Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Ma ti si moj Mesija... not.

1) Gledam D3Go na mobilnom 5 minuta u 2 meseca. Pošto jelte gledam na kompu ko čovek.
2) imam paralelno instaliran modovan D3Go v 3.4.1 (kojem ne smeta Xposed) i najnoviju verziju D3Go.
3) nemam 158 Xposed modula niti mi je bitno da u svakom sekundu imam najnoviju verziju modula , ako sve već radi kako treba.
4) jeste namestiš ga jednom i posle imaš random reboots , bootloop i ostalo :p

Svako koristi šta voli & ko traži rešenje taj i nađe. Ja sam našao rešenje za PC i ćao zdravo.
 
Kako da znam koji uređaj otkazujem

Можеш да користиш три уређаја, један од њих је лаптоп али та два компа нису. Иди на СББ портал па откачи један од три (а да није лаптоп) па ћеш добити још једно место. Сада може да се откаже један уређај месечно.


pogledaj ovo :

Uređaj Poslednja aktivnost

8a80808c4a625186014bbd0347737c03 01.04.2016, 16:00 OBRIŠI

8a80808d4b02e02a014b7472155821c3 09.03.2016, 14:38 OBRIŠI

ovako mi piše na portalu moj sbb,hoću da uklonim jedan od ta dva ,kako da znam koji je koji da ne bih uklonio pogrešan? By the way ne sećam se koji sam koristio u martu, a koji u aprilu .Dakle ovaj broj (što ima puno brojeva) kako da pronađem u računaru(ILI NA KOM SAM VEĆ UREĐAJU INSTALIRAO) pa da mi se podudara sa ovim što piše na portalu moj sbb, jer mislim da jedino tako mogu da znam koji je koji!! ?? - A DA NE UKLJUČUJEM SVE UREĐAJE, pa da čekam neko vreme da se refrešuje poslednja aktivnost
 
Ima li neki način da obrisem jos jedan uređaj? Već sam obrisao jedan ovog meseca?
 
A DA NE UKLJUČUJEM SVE UREĐAJE, pa da čekam neko vreme da se refrešuje poslednja aktivnost
Мислим да се рефрешује прилично брзо али нити више користим СББ нити сам гледао тај нови портал, на старом је била информација када је уређај регистрован и када је последњи пут коришћен. Ако већ не користиш толико, покрени онај који хоћеш да остане, сачекај мало да се рефрешује па обриши други.

Теоретски постоји варијанта да се затражи брисање на СББ форуму и углавном све обришу па после активираш које хоћеш. Од како су опет вратили ограничење, пазио сам да не препуним листу, увек само један регистрован а ако баш привремено мора неки други, пазим да га што пре обришем да не претекне.
 
Odmah se osvezava. Imao sam isti problem pre nekoliko dana :)
 
Da li jos neko ima problem od danas da za FOX kanale dobije poruku da ih nije moguce gledati sa ove mreze? (naravno SBB net je u pitanju)
 
Ima neko viska naloga mozda? Treba mi da izvucem linkove, streamove iz app.
 
kako izvlacis linkove? i te linkove mozes da ubacs posle u neki reciver ili u pc ili slicno?
 
E sad kako. Pa mozes da ih stavis u bilo kom plejeru koji moze da pusti strim. VLC, Kodi, Mob telefon, neki resiver,....
 
Ako bi to ferceralo u Kodiju a da ti sbb ne ukine strim zbog hakovanja onda je to dobra stvar,ali pošto gubiš gledaj odloženo onda baš i nije nešto.
 
Poslednja izmena:
Pa ferceralo bi. Pa i nije da nije nesto. Zasto se muciti san njihovom aplikacijom kad mozes da gledas gde hoces?
Ako ima neko ''viska'' naloga, zahvalan bih mu bio do neba da mi pokloni.
 
Налог за D3go? Да ти неко "поклони" своје податке за приступ порталу и сва подешавања? Иначе се ти СББ линкови повремено појаве али исто тако брзо и престану да раде.
 
Ako pokusas da gledas van zemlje ima da ti cviknu link iz momenta.
Ako tvrdiš da moze da se gleda preko bez posledica onda lepo uzmeš jedan d3i boks sa tri besplatna d3go naloga i podeliš troškove na četiri sa četiri forumaša.Jedan od njih će imati d3i boks,ostali d3go naloge.
Ako si siguran u svoje tvrdnje onda 250,00 dinara mesečno nije ništa da se lepo da u tvoj projekat,bez da moliš nekoga za free nalog.
 
Poslednja izmena:
Pa meni ne trebaju niciji podaci, samo za login. Zato i kazem ''viska'' naloga. Nece ni van zemlje. Ja ne molim nikoga, nego sam lepo pitao ako ima. Ako nema, nista. Ovo samo dobra volja. Nista vise.
 
Sa loginom ulazis i na sbb portal gde su svi lični podaci,zato su ti šanse male da ti neko da nalog.
 
Poslednja izmena:
Ma znam, ali sam mislio na to da mi treba za login u app. Ne za licne podatke. I opet kazem ako ima neko viska ili u poverenje.
 
Ja i dalje ne kapiram,kako ti izvuces linkove kad udjes u app,daj neki tutorijal na pm,i ja bi da stavim te linkove u neki enigma 2 resiver .
 
Pa sad ne mogu da ti kazem. Postoje nacini. Ni ja nisam razumeo. Al nauci se.
 
Pa sad ne mogu. Nije to nesto sto se tako deli. Meni niko nije podelio. Uzmi istrazuj.
PS: Ajde uzmi ti podeli D3 Go nalog, isto tako dolazi.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li shvatas da to nije sustina foruma? Sa takvim stavom ne verujem da ce iko zeleti da ti izadje u susret. To zaista nije forumaski.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Pa sad ne mogu. Nije to nesto sto se tako deli. Meni niko nije podelio. Uzmi istrazuj.
PS: Ajde uzmi ti podeli D3 Go nalog, isto tako dolazi.
:) Pa nije isto, nikako nije isto. Podaci koje ti trazis se nikako ne daju, cak je i zabranjeno ugovorom.

Prosto neverovatno ali tipicno - "kad meni nesto treba onda je sve opravdano i po sistemu nije to nista ali kad ja treba nesto da dam - e ne dam, nije to tako lako...". :)'


Pozdrav!
 
Ne znam da li shvatas da to nije sustina foruma? Sa takvim stavom ne verujem da ce iko zeleti da ti izadje u susret. To zaista nije forumaski.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока

Shvatam sta je sustina foruma, ali veruj mi da sam potrostio dosta svog vremena i truda i volje kako bih dosao do toga i sad ocekujete da podelim odjednom. Jednostavno ne mogu da podelim jer ce onda masovno ljudi da koriste to i da gledaju na taj nacin i SBB ce verovatno ukinuti to. Ja sam lepo pitao, mozda neko ima viska naloga. Sto puta ponavljam.




:) Pa nije isto, nikako nije isto. Podaci koje ti trazis se nikako ne daju, cak je i zabranjeno ugovorom.

Prosto neverovatno ali tipicno - "kad meni nesto treba onda je sve opravdano i po sistemu nije to nista ali kad ja treba nesto da dam - e ne dam, nije to tako lako...". :)'


Pozdrav!
Pa i ovo je zabranjeno. Meni ti podaci ne trebaju, samo za login. Ili ako je neko voljan da mi da, da ja gledam. Iznad sam napisao zasto ne mogu da dam. Vi ne mozete da date, ne mogu ni ja. Mozda vi vise gubite, ali i ja gubim.
 
Poslednja izmena:
Nije ovaj forum namenjen za hakerisanje D3go naloga.
Tamo odakle si to naučio sigurno imaš dobrovoljaca koliko hoćeš.
 
Poslednja izmena:
Znam da nije namenjen. 100x ponavljam. Lepo sam pitao i zamolio, ako neko IMA VISKA NALOGA ili HOCE DA POKLONI. Ako necete, lepo ste mogli da napisete da ne mozete da mi date. A ne sad da me napadate.
 
Правиш се да не разумеш неке ствари. Да ли би ти мени дао број свог текућег рачуна и неки пин код којим могу да користим ту картицу али ја само хоћу да проверим како се хакују банке? Само да мало разгледам како то раде банке, а то што могу да уплатим нешто није битно, не бих ја то урадио.

Не постоји вишак налога и то не може да се поклони, ти подаци служе за логовање на СББ портал где се подешава свашта и додају или мењају пакети, укључују додатне опције ... и сад неко да ти поклони? Или не знаш о чему се ради или се правиш да не знаш.
 
Ma pravi se lud, pa ko se upeca - ako se neko upeca - upeca.

To je kao ono kad na FB-u masovno posalju poruke "uplati mi 50din kredita, vraticu ti" i slicno - i to radi k'o sat. Ima ljudi koji ce svasta da urade iz ko zna kog razloga. Svojevremeno je bila slicna fora sa logovanjem na premium naloge (Rapidshare i slicno) sa istom ali istom forom kao sto on radi, kao sve kulturno i lepo objasnjeno "ma ja to samo ako neko ima visak". :)

Pazi "visak SBB naloga"?! ROLF


Pozdrav!
 
Правиш се да не разумеш неке ствари. Да ли би ти мени дао број свог текућег рачуна и неки пин код којим могу да користим ту картицу али ја само хоћу да проверим како се хакују банке? Само да мало разгледам како то раде банке, а то што могу да уплатим нешто није битно, не бих ја то урадио.

Не постоји вишак налога и то не може да се поклони, ти подаци служе за логовање на СББ портал где се подешава свашта и додају или мењају пакети, укључују додатне опције ... и сад неко да ти поклони? Или не знаш о чему се ради или се правиш да не знаш.
+1
 
Nazad
Vrh Dno