Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Proradilo čim je prošao derbi. Došlo mi da ga razbijem, jel moguće da je bilo preopterećeno ili nešto slično?
 
Poslednja izmena:
Pa kad daju naloge tetki strini ujni. I još par ide preko torent streama, nije ni čudo da je preopterećen. Tako smo i mi korisnici D3i televizije pizzdili dok nismo iskukali da odvoje strimove D3go od D3i.
 
Ja pokusavao da nadjem taj cuveni dodatak za firefox, ali bezuspesno. Ostaje nada da ce jednog dana sbb pustiti sve u fulu... Mada i gledam preko telefona tu radi, kad pustim na mobilni net pa prebacim. Ali pokusao na komp, hotspot, e ni to ne funkcionise...
 
Када су прекинули подршку за Chrome?
 
Do skoro je radilo, ali vise ne.
 
Da li moze na telefonu I na kompu da se premotava 72h unazad? Ja nesto ne vidim tu opciju.
 
kako koji kanal... jednostavno se u onom excel view-u :) vratis nazad i pustis ono sto te zanima.
 
Vidis strelicu
5479194c4bcc4ac2770f18c8c5d83841.jpg
d9c2df3c6a58819875dc0708cae4439b.jpg
 
Vrati se ali nece toliko dokle na tv-u mogu da premotam 3 dana unazad. Vrati se samo na pocetak recimo serije.
 
Poslednja izmena:
Ja te nisam razumeo
 
@BogdanB: U TV vodič sekciji na početku svake stavke na dnu ispod plave trake prvo piše vreme kad počinje a pored njega imaš + ikonicu na koju kad klikneš imaš "gledaj ispočetka". Šta ti tu nije jasno? Listaš vodič koliko hoćeš u nazad, nađeš šta hoćeš da pogledaš, klik/tap na + ikonicu...
Jedina razlika na D3Go u odnosu na D3i risiver što se tiče mogućnosti je to da trenutno aktuelnu stavku u vodiču (program koji je u toku) na D3Go ne možeš da premotaš na početak. Osim toga D3Go interfejs je bolji za premotavanje jer možeš lepo prstom da premotaš brzo gde hoćeš u okviru emisije/jedne stavke u vodiču a na D3i umreš od smora ako hoćeš da premotaš npr 1 teniski meč u nazad a u vodiču stavka koja traje npr od 13h do 22h :D
 
Poslednja izmena:
Aha, nisam znao da na tu strelicu mora da se klikne. Mislio sam da je to samo oznaka da moze da se vraca unazad, a nisam znao da se tu nalazi sta je bilo pre u tv programu.
 
Koja je fora da neke kanale mogu da gledam na tv-u,a te iste na racunaru ne mogu? Nemas dozvolu da ih gledas,tako pise.
 
Zato sto nisi u SBB mrezi, a ti pricas o GO aplikaciji
 
E pa onda je problem isto to je meni pisalo samo sto ja imam vdsl pa mi je razumljivo zasto mi nisu svi programi otkljucani na d3i go aplikaciji, a kod tebe je ocito neki problem ako kazes da si na sbb-u, a nisam znao da si kod njih inace ti nebi to napisao.
 
Pustio sam ja njima email,pa ce da vidimo.
Ali ne kapiram sto recimo ne mogu nesto da premotam unazad kada gledam uzivo. Pritisnem da premotam i kaze funkcija nije dostupna. Jedino mogu da premotavam ako izaberem da gledam ispocetka.
 
Dok sam imao d3i na probu(pa sam ga vratio) ja sam to mogao da dok ide program uzivo premotavam unazad, bas cudne stvari kod tebe se desavaju.
 
Чини ми се да за премотавање уназад док иде програм мора да буде прикачен USB хард/флешка а без њих мора на класично гледање од почетка.
 
Pustio sam ja njima email,pa ce da vidimo.
Ali ne kapiram sto recimo ne mogu nesto da premotam unazad kada gledam uzivo. Pritisnem da premotam i kaze funkcija nije dostupna. Jedino mogu da premotavam ako izaberem da gledam ispocetka.

Piši im na Twitter-u brže i efikasnije će ti rešiti problem.
 
Odgovori mi neka na email da ce da me kontaktiraju na broj telefona.
Sad cu ja I preko tvitera da ih smaram :)
 
Meni kad ide program uživo na d3i, premota na početak tog programa. Posle možeš da premotavaš napred po volji. Zanimljivo je, kad se približavaš realnom programu, ako preskačeš reklame, staće u tački gde si izvršio premotavanje i smatrati da je to realni program.
 
Znaci ovako, rekli smo da kod moba mozemo zaobici zastitu vezanu za SBB-ove "exkluzivne" kanale rezervisane samo sa njihov net (sa data na wifi).

E sad, mene zanima dalje, kako da to zaobidjemo i kod kompa, pa i TV-a za koji nemamo risiver? Meni sto prvo pada na pamet jeste pustanje nekog kanala na mobu i povezivanje za kompom/TV-om preko nekog kabla, adaptera ili kako god. Jednostavno ono sto pustim na mobu da se ujedno prikazuje i na kompu/TV-u. Da li je tako nesto moguce?
 
Na tviteru kuliraju a dobio sam email sa ovim instrukcijama ,,Zamolili bismo Vas da D3 uređaj resetujete kratkotrajnim isključivanjem iz napajanja i nakon toga proverite CUTV uslugu."
Naravno,nije pomoglo.
 
Znaci ovako, rekli smo da kod moba mozemo zaobici zastitu vezanu za SBB-ove "exkluzivne" kanale rezervisane samo sa njihov net (sa data na wifi).

E sad, mene zanima dalje, kako da to zaobidjemo i kod kompa, pa i TV-a za koji nemamo risiver? Meni sto prvo pada na pamet jeste pustanje nekog kanala na mobu i povezivanje za kompom/TV-om preko nekog kabla, adaptera ili kako god. Jednostavno ono sto pustim na mobu da se ujedno prikazuje i na kompu/TV-u. Da li je tako nesto moguce?
Da dobro ti je pitanje samo mislim da ce biti lose da se o tome ovde javno pise.
 
Ja ne kapiram o cemu se radi. Od kada su mi napisali danas u email-u da su uradili neko osvezenje i slanje podataka sa mreze,meni risiver lose radi. Kada premotam kanal i na traci na donjem delu ekrana za svaku sliku ima znak pitanja i pise nema informacija. Tek kasnije se pojavi informacija sta ce biti na programu i sta je bilo. Sta li oni petljaju,nista mi nije jasno.
 
Nazad
Vrh Dno