Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Da li neko zna kako da rešim sledeći problem. Naime, bez problema sam se logovao do pre par dana. Od juče ne mogu. Izbacuje:

GREŠKA! Greška pri čitanju fajla `IM:RegDevice(Undefined)` (greška=˝500:OperatorModuleException: ServerError˝)

Da li neko zna u čemu je problem??
 
Ja imam iste kanale kao na D3, ne mogu da pristupim kanalima za koje nemam pretplatu (logicno).
Ne brini nece se zeznuti SBB..:p

D3go ima prednost što ne blokiraju kanale kao što to rade sa d3 i analognim kanalima. Npr. Kad je liga šampiona utorkom na areni (koje kao što znamo nama na sbb) u d3go ne blokiraju RTRS i OBN koji prenose utorkom a preko d3 risivera ili na analognoj su ti kanali zatamnjeni.
 
D3go ima prednost što ne blokiraju kanale kao što to rade sa d3 i analognim kanalima. Npr. Kad je liga šampiona utorkom na areni (koje kao što znamo nama na sbb) u d3go ne blokiraju RTRS i OBN koji prenose utorkom a preko d3 risivera ili na analognoj su ti kanali zatamnjeni.

Nisam znao da ne blokiraju kanale na D3go, obicno gledam preko live stream-a pa nisam ni probao D3go.
Hvala za info..
 
Da li neko zna kako da rešim sledeći problem. Naime, bez problema sam se logovao do pre par dana. Od juče ne mogu. Izbacuje:

GREŠKA! Greška pri čitanju fajla `IM:RegDevice(Undefined)` (greška=˝500:OperatorModuleException: ServerError˝)

Da li neko zna u čemu je problem??

To i meni izbacuje, ali pokusao sam da se ulogujem sa kompa gde je telekomov internet. Mislim da je to greska pri pristupanju njihovoj bazi kada server registruje da nisi sbbov korisnik.
 
To i meni izbacuje, ali pokusao sam da se ulogujem sa kompa gde je telekomov internet. Mislim da je to greska pri pristupanju njihovoj bazi kada server registruje da nisi sbbov korisnik.

Ocisti cache browsera i instaliraj ono gore. Ako ni tad nece znaci da vec ima 3 uredjaja na nalogu.
 
Radi !!! Hvala majstore :D.
Samo nije bilo dovoljno da se obrise kes vec sam morao da oznacim sve one opcije (from the beggining of time) i reinstalirao plug in.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima i ako moze jedno pitanje:

Da li mogu da pratim D3 GO kanale i van Srbije? Naime, zivim u inostranstvu i hteo bih da gledam britanski TravelChannel, FoxLife itd...Moj surak ima SBB i mogao bi da se prijavi na D3 GO uslugu. Vec sam kontaktirao korisnicki servis i odgovor je bio negativan ali vise mi se cini da nisu hteli previse da se mlate pa su me otkacili. Satelit nije opcija na zalost.

Hvala unapred.
 
Ne moze.
Moze samo Total TV ali kad satelit nije opcija onda ne znam drugi nacin.
 
Ne moze.
Moze samo Total TV ali kad satelit nije opcija onda ne znam drugi nacin.

Ako sam dobro razumeo rodiger79 on bi koristio surakov D3Go nalog u inostranstvu, tako?
Ako jeste onda ne bi trebalo da ima problema...ja dosta putujem po svetu i nisam imao problema sa logovanjem i gledanjem D3Go.
 
AKo je neko nasao resenje neka podeli :)
Sestra mi je pre par nedelja otputovala za SAD i od kanala jedino moze da gleda samo nase, domace, ostali su blokirani.
 
Da li mozda koristi tablet? Ja na desktopu gledam sve kanale dok na Nexus-u mogu samo par domacih.
 
Da, tablet je u pitanju. Nista, prenecu joj, pa neka proba sa desktopa.
Hvala :)
 
Da li neko ima neke informacije kada ce proraditi hbo go na smart tv-u?
Za sada aplikacija I slika deluju sasvim pristojno.
 
Omašio si forum
 
Pa vezana je tema za SBB Go :D
A i sveza je prica pa nije jos niko nista spominjao.
Eto da ljudi znaju da ce moci da koriste i HBO Go aplikaciju na internet spojenom TVu.
 
Ljudi, kako vam radi ova aplikacija na tabletu? Meni u poslednje vreme secka do granice gledljivosti, a nije slab uređaj u pitanju (Asus Transformer Tf300t). Ne znam šta da mu radim...
 
NJemu ništa ali bi SBB-u mogao svašta da nije protivprirodni blud:d

Od kad se pojavila očajno radi
 
Ne samsung galaxy taby 2 (3310) odlicno radi, nema seckanja niti nekih problema
 
ako bi mi neko uzeo pretplatu za d3go u srbiji da li bih mogao da gledam sve full u drugoj drugoj drzavi na lap topu ili racunaru, svejedno...prvenstveno me zanimaju hd kanali ... ako neko zna nek odgovori, da znam i ne uzimam ako ne moze... naravno, odgovara i varijanta sa proxy ... hvalaa
 
ako bi mi neko uzeo pretplatu za d3go u srbiji da li bih mogao da gledam sve full u drugoj drugoj drzavi na lap topu ili racunaru, svejedno...prvenstveno me zanimaju hd kanali ... ako neko zna nek odgovori, da znam i ne uzimam ako ne moze... naravno, odgovara i varijanta sa proxy ... hvalaa

Imas vec u temi odgovor na to pitanje. Bez proxy-ja mozes da gledas samo domace kanale (provereno). Sa proxy-jem sve kanale (nisam licno proverio).
 
Da bi imao HD kanale, moras da imas placen neki HD paket.

Pozdrav
 
Upravo tako da bi imao hd kanale moras da uplatis HD paket.
 
ljudi sta vam je...nisam toliko glup...naravno da bih imao pretplatu na hd kanale, ali zbog ogranicenja odredjenih kanala samo na sbb mrezu pitam ako neko zna da li se to odnosi i na hd kanale ... ili se mogu gledati i van njihove mreze ...s proxyjem, bez proxy nebitno ... samo da idu ...
 
Nazad
Vrh Dno