Šta je novo?

Samsung Z Fold 4/Flip 4

Razumem te u potpunosti. I mene zeza taj mehanizam već neko vreme. Mrzi me da ga odnesem u servis, ali cu morati u neko skorije vreme dok je garancija još validna. Nakon toga razmislicu da li cu ga zadržati, ili prodati. Ne vuče me još uvek da menjam telefon, ali možda je vreme za nesto novo.
А прање и испирање ништа?
 
Pomaže to, ali sad glavi sve učestalije, a ne znam koliko ce jos moje terapije da izdrži. 😀
 
A da probaš polako sa kompresorom nekim koji ima malo manju snagu ili sa komprimovanim vazduhom da izbiješ iz njega nešto ako je zapalo?
 
Što bi to radio ako ima garanciju? Vidiš kako je gonzo napravio si problem
 
A kada se ne čita pažljivo, onda se i gluposti predlažu :).
 
Moram da pohvalim Pro Mobi. Za tri dana su rešili sve na telefonu. Promenjeno je kućište, ekrani, baterija, praktično nov telefon sam dobio. Živela garancija. Telefon je na prodaju, tako da je sada idealna prilika da ga kupi neko ko bi da isproba ovakav uređaj, a da ne plati papreno kao što sam ja. 😊
 
Evo, da se i ja javim... i meni fold nije hteo da se otvori do kraja, promobi sve zamenio osim spoljnjeg displeja. Ostaje još godinu dana garancije. Koliko god da mi se sviđa uređaj, mislim da je naše druženje završeno. Tako da ću i ja da ga prodajem dok je još ovako u folijama, jer nema smisla stvarno da se telefon plati ovoliko, a da su korisnici testeri i da ga nose u servis svakih 6 meseci za nešto.
 
I ja bih moj prodao , star 6 meseci i nista mu ne fali , ali bih kupio S23U . Dobar telefon , ali mi se S 23U čini primamljivijim . Iznerviralo me i to sto iz Samsunga ne umeju da objasne zašto ovaj model neće dobiti nadogradnju na 6.1
 
Neće jer ne žele da stavljaju na 2 godine star uređaj OneUI 6.1. Ja sam upravo na Fold5 instalirao 6.1.
 
Pa mislim da im je "lakše" da ispoštuju Android update nego AI features. To su obećali za seriju 4 pa su obećali, a ovde su verovatno sabrali i oduzeli. Ne verujem da je chip problem i da ne može da pogura sve to, ali moguće da je i to problem.
 
Pozdrav svima, planiram da kupim Z fold 4, mislim da sam na dobrom mestu da bih dobio neke savete koji su mi preko potrebni...
Naime gledam da kupim polovan Z fold 4 na sta sve treba obratiti paznju prilikom kupovine, do sada nisam nikada koristio fold.
 
Каква је батерија на флип 4 након неког дужег периода на последњем андроиду?
 
Meni solidna za ovako mali tel. Posle 21 mesec 4 i po do 5 i po SOT.
 
Vidim da kolega prodaje flip 4, kako ste zadovoljni baterijom, i da li ima gcam za njega da je neko probao? Premala mi je baterija na papiru
 
Moj odgovor iznad. Gcam koje sam probao BSG i bigKaka su radili polovično.
 
Moj odgovor iznad. Gcam koje sam probao BSG i bigKaka su radili polovično.
Kacili su pojedinci slike koje su delovale bas odlicno sa njega, a video, kako ti se on cini? Jel ima ona mikrotrzanja kad pomeras tel u snjimanju 4k? I jel istina da se gornji deo mnogo greje?
 
Video sasvim solidan pogotovo super steady(doduše samo 1080p). Nisam primetio nikakvih mikrotrzanja. Imaš moje fotke tamo na temi.Greje se gornji deo normalno kad je navigacija recimo uključena ali se ne oseti kroz maskicu.
 
Nazad
Vrh Dno