sam prošle godine početkom decembra kupio LG G2, pokušao sam da instaliram D3Go i dobio poruku da ne radi na rutovanom uređaju. Telefon u tom trenutku nije bio rutovan. Na SBB forumu sam opisao problem (ili poslao mail "sbb korisnički servis 1") i dobio mail da će proveriti o čemu se radi. Posle nekoliko dana dobio sam mail da su njihovi programeri "identifikovali" problem i da će ga rešiti. I zaista problem su posle nekog vremena (zaboravih tačno koliko dana) rešili.
Tako da preporučujem posetu forumu SBB-a, kulturno ponašanje i nadam se da će problem rešiti.

*Nemam nikakve poslovne veze sa SBB-om, niti sam u bilo kakvim rodbinskim vezama sa menadžmentom :)

razlog editovanja poruke: typo greška
 
Poslednja izmena:
Kako su ti rešili problem? Poslednji update je bio pre 15 meseci.
 
Rutovao si telefon,pa sakrio root,jedino tako. Ili si koristio modovani D3GO. Aplikacija se nije menjala vise od godinu dana.
 
Jeste sad 2 sata čekaš, zadnji put kada sam zvao javili su se ma nema ni minut ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno