Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

nisam napisao da imam iphone da bi se nesto pohvalio nego zbog problema,imam i devojku sa silikonima kao soraja pa nista lol ne vidim cemu ta negativa ... uglavnom hvala na odgovoru , ali opet kad ukljucim wifi prekine stream kaze gledanje kanala nije moguce preko mreze na kojoj se nalazite....???
 
Izgleda da to radi na androidu,malopre sam probao na mom Zopo kinezu i prelazak sa Telenora na Telekom adsl je prošao bez problema.Čak i promena kanala ide bez problema,nema više potrebe vraćati se na prenos podataka sa mobilne mreže.
 
izgleda ,valjda ce neko napisati na da li radi samo na androidima ili moze i na mac, i jel moze neko objasnjenje kako da odjavim uredjaj sa d3goo/.
 
Poslednja izmena:
izgleda ,valjda ce neko napisati na da li radi samo na androidima ili moze i na mac, i jel moze neko objasnjenje kako da odjavim uredjaj sa d3goo/.

Cole,
ja imam sbb net.d3go i naravno radi sa njim na androidu (mob+teblet) a kad prebacim na mts net (4g) takodje radi (problematicni i ljudima bitni sportski sk + filmski fox...)
 
hvala ,al ja krastavac nemam android ne znam jel neko pokusavao na iphonu ili ipadu ....
 
Pozdrav! Drug mi daje njegovu sifru za d3go. On ima gold trio paket pa me interesuje da li ja mogu da je koristim na telekomovom vdsl-u i da li ce nesto to da ga kosta?
 
To će da ga košta zauzimanje jednog od max 3 D3Go uređaja i to je to. Znači ne košta ga ništa, samo mu zauzimaš jedno mesto/uređaj.
Ali ti na VDSL-u nećeš moći da gledaš 30+ kanala među kojima su oni zbog kojih ljudi obično "pozajmljuju" D3Go (SportKlub, Fox, Ultra kanali za klince, ovi dokumentarni & naučni kanali). Tj bez raznih trikova (VPN/Proxy na PC-u, MTS/Telenor/VIP 3G net na mobilnom/tabletu) nećeš moći da ih gledaš.
 
Probao sam preko MTS 3G neta i nije hteo da mi pusti Sport Klub. Uradio sam sledece:
1. Iskljuci vdsl
2. Povezao se na MTS 3G
3. Ulogovao se
4. Iskljucio MTS 3G i vratio se na vdsl i nije htelo da radi.

Da li negde gresim ili moram da budem na 3G tokom gledanja?
 
Koliko sam čitao komentare, treba da počneš da gledaš neki program, pa onda prebaciš na wifi.
 
Ok. Probacu i tako, samo da ne ispadne da svaki put kad hocu da promenim kanal moram da se vracam na 3G...
 
Poslednja izmena:
Ostanu neko vreme otključani ti kanali kad ih mobilni net "otključa". Ali glupavi Android app za početak "umre" tj ne bude sačuvano stanje u RAM memoriji iako telefon ima još koliko hoćeš slobodne memorije. Pa se app reload-uje (ponovo gledaš one 3 tačkice i D3Go logo) i onda mora opet "otključavanje".


Ja i dalje kako sam prešao na VDSL ne mogu da gledam ništa na D3Go Android aplikaciji :D Da li se nešto mobilni "zblonkao" pa bi popravio tek factory reset ili šta pojma nemam, reinstalacija aplikacije (modovana poslednja v3.x.x verzija koja radi i sa root-om i sa Xposed Framework-om) ne pomaže. Radi na mobilnom netu, radi kad se nakačiš na tuđi ADSL WiFi signal al sa mojim VDSL jok.
Browser plugin na kompu radi najnormalnoje i sad na VDSL-u. Gremlini :D :D

Mrzi me da resetujem mobilni i/ili da testitam tu verziju aplikacije na bratovom...
 
Ne vidim thanks opciju u postu, pa hvala u svakom slucaju.
 
da li je neko imao problem da mu je video koji pushta usporen? sad smo probali u firmi, sveze instalirana mashina, odlichne komponente, sve drugo leti na njoj, ali kad pustimo i na mozili, i na operi d3go, pushta video, ali par sekundi normalnom brzinom, i onda ga uspori...i radi sve, izoshti sliku, i super je slika, ne secka, ali sam video teche konstantnom usporenom brzinom...znachi nema nikakvog seckanja...brzina neta u firmi 50mb...

update:
sad sam zvao i SBB, nisu mi nishta konkretno rekli, sem da instaliram poslednji internet explorer, i sa njim se deshava isto...
 
Poslednja izmena:
Ne znam onda kako si rootovan (modifikovan boot image?) . Kod mene Nexus 4 na Android 5.1.1 sa SuperSU i naravno Xposed Framework-om radi bez ikakvih poruka, bez disable-ovanja SuperSU.

Koliko se sećam ta verzija v3.4.1(originalni, nemodifikovani apk) je izbacivala poruku za root i za uređaje bez root-a na kojima je Android 5.0.x?

Probaj novije verzije sa teme na linku ispod, mada meni ni jedna ne radi zbog Xposed-a.


https://slo-tech.com/forum/t599462/249
 
Eee, pa ja se zahvalio onda, a kod mene nece ni da se instalira. Logicno - trazio link, covek mi dao, ja skinuo app i rekao hvala :) , pa sam onda isao iskusnom filozofijom "ne diraj nesto sto radi", pa nisam ni probao ovu modovanu, nego ostavio da stoji ako zatreba, jer trenutno ne koristim Xposed. Sad iz radoznalosti uzeo da probam:
-deinstaliram oficijelnu
-krenem da instaliram modovanu
-iste sekunde izbaci " not installed"
-restartujem telefon
-krenem da instaliram modovanu
-iste sekunde izbaci " not installed"

Xiaomi MI 4i, 5.1.1 Ressurection Remix sa SuperSU pro i Stericsson BusyBox-om, nemam problema sa root-om, rade Titanium Backup, Lucky Patcher, Flashify, Rashr itd bez problema.
 
Nece ni 1234 ni 4321 ni 0000.
Izbaci da je pogrešan pin kod.
 
Kakav pin kod ?
 
Ja i nemam vise te kanale u ovoj zadnjoj verziji
 
Vec par dana ne mogu da pratim d3go preko mobilnog? Kada sam prikacen na unifi mrezu pise da je greska u konekiji da proverim imam li net.
Ni instagram ne moze
 
Ne uspevam da pokrenem D3Go na racunaru na vdsl-u. Probao sam foru preko mobilnog neta ali i dalje nece. Da li je uopste moguce ovo izvesti na PC ili moze samo na mobilnim uredjajima?
 
^ Naravno da može na PCu. Kod mene u Firefoxu radi bez problema.
 
Opet ovaj trol...
@TheCyA: Ne radi ti ni jedan kanal na D3Go na kompu, unutar browsera, ili ti ne rade samo pojedini (SportKlub, Fox...) a ostali rade?
Fora sa otključavanjem tih kanala pomoću mobilnog neta važi samo za mobilne aplikacije, na PC-u jok. Za PC ti treba kratak pristup sa SBB IP adrese, znači VPN ili proxy, pa onda dalje nastaviš sa VDSL netom direktno.
 
Nazad
Vrh Dno