Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Zvao ih, rekli da se odjavim, pa ponovo prijavim, a oni su sa svoje strane resetovali, sad je ok.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
@Marko J: Kod mene je i dalje ista situacija na D3Go. Za D3i ću moći da proverim tek u četvrtak kad odem na selo... Pošto sam i ja među onim D3i korisnicima koji dobijaju HD paket za dž u sklopu promocije.. A već vidim da će morati da padne zvanje 19900 da me "resetuju"/"osveže"/šta god... pošto sam probavao već log in/log out, čak i brisanje svih cookies-a iz Firefox-a. Pre nego što sam primetio ovaj trenutni problem sa D3Go dočekala me je poruka kao da je nov uređaj u pitanju (nosio sam moj SSD i stavljao u burazerovo kućište na selu i jednom prilikom hteo nešto da gledam na D3Go) i nakon što sam ispucao to jedno brisanje uređaja u 30 dana i logovao se ponovo onda sam primetio da većina kanala izbacuje poruku da se pretplatim...
 
Izbegavam ovakva pitanja posto su zapravo za SBB podrsku, sa kojom sam u svadji zbog Mini i Ultre, no zna li ko koje kanale mozemo pratiti iz inostranstva. Ne mora celu listu, ali tipa RTS, Eurosport mozda i slicno ...
Zbog letovanja pitam. Nisam imao app na mobu, eto sad je imam pa da znam na sta mogu da racunam.

Hvala
 
Poslednja izmena:
Rođaka je pre nedelju dana gledala Pink u Grčkoj. Pretpostavljam da može da se gledaju isti programi kao u Srbiji van SBBove mreže (ne mobilne mreže)
 
Ja dam gledao u Grčkoj RTS na nekom njihovom wifi - ju. Ne sećam se dal sam još neki kanal puštao.

WAS-LX1
 
Jesam,opet isto,probao vise verzija aplikacije,i opet isto,sve normalno radi ali ne pokazuje sliku...
 
Obriši keš... Po potrebi deinstaliraj, pa instaliraj apk. Ne bi trebalo da ti zauzima novo mesto za uređaj. Meni sve ok funkcioniše.

Edit: Sad vidim da si probao više verzija ali ista priča. Probaj onda da odradiš fabrički reset boxa.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Reset na fabricki i isto se ponasa,verzija je 6.0.1,mozda je tu neki problem....
 
takodje kod mene na android box tv ima ton a slike nema,ranije ucitavanje ide brzo od 0 do 100 a sad ucitavanje traje oko pola min
 
Nikako da pokrenem d3go na mac-u. Imam Safari,Chrome,Mozilla, uvek mi skida neki program koji vec imam instaliran,i pokrenut je.Jel ima jos neko slican problem?
 
Potrebno je da skines Firefox 51 32. Safari I chrome više ne podržavaju.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
 
jos je interesantno sto sliku sa tel ne mogu prenijeti na televizor,preko miracast,znaci ima sve aplikacije i pokrece ih a kad ukljucim d3 go ima sliku sve dok ne ukljucim neki kanal da gledam
 
Da li nekom radi D3GO na android boxu,konkretno ja imam SCISHION V88 i pokrenem aplikaciju sve radi do momenta kad hoću da pustim bilo koji program i onda bude crni ekran i samo zvuk se čuje,ima li nešto da se podesi da se pojavi slika?
 
Prekineš, pa ponovo pokreneš isti kanal i imaćeš sliku.
 
jos je interesantno sto sliku sa tel ne mogu prenijeti na televizor,preko miracast,znaci ima sve aplikacije i pokrece ih a kad ukljucim d3 go ima sliku sve dok ne ukljucim neki kanal da gledam

Bez ikakvog problema radi kod mene sa LG G5 i LG smart tv web os 2.0.
 
Možda sam se pogrešno izrazio...prekineš reprodukciju tog kanala, a ne izađeš iz aplikacije. Onda ponovo pokreneš kanal. Nekada upali posle 2-3 pokušaja.

Pa da zaustavim na stop dugme i ponovo pokrenem i neće preko celog ekrana crno samo miš se vidi kad kliknem pojavi se onaj ekran sa leve strane sa kanalima da odabereš.
 
Nešto se zaglupilo. Možda da obrises data i cash od app.
 
Za ljude koji imaju problem sa s905x, nije problem u njemu nego u Androidu 6 sto kinezi mecu. Iskljucite selinux i radit ce.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Probao i to džaba opet isto,ne kontam što neće kod drugara radi istina ima drugi android box.
 
Jel možeš malo da pojasniš šta treba da se uradi?
Treba da instaliras linux terminal sa busybox-om i otkucash

su
setenforce 0

ja sam instalirao neki script executor pa to radim na dugme.
Mogu sutra da napisem detalje kad budem kod kuce


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Vrh Dno